Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

:) iyi seyirler tatlım. Sen calisiyor muydun canim gunlerini nasil geciriyorsun :)

Evet kuzum meb de calisiyorum vhki yim.Aksamlari yorgun argin oluyom.Haftasonlari cumartesi gezerim genelde pazarda sohbet felan oluyo oraya gidiyom ole iste geciyo gunler :KK1:

Evet kuzum meb de calisiyorum vhki yim.Aksamlari yorgun argin oluyom.Haftasonlari cumartesi gezerim genelde pazarda sohbet felan oluyo oraya gidiyom ole iste geciyo gunler :KK1:

Vhki meslegini ilk defa duyuyorum ya nasil bir sey? Ne mezunusun :) ben de serseri gibi geziyorum bugunlerde :)

Vhki meslegini ilk defa duyuyorum ya nasil bir sey? Ne mezunusun :) ben de serseri gibi geziyorum bugunlerde :)

Günaydınnn tatlımmmm

Vhki (Veri hazırlama kontrol işletmeni) Bilgisayar işletmeniyle aynı cnm hemen hemen bilgisayar Programcılığı mezunuyum
Peki sen çalışıyomusun ne iş yapıyon nasıl geçer günlerinn:KK9:

Günaydınnn tatlımmmm

Vhki (Veri hazırlama kontrol işletmeni) Bilgisayar işletmeniyle aynı cnm hemen hemen bilgisayar Programcılığı mezunuyum
Peki sen çalışıyomusun ne iş yapıyon nasıl geçer günlerinn:KK9:

Ben okuyorum yaa canım hukuk unuttun muu :)
yeni bir yabancı diziye basladımm onu izlemekle geçiyor günlerim :)

Hyr kuzum yekta eski bir nickimdir :))

anladim canim yekta ismini çk beğeniyorum yaa erkek ismi diye biliyorum

hangi dizi?????????????

arrow canım

Kuzum çok yoğun geçti son günlerim ondan pek muhabbet edemedik :)) Nasılsın neler yapıyosun :KK54:

iyiyim canım ne olsun yeni bir diziye basladım adı arrow

bu aksam nostalji yapasım var kızlar eskii müziklere bakıyorum youtubeden yerli/yabancı

anladim canim yekta ismini çk beğeniyorum yaa erkek ismi diye biliyorum

arrow canım

iyiyim canım ne olsun yeni bir diziye basladım adı arrow

bu aksam nostalji yapasım var kızlar eskii müziklere bakıyorum youtubeden yerli/yabancı

Hımm nasıl bi dizi güzel mi ? Ben doktor WHO nun 3. bölümüne başladım sonra beğenmedim pek bıraktım belki bu akşam yine izlerim :KK70:

Hımm nasıl bi dizi güzel mi ? Ben doktor WHO nun 3. bölümüne başladım sonra beğenmedim pek bıraktım belki bu akşam yine izlerim :KK70:

bi adam babasıyla filan yat kazası geçiriyor canım çok zenginler
bu adam 5 yıl adada kalıyor kurtuluyor sonra
bunu anlatıyor konusu güzel :)

bi adam babasıyla filan yat kazası geçiriyor canım çok zenginler
bu adam 5 yıl adada kalıyor kurtuluyor sonra
bunu anlatıyor konusu güzel :)

Ooo süper çok severim o tarz filmleri :) Bi ara lostu izliyodum o da öyleydi ya sonunu öğrendim izlemedim bi daha. Sonu çok anlamsız çünkü :KK70:

Ooo süper çok severim o tarz filmleri :) Bi ara lostu izliyodum o da öyleydi ya sonunu öğrendim izlemedim bi daha. Sonu çok anlamsız çünkü :KK70:

ya bu adamın adadan kurtulduktan sonrasını anlatıyor da zaman zaman flashback lerle adada yaşadıklarını anlatıyor
güzel ben beğendim :)

Bu şarkıyı bilenler var mı :KK16::KK16: çok hoş parça yaa

Santana - Smooth

[video=youtube;6Whgn_iE5uc]http://www.youtube.com/watch?v=6Whgn_iE5uc[/video]

ya bu adamın adadan kurtulduktan sonrasını anlatıyor da zaman zaman flashback lerle adada yaşadıklarını anlatıyor
güzel ben beğendim :)

Güzele benziyor bi izlerim bakalım bende beğenirsem devam ederim kuzum :)

X