Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Bende iyiyim canım bugun doğum günümdü daha yeni kendime gelebildimmmmmm hava çarptı biraz
Bende beyaz showu izliyorum..

Sen neler yapıyorsun canım.

Aaa dogum gunun kutlu olsun :KK71::KK71:
Kac yasini bitirdin kac yasa girdin :124::124:

Benimde baya bi kuzenim var fakat çok yakın değilim kuzenlerle..
Bir tanesiyle çok yakınız onunla da zaten altlı üstlü oturuyoruz :KK52::KK52::KK52::KK52:

Hm bizim sulale dogulu biz boyle cumbur cemaat takiliyoruz hep :KK52:

Bunlar kendilerince saklıyolar işte :KK9: Evlenmişler sonuçta niye kasıyolarsa :KK1:

Evet yaaa yalan agızlarında yuva yapmıs :KK52:

Aaa dogum gunun kutlu olsun :KK71::KK71:
Kac yasini bitirdin kac yasa girdin :124::124:

Hm bizim sulale dogulu biz boyle cumbur cemaat takiliyoruz hep :KK52:

Evet yaaa yalan agızlarında yuva yapmıs :KK52:

20 bitti 21 yaşına girdimmmmmm gençleştimmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52: herkes yaşlandım der bende gençleştim dedim
Yarın spora başlıyoruzzzz:KK14:

Doğum günün kutlu olsun nica musssmutlu , sağlıklı yıllara kuzum :KK71:
Ben aynı canım havalar düzeldi ya geziyorum bazen , bugün evdeydim bakım yaptım bol bol :KK12:

Teşekkür ederim canım..
İyi yapmışsınnnn =) bende spora kaldığım yerden devam etme kararı aldımmmmmmmmmm

Teşekkür ederim canım..
İyi yapmışsınnnn =) bende spora kaldığım yerden devam etme kararı aldımmmmmmmmmm

Spor iyidir ya :) Bazen bende düşünmüyor değilim sıkılaşmak için hem insan kendini daha sağlıklı hisseder

Benim amacım sıkılaşmak değil löp löp etsin balık etliyim ben seviyorum balık etli oluşumuuuuu
Amacım çıkan göbeğimi içeri ittirmekkk :KK52::KK52::KK52::KK52:

Hımmm :KK1: Anladım kuzum amacına ulaşırsın inşallah :) Evet kadında bende balık eti severim :21:

Bir haftacık yapıcam yahu forma girmek için sonra dikkat ediyorum yediğime içtiğime..
Bi sorun olmuyor..

Hmmm :KK8: ben yüzerim :KK8:
Bir ara squat yapiyordum duzenli olarak sonra bel fitigi olunca acaba squat yuzunden mi oldu diye korktum biraktim :KK31:
Ama iyi bacak kası yaptim onun sayesinde
Bi arada super gobek kasım vardi onun sayesinde :KK52:

Hmmm :KK8: ben yüzerim :KK8:
Bir ara squat yapiyordum duzenli olarak sonra bel fitigi olunca acaba squat yuzunden mi oldu diye korktum biraktim :KK31:
Ama iyi bacak kası yaptim onun sayesinde
Bi arada super gobek kasım vardi onun sayesinde :KK52:

Onu bende yaptım ama popodan yana sıkıntım yok çok şükür
ben biraz gücücük olan göbüşüşümü eritsem yeter..

X