Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

anladim canim yekta ismini çk beğeniyorum yaa erkek ismi diye biliyorum

arrow canım

iyiyim canım ne olsun yeni bir diziye basladım adı arrow

bu aksam nostalji yapasım var kızlar eskii müziklere bakıyorum youtubeden yerli/yabancı

Yekta hem kiz hem erkek ismi olarak kullanilabiliniyo

sağol tatlımm yaa fıtrat meselesi bunlar aslında sen böyle ğelmişsin böyle gedir
ben de böyle gelmişim böyle gider :KK9:

Doğru tatlım :KK70: Bu arada erkek isim olarak Kayra ismini beğenirim. Anlamı da sanırım Allahın hediyesi mi neydi. Kuzenime isim düşünürken annem bulmuştu bu ismi beğenmiştik baya ama kuzenim kız olduğundan koymadık :)

Doğru tatlım :KK70: Bu arada erkek isim olarak Kayra ismini beğenirim. Anlamı da sanırım Allahın hediyesi mi neydi. Kuzenime isim düşünürken annem bulmuştu bu ismi beğenmiştik baya ama kuzenim kız olduğundan koymadık :)

evet güzel isim tatlımm
kuzenim aşırı milliyetçi olduğu için böyle alparslan, girayhan gibi isimler bulmamızı istiyor :KK9:

ayy o ismi ben de seviyorum, hatta sevgilimle bebek hayalleri kurarken dedim "kayra" nasıl diye, verdiği cevap, "şarap markası o yaaa, olmaz" oldu :KK1:

evet güzel isim tatlımm
kuzenim aşırı milliyetçi olduğu için böyle alparslan, girayhan gibi isimler bulmamızı istiyor :KK9:

Hımmmm anladım kuzum :KK70: Ben oğlum olursa adını orijinal koyarım ya değişik olur ismi fazla duyulmayan türden :KK1:

ayy o ismi ben de seviyorum, hatta sevgilimle bebek hayalleri kurarken dedim "kayra" nasıl diye, verdiği cevap, "şarap markası o yaaa, olmaz" oldu :KK1:

Hadi ya şarap markasıymış demek Allah allah :KK70: Ben değişik isimleri seviyorum :)

Hımmmm anladım kuzum :KK70: Ben oğlum olursa adını orijinal koyarım ya değişik olur ismi fazla duyulmayan türden :KK1:

aman kuzum orijinal olacak diye saçma bir isim olmasın :KK9:
sevgilim askere gitmek istemiyor ilk geceden bebek yapalım dedi dün hahaha :KK53:
bundan 1 yıl sonra belki oturur senle isim düşünürüz hahaha :KK53:
kuzenim 28 yaşında oğlu olacak
ben de peşinden gideceğim sanırım :KK53:

David Beckham ın oğulları beni benden alıyor ya :KK53:

$beckhams.jpg

X