Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Geceleri, uykun kaçarsa, çok acıtıyor asker yareni olmak...

ah canım yaaa 17 gün oldu sanırım alışamadın mı daha

benim de bakma seanslarım ayda 1 e fln indi
ayda bir heves ediyorum artık

o da gelmeyeceğini bildiğim için artık hobi olarak

canım ben vintage modellerini seviyorun da o nedenle böyle farklı olsun dediğim vintage olsun yaniii
yoksa mesela şu an aramızda taktığımız yüzük o kadar sade kii
onu da çok seviyorum ama ben hiç bir model özelliği yok

hhımmm, şu son eklediğin, tek taş modeli güzel ama bak, en azından anlaşılıyor tek taş olduğuu

[sıze=3]bu da gerçekten hoş ama yine soruyorum rose altın olur mu ya söz yüzüğü / tek taş..
çünkü bu yüzükte başka seçenek yok
Beyaz altın sarı altın yok [/sıze]

bence bi problem yok canım ama illa beyaz/sarı olsun işstersen bu modelin aynısını yaptırabilirsiniz, ben buna taktım şu an kafayı çok hoşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

bu da gerçekten hoş ama yine soruyorum ROSE altın olur mu ya söz yüzüğü / tek taş..
çünkü bu yüzükte başka seçenek yok
beyaz altın sarı altın yok

olur neden olmasınn, ben nişan alyansımı alırken beyaz altın ve rose altın karışımı alıcam meselaa, çünkü benimki sarı altın sevmiyor ben de hoşlanmıyorum sarı sarı

Son eklediğin yüzükte harikaymış yalnız Bakma fazla kuzum ya hayal kurdukça o hayaller yıkılınca toparlanmak zor oluyo bi de benim gibi hassas bi kız için. Ben anladım ki hayatta ince bi çizgin olacak ne çok umutlanacaksın bişey için ne de çok umutsuzluğa düşeceksin. Bunu ayarlamak zor akışına bırakacaksın yani. O zaman herşeye hazırlıklı oluyo insan :)

hhımmm, şu son eklediğin, tek taş modeli güzel ama bak, en azından anlaşılıyor tek taş olduğuu

ahahah evet güzel ama gerçekten yaaa şık bişey o da
rose altın olur mu ya kaç kere sordum

çok begeniyorum rose altını aslında tüm saatlerim rose altından
ama tek taşta olur mu gider mi

Canım ya, sevdiceğin yokluğuna alışmak kötü şey, boşver alışmayım ben, 18 gün sonra sevdiceğimi göreceğim, sarılacağım sımsıkıı inşallaah

Lokum şu yüzüğün linkini atabilir misin banaaaaaaaaaaaa

https://www.etsy.com/listing/182139...sanite-ring-vs-accent?ref=shop_home_active_14

buyur canımm

iyi bunu begendiniz

olur neden olmasınn, ben nişan alyansımı alırken beyaz altın ve rose altın karışımı alıcam meselaa, çünkü benimki sarı altın sevmiyor ben de hoşlanmıyorum sarı sarı

rose altın moda oldu zaten yaaa hem erkek için söz yüzüğü yok sonucta o nedenle sıkıntı olmaz galiba

evet canım beklentin çok olmayacak o zaman sıkıntı olmuyorr
son modeli de begendin demekk

Canım ya, sevdiceğin yokluğuna alışmak kötü şey, boşver alışmayım ben, 18 gün sonra sevdiceğimi göreceğim, sarılacağım sımsıkıı inşallaah

yemin törenine mi gideceksin canım????

Tişikküüürrrrrrrrrrrrrrrrr ederim benimkine diyimde evlenme teklif ederken bunu alsın bana

Son düzenleme:
Tişikküüürrrrrrrrrrrrrrrrr ederim benimkine diyimde evlenme teklif ederken bunu alsın bana

new york ta satılıyor yüzük :
1adet onun da ölçüsü 6

benim yüzük ölçüm new york a göre kaç oluyo bilmiyorum

büyük ihtimal çok begenirsek benzerini yaptırabiliriz

Yok canım yemin töreni bu cuma, ona gidemiyorum, usta birliğine geçecek direk Ankara'ya ben de oraya geleceğim inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…