Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

kızlar ben yine bir yüzük beğendim yine aşık oldummm :KK52::KK52::KK52::KK52:
çok farklı bir model yaaa yorum istiyorumm sizce nasıll

yaa ben ille de farklı olacak istiyorum ya ne olacak bakalım neyde karar vereceğim en son :KK52::KK52:

-1. model- Eki Görüntüle 1056044
-2. model- Eki Görüntüle 1056045
-2. modelin başka rengi- Eki Görüntüle 1056046

her iki modelin de 3 cesit rengi var yani beyaz altın - rose altın - sarı altın

NOT: Tek taş ile alyansı beraber kullanmayacağım ben. o nedenle alyans-tektaş uyumu aramıyorum.. tek taşı tek başına değerlendirelim :KK52:

aslında iki model arasında sadece taş farkı var.. 1. model daha ucuz.. taşlar elmas bu arada..

Canım ikinci model yüzüğü beğendim ben, çok zarif :KK16:
Ama alyanslara böyle bakamıyorum ben, yani içine ille isim yazılsın istiyorum o yüzden bunlar alyans gibi gelmiyor bana:44:
Normal yüzük gibi düşündüğümden ona bişey diyemiycem ama tepsi güzelmiş :KK1:

aslında o da çok beğendi ama icraate geçmedi anlamadım :KK53:
bu arada sana özel mail attım bi baksana :KK53:

pırlanta yüzüklerin şöyle en az 0.10 carat olsun istiyosan (ki 0.10 küçük bişey) 800-900 lira oluyor
yani yüzüğün fiyatı normal

işçilik var iştee
çiçek şeklinde :KK69:

Tamam bakıyorum hemen kuzum :) Evet normal fiyatı ama siz kendi aranızda konuşun :) İşçilik olunca fiyat artıyor ama yarın öbürgün diyelim ki bozdurmaya kalkıldığında işçilik çok deyip yarı yarıya bile almıyolar :KK1:

Canım ikinci model yüzüğü beğendim ben, çok zarif :KK16:
Ama alyanslara böyle bakamıyorum ben, yani içine ille isim yazılsın istiyorum o yüzden bunlar alyans gibi gelmiyor bana:44:
Normal yüzük gibi düşündüğümden ona bişey diyemiycem ama tepsi güzelmiş :KK1:

sen de 2. yi beğendiiiiiinnnn :KK69:
canım bu alyansları hayatta alamam zaten bunlar 3-4 bin dolar :KK52::KK52:
evet alyansım yine böyle işlemeli olur ama içine isim yazılacak şekilde zemini olur yanii bunun gibi boşluk olmaz
ama yüzükler çok güzel beeeehhh :KK14:

tepsiyi de fb de keşfettim kaç para acaba bilmiyorum ama

sen napıyosun canım..

diğer modellerimi de hatırlıyorsan ne dersin.. bu 2. olan ı mı dersin :)

Tamam bakıyorum hemen kuzum :) Evet normal fiyatı ama siz kendi aranızda konuşun :) İşçilik olunca fiyat artıyor ama yarın öbürgün diyelim ki bozdurmaya kalkıldığında işçilik çok deyip yarı yarıya bile almıyolar :KK1:

evet işçilik olunca fiyat artıyor yoksa elmas taş böyle pahalı değil ki.. pırlanta koysalar ne olur acaba fiyatı :KK52:
aman ben elmasında pırlantasında değilim şu yüzüğü alsın artık ya yiteeer :KK52::KK52:

bunu alsın da sıra alyanslara gelsin :KK52:

sen de 2. yi beğendiiiiiinnnn :KK69:
canım bu alyansları hayatta alamam zaten bunlar 3-4 bin dolar :KK52::KK52:
evet alyansım yine böyle işlemeli olur ama içine isim yazılacak şekilde zemini olur yanii bunun gibi boşluk olmaz
ama yüzükler çok güzel beeeehhh :KK14:

tepsiyi de fb de keşfettim kaç para acaba bilmiyorum ama

sen napıyosun canım..

diğer modellerimi de hatırlıyorsan ne dersin.. bu 2. olan ı mı dersin :)

Valla canım bilemedim ki bu güzel geldi gözüme :KK16:
ay iyiyim ne olsun asker yolu beklemece işte :KK16:

evet işçilik olunca fiyat artıyor yoksa elmas taş böyle pahalı değil ki.. pırlanta koysalar ne olur acaba fiyatı :KK52:
aman ben elmasında pırlantasında değilim şu yüzüğü alsın artık ya yiteeer :KK52::KK52:

bunu alsın da sıra alyanslara gelsin :KK52:

Hahahahh ne heyecanlısındır şimdi :KK1: Pırlanta aşırı pahalı yaa :KK43: Alır alır kuzum sen araştırmaya devam et :) ay bana noluyosa ben bile heyecan yaptım :KK53:

Valla canım bilemedim ki bu güzel geldi gözüme :KK16:
ay iyiyim ne olsun asker yolu beklemece işte :KK16:

2. bana da diğerleri arasında en güzel geldi :KK69:
ahahah nasıl duygu asker yareni olmak anlat bakalım En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Hahahahh ne heyecanlısındır şimdi :KK1: Pırlanta aşırı pahalı yaa :KK43: Alır alır kuzum sen araştırmaya devam et :) ay bana noluyosa ben bile heyecan yaptım :KK53:

oy kıyamamm
yaa kuzum bu begendigim kacıncı model anlamıyorum yaa almıyo niye anlamıyorum :KK14:
begenmekle kalıyorum ben sadece :KK14:

kızlar ben yine bir yüzük beğendim yine aşık oldummm :KK52::KK52::KK52::KK52:
çok farklı bir model yaaa yorum istiyorumm sizce nasıll

yaa ben ille de farklı olacak istiyorum ya ne olacak bakalım neyde karar vereceğim en son :KK52::KK52:

-1. model- Eki Görüntüle 1056044
-2. model- Eki Görüntüle 1056045
-2. modelin başka rengi- Eki Görüntüle 1056046

her iki modelin de 3 cesit rengi var yani beyaz altın - rose altın - sarı altın

NOT: Tek taş ile alyansı beraber kullanmayacağım ben. o nedenle alyans-tektaş uyumu aramıyorum.. tek taşı tek başına değerlendirelim :KK52:

aslında iki model arasında sadece taş farkı var.. 1. model daha ucuz.. taşlar elmas bu arada..

3 ünüde beğenmedim ya ben :KK30::KK30::KK9::KK9:

ama içlerinden 2 daha iyi :21::21:

Tepsii çok güzeellll :)

Alyanslar pek alyans gibi gelmedi bana, birde nişanlım böyle çiçekli desenli bi alyansı takmak istememişti onu da göz önünde bulundur lokumm :KK66:

Son olarak yüzüktenden de 2. si güzel ama şey gibi değilmi ya herhangi bi akseasuar mağazasında satılan imitasyon yüzüklere benzemiyor mu sence:KK30: :26:

3 ünüde beğenmedim ya ben :KK30::KK30::KK9::KK9:

ama içlerinden 2 daha iyi :21::21:

ahahah hadi yaw :KK70: neden begenmedin onu da söyle canım :KK70:

Alyanslar pek alyans gibi gelmedi bana, birde nişanlım böyle çiçekli desenli bi alyansı takmak istememişti onu da göz önünde bulundur lokumm :KK66:

Son olarak yüzüktenden de 2. si güzel ama şey gibi değilmi ya herhangi bi akseasuar mağazasında satılan imitasyon yüzüklere benzemiyor mu sence:KK30: :26:

canım alyansları öylesine koydum yaa çok güzel modeller diye onlar aşırı pahalı şeyler koleksiyon gibi bişey

öyle adi bişey gibi mi duruyor hmm :KK31:

uff zor valla bi tanecik yüzük beğenmek :KK31:

ahahah nasıl duygu asker yareni olmak anlat bakalım En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

oy kıyamamm
yaa kuzum bu begendigim kacıncı model anlamıyorum yaa almıyo niye anlamıyorum :KK14:

Ama alınması gerekiyor tatlım belki daha zaman var diye acele etmiyordur ya :) Erkekler bizim gibi aceleci değil :KK1:

Ama alınması gerekiyor tatlım belki daha zaman var diye acele etmiyordur ya :) Erkekler bizim gibi aceleci değil :KK1:

valla al da demiyorum direk ama hanii sürekli model begenip göndermem al demek olmuyor mu anlamıyor mu bu cocuk ya :KK53: en son care kuzenime filan söylettircem yani lokum yüzük bekliyo farkında değil misin desin

ahahah hadi yaw :KK70: neden begenmedin onu da söyle canım :KK70:

canım alyansları öylesine koydum yaa çok güzel modeller diye onlar aşırı pahalı şeyler koleksiyon gibi bişey

öyle adi bişey gibi mi duruyor hmm :KK31:

uff zor valla bi tanecik yüzük beğenmek :KK31:

çiçek kısmı varya bana çok basit gibi geldi çok daha güzellerini bulabilirsin bence canım :KK16::KK16:

valla al da demiyorum direk ama hanii sürekli model begenip göndermem al demek olmuyor mu anlamıyor mu bu cocuk ya :KK53: en son care kuzenime filan söylettircem yani lokum yüzük bekliyo farkında değil misin desin

Ah bea eniştemizde azıcık odunmuş :KK1: Biraz daha bekle bakalım eğer hala almaya niyeti yoksa söyletirsin :)

çiçek kısmı varya bana çok basit gibi geldi çok daha güzellerini bulabilirsin bence canım :KK16::KK16:

bir de şöyle bir model beğenmiştimmm
bu nasıll

rose altın olması beni biraz düşündürüyor

$etsyrose.jpg

oy kıyamamm

Geceleri, uykun kaçarsa, çok acıtıyor asker yareni olmak...
:KK31::KK50:

eylülde de yüzük gelmezse artık söyleteceğim :KK31:
sen biliyon beni yaa 2 yıldır fln yüzük beğeniyorum ben :KK53:

Hahahah bilmez miyimmmmm :KK9: Eskiden bende öyleydim ya gelinlik bakardım, nişan elbisesi bakardım şimdi hiç içimden gelmiyo açıkçası :KK1: Çünkü çok hevesleniyorum baktıkça ve üzüyorum kendimi psikopata bağlıyorum :KK53:

lokumm, ben de şahsi fikrimi diyim mii, farklı olsun diye çok da direnme :21:

ben hem tek taşın hem de alyansın daha ziyade manevi anlamına takılıyorum, yani parmağımdaki herhangi b,r yüzük gibi değil, bariz bi şekilde tek taş ve alyans olarak duracak, parmağıma bakan nişanlı/evli olduğumu anlayacak yani direk :KK31:

X