Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

düşünüyorummmmm:KK52:
bak canım bu http://www.ylang23.com/shop_prodDet...05&siteID=Hy3bqNL2jtQ-NKZjWXAJ6jeVnbw3kgUktQV

Güzel değil mi, kolyesi küpeside var hepsi toplamda 15 bin falan yapıyor :KK70::KK30::KK30:

yüzük .çok hoş ama bak etsy de de var benzeri bu linkteki rose altın ama etsy de sarı altınını da gördüm
https://www.etsy.com/listing/180155...-fancy-halo-emerald?ref=listing-shop-header-3

sen de mi benim gibi evlilik teklifi ve tek tas bekliyosun gariban gariban :KK53:

-- sarı altını da varmış

Son düzenleme:
yüzük .çok hoş ama bak etsy de de var benzeri bu linkteki rose altın ama etsy de sarı altınını da gördüm
https://www.etsy.com/listing/180155...-fancy-halo-emerald?ref=listing-shop-header-3

sen de mi benim gibi evlilik teklifi ve tek tas bekliyosun gariban gariban :KK53:

-- sarı altını da varmış

evett buda benziyomuşş 600 dolar diyor :KK70:
ama canım bunun bilgilerinde pırlanta falan yazıyor ötekinde de öyle, karatı düşük sanırım anlamıyorum karat işinden :KK30:
evet nişanlıyım ve teklif bekliyorum:KK52:

evett buda benziyomuşş 600 dolar diyor :KK70:
ama canım bunun bilgilerinde pırlanta falan yazıyor ötekinde de öyle, karatı düşük sanırım anlamıyorum karat işinden :KK30:
evet nişanlıyım ve teklif bekliyorum:KK52:
benim verdiğim linkte
o yüzük tek başına 385 dolar ve pırlanta değil

o kadar büyük pırlantaya heves etme bence cünkü gercekten calınır bisey olur ona
elmas al o kadar büyük pırlantayı napıcan allah bilir kaç karattır o

elmas ile pırlanta aynı görünüyor zaten

teklif nişandan önce gelmeli değil miydi :KK53:
ben teklif olmazsa söz - nişan yapmam

benim verdiğim linkte
o yüzük tek başına 385 dolar ve pırlanta değil

o kadar büyük pırlantaya heves etme bence cünkü gercekten calınır bisey olur ona
elmas al o kadar büyük pırlantayı napıcan allah bilir kaç karattır o

elmas ile pırlanta aynı görünüyor zaten

teklif nişandan önce gelmeli değil miydi :KK53:
ben teklif olmazsa söz - nişan yapmam

Allah Allah bende 600 görünüyor :26:
bilmiyorumki o gösterdiğimi şu an için değil evlendikten sonra almayı düşünmüştüm kendim :) tek taşımı kendim aldım mevzusu :KK53:

evet nişandan önce gelmeliydi ama işte herşey istediğimiz gibi olmuyor malesef :KK5:

Yok canım 26'sında inşallah :KK16:
Ayy çok özledim sevdiğimii:KK43:

canım burada olsaydım seni alır götürürdüm askeri şubeye yaa ama o tarihte büyük ihtimal evde olacağım
oyy kuzum 18 gün hemencecik geçer inşallah

seviglin dağıtım izni kullanmayacak demek?

Allah Allah bende 600 görünüyor :26:
bilmiyorumki o gösterdiğimi şu an için değil evlendikten sonra almayı düşünmüştüm kendim :) tek taşımı kendim aldım mevzusu :KK53:

evet nişandan önce gelmeliydi ama işte herşey istediğimiz gibi olmuyor malesef :KK5:

kız diğer modellere baksana aynı sayfadan :KK53: diğer modellerde tek halini veriyor yüzüğün

ilişkiniz uzun süreli miydi canım nişan yapana kadar
uzun süreli ilişkilerde böyle evlilik teklifi sorunsalı oluyor ya

kız diğer modellere baksana aynı sayfadan :KK53: diğer modellerde tek halini veriyor yüzüğün

ilişkiniz uzun süreli miydi canım nişan yapana kadar
uzun süreli ilişkilerde böyle evlilik teklifi sorunsalı oluyor ya

yani 3. senemizde nişanlandık sizin birde daha uzun umarım istediğin teklifi alabilirsin nişanlanmadan tabi :KK31:

yani 3. senemizde nişanlandık sizin birde daha uzun umarım istediğin teklifi alabilirsin nişanlanmadan tabi :KK31:

3 sene de uzun canım.. nişanlın askerde değil miydi? şimdi şafak çizelgen yok?
5 yıl 2 ay olacak yarın ben hala teklif bekliyorum
benim herif halen daha etmiyor bakalım
tamam nişan tarihi belli ama teklif gelmezse olmaz o nişan :KK31:

3 sene de uzun canım.. nişanlın askerde değil miydi? şimdi şafak çizelgen yok?
5 yıl 2 ay olacak yarın ben hala teklif bekliyorum
benim herif halen daha etmiyor bakalım
tamam nişan tarihi belli ama teklif gelmezse olmaz o nişan :KK31:

askerde hala canım alttaki çizelge onun döneceği tarihi sayıyor değiştirdim birazcık :KK1:

şimdiden alttan alttan söyle, böyle oldu bittiye gelmesin sizin nişan aman deyim :KK23:

canım burada olsaydım seni alır götürürdüm askeri şubeye yaa ama o tarihte büyük ihtimal evde olacağım
oyy kuzum 18 gün hemencecik geçer inşallah

seviglin dağıtım izni kullanmayacak demek?

Kuzum ailesiyle gelcez zaten, ziyarete geldiğimde götürürsün askeriyeye olmaz mı? :KK54:
İnşallah geçer hemen canım ya valla fenalardayım bu ara :KK31:
Yok tatlım kullanmayacak yani sadece yol iznini kullanacak 24 saat, Ağustos'ta bi arkadaşı evleniyor onun için izin alacak sadece. Şimdilik yani, belki mezuniyetime de gelir :21:

askerde hala canım alttaki çizelge onun döneceği tarihi sayıyor değiştirdim birazcık :KK1:

şimdiden alttan alttan söyle, böyle oldu bittiye gelmesin sizin nişan aman deyim :KK23:

ben alttan alttan her şeyi söylüyorum :KK53: anlayan yok :KK53:
neyse dedim ya mayıs da biterse böyle bi arkadasıma kuzenime fln söyleteceğim işte lokum teklif bekliyo anlamadın mı diye sorsun

Kuzum ailesiyle gelcez zaten, ziyarete geldiğimde götürürsün askeriyeye olmaz mı? :KK54:
İnşallah geçer hemen canım ya valla fenalardayım bu ara :KK31:
Yok tatlım kullanmayacak yani sadece yol iznini kullanacak 24 saat, Ağustos'ta bi arkadaşı evleniyor onun için izin alacak sadece. Şimdilik yani, belki mezuniyetime de gelir :21:

anladım tatlım oh oh ankaraya gelsin de inşallah bol bol görüşün canımm :KK16::KK16:
mezuniyetine de gelebilir inşallah kullansın izinlerini ya nolcak :KK16:

X