Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

ayy kızlarr kalbim durcakkk bugün perdelermizi sipariş verdikk ve davetiyelermizi ay çok heycanlıı bayılabilirim:KK52::KK52::KK52::KK52:

Deryam napıyoon :) heyecanlı hatun :):) :) davetiyelerin çok hoş :KK16:

lokumummmm nasılsın? görüşmeyeli ben neler kaçırdım bana özet geçermisin hayırlı olsun düğün tarihi nişan tarihi nasıl oldu nasıl gelişti :KK16:

iyiyim canım sağolasın sen nasılsın?
canım öyle bi nişan tarihi belirledik işte düğün tarihini de sevgilimle kendi aramda belirledik şimdilik daha ailelere taa nişandan sonra yansıtacağız fikrimizi :)

Netim yok.. Sorun varmış. Şimdi annemlere geldm de bir bakayım dedim.. En kısa zamanda gelmeye çalışıcam inşallah :KK16:

anladım canım tamam :)

----------

6 sınavım bitti 4 sınavım kaldı oh yeeehhh :KK76::KK76::KK76:

Hayırlı olsun topiğimizz :KK16: :KK16:

canımmm topiğin hayırlı olsun bol muhbetliiii topiklerrrrrrr:KK16:

Nasılsın canım :KK8: Ay ben bugün sebepsiz yere çok keyifliyim :KK9:

ne güzel allah daim etsinnn :KK9::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar:

iyiyim canım bende :21:

olsun tatlımm güzelmiş bölümün

merhaba lokumummm :125:

Ayy valla mı hayırlıs olsun balımmm:KK54:
hadi bekliyorum:KK8::KK6::KK54:

selam kızlar nasılsınız uzun zamandır gelemiyorum azıp kaçıyorum :2:

Lokumum ben çıkayım dizime bakayım biraz , yine konuşuruz öptümmm iyi gecelerr :KK16:

kızlar nasılsınıız:KK3:

kızlar ben yine bir yüzük beğendim yine aşık oldummm :KK52::KK52::KK52::KK52:
çok farklı bir model yaaa yorum istiyorumm sizce nasıll

yaa ben ille de farklı olacak istiyorum ya ne olacak bakalım neyde karar vereceğim en son :KK52::KK52:

-1. model- $280.beyazaltýn.jpg
-2. model- $410.beyaz altýn.jpg
-2. modelin başka rengi- $410.rose altýn.jpg

her iki modelin de 3 cesit rengi var yani beyaz altın - rose altın - sarı altın

NOT: Tek taş ile alyansı beraber kullanmayacağım ben. o nedenle alyans-tektaş uyumu aramıyorum.. tek taşı tek başına değerlendirelim :KK52:

aslında iki model arasında sadece taş farkı var.. 1. model daha ucuz.. taşlar elmas bu arada..

Son düzenleme:

yaa ben ille de farklı olacak istiyorum ya ne olacak bakalım neyde karar vereceğim en son :KK52::KK52:

-1. model- Eki Görüntüle 1056044
-2. model- Eki Görüntüle 1056045
-2. modelin başka rengi- Eki Görüntüle 1056046

2. modelin bir de sarı altın rengi var 3 cesit yani beyaz altın - rose altın - sarı altın
1. modelin de bi tek beyaz altını var

NOT: Tek taş ile alyansı beraber kullanmayacağım ben. o nedenle alyans-tektaş uyumu aramıyorum.. tek taşı tek başına değerlendirelim :KK52:

aslında iki model arasında sadece taş farkı var.. 1. model daha ucuz.. taşlar elmas bu arada..

Kesinlikle 2 kuzum. Albenisi ve zarifliği daha bir hoş geldi bana :KK12:

-1. model- Eki Görüntüle 1056044
-2. model- Eki Görüntüle 1056045
-2. modelin başka rengi- Eki Görüntüle 1056046

her iki modelin de 3 cesit rengi var yani beyaz altın - rose altın - sarı altın

Ben ikinci modeli çok beğendimmm 2. modelin altın rengide çok gösterişli ve kibarrr :KK16: Fiyatları ne kadarmış kuzum merak ettim ?

Ben ikinci modeli çok beğendimmm 2. modelin altın rengide çok gösterişli ve kibarrr :KK16: Fiyatları ne kadarmış kuzum merak ettim ?

canım benim cevabın için çok sağol.. nasıl yaa böyle bişeyi tek taş olarak aldırayım mı ne dersin :)

0.10 ct taşlı olanı 410 dolar
0.20 ct taşlısı 510 dolar

böyle böyle 50 karat a kadar artıyor

en küçüğü 410 dolar yani.. bu fotodaki taş kaç karat acaba :KK52:

canım benim cevabın için çok sağol.. nasıl yaa böyle bişeyi tek taş olarak aldırayım mı ne dersin :)

0.10 ct taşlı olanı 410 dolar
0.20 ct taşlısı 510 dolar

böyle böyle 50 karat a kadar artıyor

en küçüğü 410 dolar yani.. bu fotodaki taş kaç karat acaba :KK52:
Aldır bence :) Artık normal tek taşlar çok baydı herkeste aynı modeller :/ Bende böyle farklı bişey isterim büyük ihtimal :KK12:

kankaaaaa ben üçünü de beğendim valla :KK17:

meaba canımm :KK3: rose altın tek taş takan gördün mü hiç..
genelde tek taşlar beyaz oluyo ama
zaten yüzük pek tek taşa benzemiyo bari beyaz mı alsam diyorum

3. olan harbiden cok güzel ama

Aldır bence :) Artık normal tek taşlar çok baydı herkeste aynı modeller :/ Bende böyle farklı bişey isterim büyük ihtimal :KK12:

ayy evet ben de farklı model istiyorummmm :KK76::KK76:
bu fotodaki büyük ihtimal yüksek caratlı bi taş yaa.. şimdi 410 dolar olanın kesin miniciktir taşı :KK50:

meaba canımm :KK3: rose altın tek taş takan gördün mü hiç..
genelde tek taşlar beyaz oluyo ama
zaten yüzük pek tek taşa benzemiyo bari beyaz mı alsam diyorum

3. olan harbiden cok güzel ama

ayy evet ben de farklı model istiyorummmm :KK76::KK76:
bu fotodaki büyük ihtimal yüksek caratlı bi taş yaa.. şimdi 410 dolar olanın kesin miniciktir taşı :KK50:

Bilmiyorum vallahi kuzum enişte beyle gidin bakın bakalım ne diyecek :) 410 dolar bin küsür bi fiyat mı yapıyo bu konuda bilgisizim ama :KK17:

canım benim cevap verdiğin için teşekkür ederimm :KK16:
yaa bu model farklı bişey di mi.. model olarak hoşuna gitti mi

Bence hoş bir model canım. Ama tek taş ve alyans uyumu aramıyorum demiştin yanılmıyorsam bu nedenle tek kullanacaksan harika olur. Ama alyansla olursa kullanamazsın. Ben sırf alyansla kullanamam diye değiştirmiştim tek taşımı. İlk alınan tek taş biraz daha genişti dalgalıydı. :KK31:

Ama tek kullanacaksan harika :KK12:

Bilmiyorum vallahi kuzum enişte beyle gidin bakın bakalım ne diyecek :) 410 dolar bin küsür bi fiyat mı yapıyo bu konuda bilgisizim ama :KK17:

ahaha gidemeyiz ki canım israilde satılıyor yüzük :KK53:
gemiyle gönderiyorlarmış Türkiye'ye.. 867 lira.. pırlanta olmadığı için pahalı değil.. ama gemiyle gelmesiyle 1000 i bulur sanırım
gemiyle nasıl alacaksak onu da bilmiyorum su an ama :KK53:

Offf bu da süper ama zevkli kızsın Lokumumm :KK52:

ayy sağol tatlm yaa öylee böyle şeyler bakıyorum 5 ay dediğin ne ki geçer gider :KK52:
kendimi avutuyorum :KK52:

Bence hoş bir model canım. Ama tek taş ve alyans uyumu aramıyorum demiştin yanılmıyorsam bu nedenle tek kullanacaksan harika olur. Ama alyansla olursa kullanamazsın. Ben sırf alyansla kullanamam diye değiştirmiştim tek taşımı. İlk alınan tek taş biraz daha genişti dalgalıydı. :KK31:

Ama tek kullanacaksan harika :KK12:

evet alyanssız tek kullanacağım canım... ben alyansımı da böyle ilginç bi model düşünüyorum kafamda var bişeyler o nedenle
mesela gündüz işe giderken alyansı takarım diyorumm
akşamları bi yerlere giderken tektaşımı takarım diyorumm

begenmenize sevindimmmmmm

gemiyle gönderiyorlarmış Türkiye'ye.. 867 lira.. pırlanta olmadığı için pahalı değil.. ama gemiyle gelmesiyle 1000 i bulur sanırım

ayy sağol tatlm yaa öylee böyle şeyler bakıyorum 5 ay dediğin ne ki geçer gider :KK52:

evet alyanssız tek kullanacağım canım... ben alyansımı da böyle ilginç bi model düşünüyorum kafamda var bişeyler o nedenle

Evet kuzum olabilir. Aklında olan alyansını özel yaptırabilirsin. Araştırdıysan biliyosundur zaten özel olarak yapıyorlar :KK16:

Evet kuzum olabilir. Aklında olan alyansını özel yaptırabilirsin. Araştırdıysan biliyosundur zaten özel olarak yapıyorlar :KK16:

evet yapıyorlarmış ama tamamen benzerini yapamıyorlarmış yaa o nedenle bütçelere uygun ilginç bir şey bulurum :)
sende ne var ne yok canım..

Hadi ya bende Türkiyede satılıyor sandım :KK43: Aslında çokta pahalı değilmiş. Sıradan tek taş bile 400-500 civarı zaten. Enişteye göster bakalım çok beğendim diye ne diyecek :KK1:

Hadi ya bende Türkiyede satılıyor sandım :KK43: Aslında çokta pahalı değilmiş. Sıradan tek taş bile 400-500 civarı zaten. Enişteye göster bakalım çok beğendim diye ne diyecek :KK1:

aslında o da çok beğendi ama icraate geçmedi anlamadım :KK53:
bu arada sana özel mail attım bi baksana :KK53:

pırlanta yüzüklerin şöyle en az 0.10 carat olsun istiyosan (ki 0.10 küçük bişey) 800-900 lira oluyor
yani yüzüğün fiyatı normal

işçilik var iştee
çiçek şeklinde :KK69:

X