Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

hmm bana da olmaz tüh yaaa
ama neyse eminim amerikadan buraya cok pahalıya gönderiyolardır o nedenle en iyisi iyi bi kuyumcu bulmak

benim parmak 8.5 fln

pırlantada değilmiş ama hem neyse ben 8 binlik bi yüzük bulmuştum onu alırım kendi kendime para biriktirip

düşünüyorummmmm
bak canım bu http://www.ylang23.com/shop_prodDet...05&siteID=Hy3bqNL2jtQ-NKZjWXAJ6jeVnbw3kgUktQV

Güzel değil mi, kolyesi küpeside var hepsi toplamda 15 bin falan yapıyor

yüzük .çok hoş ama bak etsy de de var benzeri bu linkteki rose altın ama etsy de sarı altınını da gördüm
https://www.etsy.com/listing/180155...-fancy-halo-emerald?ref=listing-shop-header-3

sen de mi benim gibi evlilik teklifi ve tek tas bekliyosun gariban gariban

-- sarı altını da varmış

Son düzenleme:

evett buda benziyomuşş 600 dolar diyor
ama canım bunun bilgilerinde pırlanta falan yazıyor ötekinde de öyle, karatı düşük sanırım anlamıyorum karat işinden
evet nişanlıyım ve teklif bekliyorum

benim verdiğim linkte
o yüzük tek başına 385 dolar ve pırlanta değil

o kadar büyük pırlantaya heves etme bence cünkü gercekten calınır bisey olur ona
elmas al o kadar büyük pırlantayı napıcan allah bilir kaç karattır o

elmas ile pırlanta aynı görünüyor zaten

teklif nişandan önce gelmeli değil miydi
ben teklif olmazsa söz - nişan yapmam

Allah Allah bende 600 görünüyor :26:
bilmiyorumki o gösterdiğimi şu an için değil evlendikten sonra almayı düşünmüştüm kendim :) tek taşımı kendim aldım mevzusu

evet nişandan önce gelmeliydi ama işte herşey istediğimiz gibi olmuyor malesef

Yok canım 26'sında inşallah
Ayy çok özledim sevdiğimii

canım burada olsaydım seni alır götürürdüm askeri şubeye yaa ama o tarihte büyük ihtimal evde olacağım
oyy kuzum 18 gün hemencecik geçer inşallah

seviglin dağıtım izni kullanmayacak demek?

kız diğer modellere baksana aynı sayfadan diğer modellerde tek halini veriyor yüzüğün

ilişkiniz uzun süreli miydi canım nişan yapana kadar
uzun süreli ilişkilerde böyle evlilik teklifi sorunsalı oluyor ya

yani 3. senemizde nişanlandık sizin birde daha uzun umarım istediğin teklifi alabilirsin nişanlanmadan tabi

yani 3. senemizde nişanlandık sizin birde daha uzun umarım istediğin teklifi alabilirsin nişanlanmadan tabi

3 sene de uzun canım.. nişanlın askerde değil miydi? şimdi şafak çizelgen yok?
5 yıl 2 ay olacak yarın ben hala teklif bekliyorum
benim herif halen daha etmiyor bakalım
tamam nişan tarihi belli ama teklif gelmezse olmaz o nişan

askerde hala canım alttaki çizelge onun döneceği tarihi sayıyor değiştirdim birazcık

şimdiden alttan alttan söyle, böyle oldu bittiye gelmesin sizin nişan aman deyim

canım burada olsaydım seni alır götürürdüm askeri şubeye yaa ama o tarihte büyük ihtimal evde olacağım
oyy kuzum 18 gün hemencecik geçer inşallah

seviglin dağıtım izni kullanmayacak demek?

Kuzum ailesiyle gelcez zaten, ziyarete geldiğimde götürürsün askeriyeye olmaz mı?
İnşallah geçer hemen canım ya valla fenalardayım bu ara
Yok tatlım kullanmayacak yani sadece yol iznini kullanacak 24 saat, Ağustos'ta bi arkadaşı evleniyor onun için izin alacak sadece. Şimdilik yani, belki mezuniyetime de gelir

askerde hala canım alttaki çizelge onun döneceği tarihi sayıyor değiştirdim birazcık

şimdiden alttan alttan söyle, böyle oldu bittiye gelmesin sizin nişan aman deyim

ben alttan alttan her şeyi söylüyorum anlayan yok
neyse dedim ya mayıs da biterse böyle bi arkadasıma kuzenime fln söyleteceğim işte lokum teklif bekliyo anlamadın mı diye sorsun

anladım tatlım oh oh ankaraya gelsin de inşallah bol bol görüşün canımm
mezuniyetine de gelebilir inşallah kullansın izinlerini ya nolcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…