Dostlar Yardım Edin..

Tamam o zaman okurum okuyunca haber ederım elma tarıfı ne canım ? Kaacıncı sayfada bı bakayım

Okurum tabii ki canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah dualarım seninle

Safistd
7 gün birer kez bir kırmızı elmaya okuyup ya da bir seferde 7 kez okuyup ilişkiden önce yarısınısen çiğidiyle yarsını da eşin yiyecek canım bir arkadaşımıza şifa oldu hamile şimdi

okudum kardeşim allah tez zamada hayırlı ve saglıklı bi evlat nasip etsin inşallah.
ALLAH RAZI OLSUN canım evladını hayırlı sağlıklı evlatlardan nasip etsin inşallah MEVLAM bir avazda doğumun olur inşallah amin hakkını helal et çok teşekkür ederim

Okurum tabii ki canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah dualarım seninle
ALLAH RAZI OLSUN canım hakkını helal et hayırlarla sağlıklı olarak evladını kucağına alırsın inşallah bir avazda doğumun olur inşallah amin

ALLAH RAZI OLSUN canım evladını hayırlı sağlıklı evlatlardan nasip etsin inşallah MEVLAM bir avazda doğumun olur inşallah amin hakkını helal et çok teşekkür ederim
helal olsun..amin güzel dileklerin için ben teşekkür ederim.. güzel haberlerini bekliyoruz inşallah

kimseyi rahatsız etmek istemiyordum ama şu mübarek günlerde dua istemezsem çok pişmanlık duyacaktım hepinizden ALLAH RAZI OLSUN hakkınızı helal edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…