Dostlar Yardım Edin..

dene canım asıl hali 7 gün birer kez bir kırmızı elmaya okuyup ya da bir seferde 7 kez okuyup ilişkiden önce yarısınısen çiğidiyle yarsını da eşin yiyecek canım bir arkadaşımıza şifa oldu hamile şimdi
İnşallah cnm. Peki 7 gün ben kendim okusam olurmu yoksa başkalarının okumasımı gerekiyor bilgin varmı canım ?

İnşallah cnm. Peki 7 gün ben kendim okusam olurmu yoksa başkalarının okumasımı gerekiyor bilgin varmı canım ?
yok kendin okusan da olur ben de kendim okudum ama hurmaya okudum öyle niyetledim bir dahakine de yeniden elmeya okurum eğer nasip olmazsa bu ay

Canım ya okuyan çıkmazsa biz tamamlayalım inşaallah önemli olan niyet değil midir???İnan canı gönülden istiyorum muradına ermeni tatlım
ALLAH RAZI OLSUN canım benim ALLAH gönlüne göre versin senin de muradlarını hayırlarla sağlıcakla nasip eder inşallah bakalım ne kadar okunursa da nasip o kadar diyeceğim gülüm benim ..inşallah bu ay sevinirim diyorum ama bakalım sizlerin de sevinçli haberlerini alırız inşallah tüm evlat isteyenlerin inşallah amin

Bexy Bexy @Hijyenikbakteri @elanur84 ebruli-- ebruli-- EliffVVav EliffVVav
bazı arkadaşların niki aşına bazı arkadaşlarımı biliyorum konuştuğum oldu etiketliyorum sizleri ama hakkınızı helal edin hepinizden ALLAH RAZI OLSUN şu mübarek son günleri hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlada kavuşmak için dua ile geçirdim ben de dualar almak istiyorum belki de içinizden birinin duası kabul olacak bilemiyorum yani insan bazen ne yapacağını bilemiyor her şeyin hayırlısı

aaynaa aaynaa İbrahim suresi 33-44 arası ayetleri sizin için okudum. İnşallah Rabbim evlat sevincini yaşatsın size. Ümidinizi sakın yitirmeyin.

X