Dostlar Yardım Edin..

son bir kişi kaldı arkadaşlar bakalım kim yardım edecek nasip

NeuroCathy sizi etiketliyorum bir arkadaşa dua ettiğinizi gördüm de bir kişi kaldı benim duamın da tamamlanmasına eğer okuyabilirseniz sevinirim okuyamazsanız da ALLAH RAZI OLSUN yine de 41 e niyetledik ya nasip

okudum
size epeydir içimden gelen şeyi söylemek isterim sadaka vermeniz lazım gibi geliyor bana
sadece dua ile olmaz amel ile de isteyin

okudum
size epeydir içimden gelen şeyi söylemek isterim sadaka vermeniz lazım gibi geliyor bana
sadece dua ile olmaz amel ile de isteyin
inanın yapıyorum ALLAH biliyor yani elimden geleni yapıyorum çevremde beni bilir yani ama anlatarak da yaptıklarımı azaltmak istemiyorum hayırlısıyla sağlıcakla nasip etsin ALLAH demek ki bizim de sınavımız böyle ALLAH RAZI OLSUN hakkınızı helal edin

İBRAHİM SURESİ 33-44 AYETLERİNİ OKUYANLAR

1.@mcyln83
2.@hmbg
3.@Karbeyaz06
4.@girlwithlove
5.@Elif
6.@AKovser
7.@NIKITA
8.@evTik

9.@lulicik
10.@yorgun annene
11.@Mrs Rabia
12.@BEYBISIM

13.@erhazan
14.@ZehreNur
15.@Yariiimm

16.@deynepnaz
17.@piskKo
18.@cansu_tr

19.@autmnfall
20.@denizinmavisi
21.@yeni_ay
22.@Safistd
23.@Zilan92
24.@Hannaz

25.@ozlemm1990
26.@aryalorinn
27.@Hayalimdi gercek oldu
28.@Mutluluk1515
29.@aryalorinn ablası

30.@aryalorinn kuzeni
31.@aryalorinn kuzeni
32.@aryalorinn kuzeni
33.@yumiti

34.@5816bursa
35. A Angeel91
36. SuUtku

37.@isimsiz965
38.@MaRaL_
39.@denizkaplan
40.@EM-SunSet
41.@NeuroCathy

41 kişi tamamlanmış şükür :)

Bittigini bilmiyordum ben de okudum.Rabbim kabul etsin insallah.
olsun canım ALLAH RAZI OLSUN memlekete gittim birçok kişi bebek konusunu açtı olmadıkça çok üzülüyorum benim karşımda herkes evladını sanki daha çok seviyor gibi oluyor bilemedim be gülüm

olsun canım ALLAH RAZI OLSUN memlekete gittim birçok kişi bebek konusunu açtı olmadıkça çok üzülüyorum benim karşımda herkes evladını sanki daha çok seviyor gibi oluyor bilemedim be gülüm
Canım yaa seni çok iyi anlıyorum bende. Bizde her bayram eşimin köyünde oluyoruz ve yine bir bayram ve yine eşimin akrabalarından 2. Ye 3. Ye Hamile olanlar ve bizden kaç yaş küçük ve bizden kaç yıl sonra evlenenler. O kadar kötü oluyorumki kendimi çok kötü hissediyorum eşimin çevresinde benim çevremde sadece biz bebeksiz çok üzülüyorum çok acı çekiyorum belli etmemeye çalışıyorum ama içim kan ağlıyor. Ve beni anlayan yok çok zor bir sınavdayız Rabbim yar ve yardımcımız olsun en kısa zamanda o güzel duyguyu bizede tattırsın hayırlısıyla tadıyla İnşallah...AMİN

bizlerin de sevinmesine az kaldı canım buna inan

Canım benim 21 günlük dua uygulamamıza katılır mısın çok etkili bir uygulama. Yapan herkes seviniyor.. Gecenin bu vakti rast geldim derdine, belki şifan bu duadadır :)

Canım benim 21 günlük dua uygulamamıza katılır mısın çok etkili bir uygulama. Yapan herkes seviniyor.. Gecenin bu vakti rast geldim derdine, belki şifan bu duadadır :)
bilmiyorum canım bebek konusunda herkesten çok da dua istedim dua topiklerine katıldım herkesi çok bıktırdım yani :) bilmiyorum biraz sessiz kalayım diyorum bu konuda oluruna bıraktım canım

bilmiyorum canım bebek konusunda herkesten çok da dua istedim dua topiklerine katıldım herkesi çok bıktırdım yani :) bilmiyorum biraz sessiz kalayım diyorum bu konuda oluruna bıraktım canım
ben sadece duaları yapıyorum Allahı hissetmeye çalışıyorum tanımaya çalışıyorum esmalarla :) hiç dilek dilemiyorum :) yani Allah zaten isteğimizi eksiğimizi biliyor ben sadece teslim oluyorum :) sadece haberdar edeyim dedim

yok ALLAH RAZI OLSUN ben de kendimi iyi hissetmek eksiklerimi görmek için bol bol Kuran okuyorum ALLAH kabul etsin inşallah sizin de inşallah bu ibadetlerinizi bu dualarınızı inşallah ben kendimi anlatamadım heralde o kadar çok dualara katıldım kendim de dua açtım en son bu konuda son dedim yakın arkadaşlarım bile artık bir kafandan çıkar manasında msjlar yazdı haklı olarak onun için kendi içimde duamı yapayım bir müddet diyorum
siz beni davet etmişsiniz falan ne güzel buna sevindim de durumumu anlattım sadece

bana kendini anlatmana gerek yok tatlım :) ben seni zaten tanıyorum çok dualar ettik seninle , bu benim yeni hesabım sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…