Dostlar Yardım Edin..

Tamam ablacım okurum tabiki ,kaç tane okunacak sayısı var mı canım ?
ablam 1 tane okusan olur farklı kişilerde 41 e tamamlanırsa iyi olur dediler kendim hurmaya 7 kez okuyup yedik eşimle ablam seni de rahatsız etmek istemezdim ablam ama bilemedim tamamlanır belki diyorum tanıdık tanımadık bayağı kişi etiketledim..
sen nasılsın asıl ablacım iyisin demi

Hamdolsun çok şükür ablacım iyiyim sen nasılsın ?

Ne okuyoruz canim benim yeni gördüm

Bebek için galiba benimde yok bebegim tedavi oluyorum dualar insallah hepimizin sağlıcakla hayirlica evlatlarımız olur

Bebek için galiba benimde yok bebegim tedavi oluyorum dualar insallah hepimizin sağlıcakla hayirlica evlatlarımız olur
canım o zaman kendin için de oku ilk sayfada da yazdım İbrahim suresinin 33. ayetinden 44.ayetine kadar okumanızı istiyrum canım 1 sayfa ediyor..
sen de kendin için 7 kez bir kırmızı elmaya okuyup ilişkiden önce yarısını sen yarısını de eşin çiğidiyle yiyeceksiniz gülüm bir arkadaşıma şifa oldu hamile..
okursan eğer canım bildirim yaparsan sevinirim

Okudum gülüm Allah kabul etsin tez zamanda hayırlarla saglıcakla Rabbim senin yüzünü güldürsün nur yüzlü gül yüzlü bi evlatla yuvanı taçlandırsın Aminn

Allah razi olsun canım hakkını Helal Et gülüm inşallah cumlemiz seviniriz kuzum amin

@Buhayatbenim burada kendim için dua istedim canım İbrahim suresinin 33. ayetinden 44. ayetine kadar oku..
sen de kendin için 7 kez bir kırmızı elmaya okuyup ilişkiden önce yarısını sen yarısını de eşin çiğidiyle yiyeceksiniz gülüm bir arkadaşıma şifa oldu hamile..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…