Dostlar Yardım Edin..

Amin canım benim inşallah sabrının sonu selamet olur VERİCİ ALLAH İNŞALLAH HAYIRLARLA SAĞLICAKLA EN KISA ZAMANDA VERİR EVLAT HAYIRLA SAĞLICAKLA BÜYÜTÜRSÜN canım benim amin.
İnşallah canım seninde hayırlı haberlerini almak nasip olur çok sağol

canım bir tane bile okusan çok sevinirim canım senin 2 cüz vardı yetişir mi cuma gününe kadar canım hatim konumuzda hatırlat demiştin
Yetisecek abla hic sikinti yok merak etme hastaligim bitti bi saatte bi cüz okuyorum bikac güne okurum kadir gecesine yetistirecegim

ah canım senın ıcın dua edecegım benımde cocugum olmuyor senı ıyı anlıyorum ben arapca okumayı bılmıyorum bılseydım okurdum

ah canım senın ıcın dua edecegım benımde cocugum olmuyor senı ıyı anlıyorum ben arapca okumayı bılmıyorum bılseydım okurdum
kendin için de oku canım konuda elma tarifi falan da verdim ille arapça okumana gerek yok ilk sayfada türkçe okunuşu da var canım sen kendin için de oku hem kendime dua isterken hem de bebek isteyenler de okusun isterim kendileri için..

7 gün birer kez bir kırmızı elmaya okuyup ya da bir seferde 7 kez okuyup ilişkiden önce yarısınısen çiğidiyle yarsını da eşin yiyecek canım bir arkadaşımıza şifa oldu hamile şimdi

bakalım arife gününe kadar yine okuyan arkadaşlar çıkarsa nasip kısmet

bakalım arife gününe kadar yine okuyan arkadaşlar çıkarsa nasip kısmet
Canım ya okuyan çıkmazsa biz tamamlayalım inşaallah önemli olan niyet değil midir???İnan canı gönülden istiyorum muradına ermeni tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…