Dostlar Yardım Edin..

dene canım asıl hali 7 gün birer kez bir kırmızı elmaya okuyup ya da bir seferde 7 kez okuyup ilişkiden önce yarısınısen çiğidiyle yarsını da eşin yiyecek canım bir arkadaşımıza şifa oldu hamile şimdi

sagol canim Allah razi olsun nasibi yokmus ne yapalim rabbim en iyisini bilir elbet. her zaman duamda isteyen dileyen herkes canim benim keske müsait olsam seve seve okurdum eger biterse kanamam gene okurum senin icin tabi ki.
ALLAH RAZI OLSUN canım inşallah canım benim senin kanaman dursun da kendin için de başla canım inşallah hayırlarla sağlıcakla evlatlarımız gelir canım benim sen melek annesisin öyle düşün Rabbim sabrını versin inşallah ardından sevincini de inşallah amin

İnşallah canım dileyen isteyen herkese nasip etsin Allah hayırlı sağlıklı evlatlar. Benim gibi kayıp yaşayanlarada sabır versin inşallah

İnşallah en kısa zamanda kavuşursun canım Dualarim her daim seninle.

İnşallah canım dileyen isteyen herkese nasip etsin Allah hayırlı sağlıklı evlatlar. Benim gibi kayıp yaşayanlarada sabır versin inşallah
Amin canım benim inşallah sabrının sonu selamet olur VERİCİ ALLAH İNŞALLAH HAYIRLARLA SAĞLICAKLA EN KISA ZAMANDA VERİR EVLAT HAYIRLA SAĞLICAKLA BÜYÜTÜRSÜN canım benim amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…