Gebeliğe Hazırlık doktor DOĞAL yolla zor demişti. sonuç HAMİLEYİMMMM

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sağolun allah razı olsun. darısı tüm isteyenlere inşallah. evet gerçekten ne varsa eskilerde ve doğada var çünkü ben öncesinde çok tedavi gördüm. rabbime şükürler olsun ki bunu vesile kıldı.

ve aynı zamanda geçen ay benim gittgim yere gidin giden bir tanıştan da hamilelik haberini aldım

Merhaba bu ebe nerde

Amin inşallah gözünüz Aydın :)

Sıcak tutmak gerçekten bu işin anahtarı gibi. Buhara oturmak burdan geliyor.
Bende dikkat etmezdim.
Hamile kaldığım ay güneydoğuya gelmiştik. 50 derece sıcaktan demek hamile kaldım

Öncelikle hayırlı olsun çocuğunuzu sağlıkla alın kucağınıza.
Yalnız merak ettiğim bir şey var; sizin doktorların bulamadığı iltihap sorununuzu ki benim bildiğim iltihap tedavisi kolay bir şey antibiyotik ile geçebiliyor. Bir ebe kadın yalnızca elle muayene ederek ve rahminize ne olduğu belirsiz bir şey yerleştirince nasıl iyileştiniz? Yani koskoca tıp bir iltihabı göremedi iyileştiremedi mi bu çok garip geliyor. Belki ebe doğrudur otlarla vs iyileştirmiş olabilir iltihabı ama zaten basit bir iltihapsa doktor nasıl göremez. Yanlış anlamayın ama yanlış bi yönlendirme var gibi mesajınızda sanki.

Canım ücreti ne kadardı acaba istanbul da tam olarak nerde bende avrupa yakasında yim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…