doğuma gidiyorum kızlar dua edin

emizriyorum ama kendimi kötü hissediyorum tabi...inşallah zehirli ishal falan olmaz yaa...internette de baktım zehirli ishal ile ilgili çok bilgi bulamadım..zehirli ishalin belirtileri nelerdir biliyosanız yada nette bulursanız bana yazın..ban baktım bulamadım ...off minicik şey nasılda hasta oldu..

kızlar eylülü bugün yine doktora götürdüm..nefes problemi için bu doktor normal zamanla geçer dedi..yalnız eylülün gaz problemi hat safada çığlık atıyo gece gece gündüz...artık gece de uyumuyo beni o kadar yoruyoki..mahvoldum...tabi kendiside uyumamaktan gözleri şişti..ne zamana kadar devam eder bu gaz sancısı ...bu arada cumartesi günü kırkımız çıkıyo...

kendini böyle hissetmeni anliyorum canim ama yanlis düsünüyosun .. hic bi anne bebegini hasta etmek istemez .. sen kendini kötü hissettigin zaman bebeginide etkilersin .. o minik insanlar herseyi hissediyorlar .. bebegin icin moralini yüksek tut .. bu günlerde gecer ..:1hug:

canım benim evde inşaat vardı giremedim ne yapmışsın öyle sen kötü bir anne degilsin tabikide

sibel hergün bir kaşık has zeytin yağı içir dedim ama bebeğin ishal olduğu için gaz problemi var canım seni anlıyorum bebeğin sırtını sıkı tut devamlı kuru olsun sık sık sırtına bak küçük havlular yap sırtını nemli yada ıslak tutma burun tıkanıklığı bizdede vardı başını üşütmüşsün banyoluyken dışarı çıkarma başını iyice kurut ıslak kalmasın hiç odada nem olsun ben su kaynatıyorum ama erz nemli değil o yüzden kim ne derse desin bebek kendini ısıtama sakın çıplak koyma eylülün ilaç kullanmasına çok üzüldüm kimseye öptürme ağız kenarından öpmeyin ellerin sık sık yıka eldiven kullanıyorsan eldivenlerinide sık sık yıka

büyükler derki, bebekler kuşun kanadından nem kaparmış
sen kötü bir anne değilsin, eminim bebeğin için çırpınıyorsundur..senin fıstık nazlı olacak bence..her bebek bir değildir..Allah çözümsüz dert vermesin..

bu arada benim egem de 2 -3 gündür horluyor uyurken kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
doktor burnu tıkalı dedi bol bol damla yapmamı önerdi..
birde kustuğunda hafif bi balgam benimkinde de oluyor ama normalmiş o kadarı

sen bebeişini bol bol emzir ve terletmemeye çalış

çoooookk geçmiş olsun tekrar a.s.

teşekkürler arkadaşalr ne bileyim ya üzülüyorum çok küçükken hasta olduğu için..inşalah böyle sık sık hasta olmaz..içim gidiyo inanın.

bennu gaz problemi biraz azaldı bugün en azında bütün gün ağlamadı.rezene çayı içiyorum sabah akşam ..heralde o etkiledi.bebek büyütmek gerçekten çok zormuş.

canım nasılsın çok zor bebişlerimiz sağlıklı olsunda ben her yükü taşımaya razıyım yeterki onlar sağlıklı olsunlar annelik fedakarlık istiyor tabikide

bennucuğum eylül iyi umarım büşrada iyidir..bu arada bir ara müsait olduğun zamanı yazda msn de kızları birbirleriyle tanıştıralım...ben çok merak ediyorum büşrayı..

tamam canım gösterelim kaç kilo oldu eylül okula başladınmı

canım eylül 4200 oldu..biliyosun baya zayıf doğmuştu 2250..şimdi 44 günlük oldu ve kilo almış..okula başladım ama seminer dönemi diye bu hafta gitmedim okula sağolsunlar idare ediyo müdür yardımcıları ama hafat okula gidicem...öğlenciyim ders birde başlıyo..emzirip gidicem..evde bir öğün mama yiyecek..zaten ben her gün son derse girmicem süt izni olarak kullanıcam beşte okuldan çıkıcam.....yani anlayacağın saat bir ile beş arası evde değilim...benim okul eve yakın yürüyerek 7 dakika sürüyo..

bu arada hatırladığım kadarıyla sen ocak ayına kadar başlamayacaktın...fikrini değiştirmedin değilmi..bu arada büşra kaç kilo oldu..umarım sağlığı iyidir..

teyzesi büşra 6 kilo oldu eylülüm baya toplamış çok şükür zayıf bebekler daha iyi ve daha çabuk büyüyorlar ocak ayına kadar çalışmamakta kararlıyım sonrasında çalışıcam öğretmenlerde süt izni yok şube müdürü bize anlattı eylülün gelişimi çok iy maşallah demekki sütün iyi geliyor bebişe

nerdesin çokmu yğunsun allah yardımcın olsun hem okul hem bebek

bennu başaldım bugün okula birde derse girdik beşte çıktımbne bir ders erken geldim.son ders süt izni
veriyolar bana..zaten benim çocuklar 4. sınıf branş öğretmenleri son derse giricekler programı öyle ayarlayacaklar ..eylülü özledim tabi ama ne yapayım artık idare edicem..hem okul hem bebiş yorucu olucak tabi ama annem yakın yardımcı oluyo bana gece de bizde kalıyo ..eylül toparlayana kadar da kalıcak.bana çok yardımcı oluyo sağolsun..büşra nın kilosu da iyi maşallah..bebişleri besliyoz demekki..aman gerçi sağlıklı olsunlarda azcık da zayıf olsunlar ne yapalım...

allah kurtarsın canım
allah inşallah kolay bir doğum nasip eder
dualarımız senin ve bebeğinle

bennu yine kayboldun nerelerdesin..bak ben hem okula gidiyorum hem bebeişe bakıyom hemde nete giriyom...bu arada sana güzel bi haberim var..benim derslerime giren branş öğretmenlerinin sayısı arttı..pazartesi perşembe ve cuma günleri sadece 4 derse giriyorum..yani evden üç buçuk saatliğine uzaklaşmış oluyorum..salı ve çarşamba da 5 derse giriyorum oda dört buçuk saat oluyo..yani eylüle daha fazla zaman ayırıyorum artık...idaremizde sağolsun bütün boş dersleri evde geçirmemem izin veriyo..nöbette tutmuyorum..ohhhh ohhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…