doğuma gidiyorum kızlar dua edin

canım iyiyim bebişte sende umarım iyisinizdir..benim bi ablamın nikahı birinin nişanı oldu 10 gün içinde...baya yoğunduk..eylül de maşallah çok huzursuz bir bebek..beni mahvediyo..ne uyudu belli ne ağladığı ne sustuğu....43 kiloyum..yüzüm gözüm çöktü..bi saniye rahat ver mi yo insana..ben ne yapacağım bu kızla bilmiyorum..inan kendimi mahvolmuş hissediyorumm...büşrada böylemi..benim artık psikolojimde bozuldu..normal değilim artık.eylül ağladında elim ayağım titriyo artık...

mira sen denemeye devam et eminim olucak sabret vardır her işte bir hayır..

canım benim çok üzüldüm niye durmuyoki sancısımı var benimki öyle değil çok sakin hiç ağlamıyo nasıl gelişimi nasıl iyimi

kızlar selam
vallahi arada bir giriyorum nete
kızlar nasıl
almiş te hasta öksürüor

sibelcim öğretmenler günün kutlu olsun mira sanada geçmiş olsun sırtına dikkat et benim ki de iyi ama burada salgın var bende korkuyorum inşallah bir şey olmaz

kızlar selam
bebişler nasıl bakalım
onara iy bakın

sibel kızlar nerelerdesiniz yahu ne yapıyonuz nasılsın eylül nasıl mira sen ne yapıyon hepinizi öpüyom

canlarım selam
kızlarınız ne yapıyor bakıyımmm

mira iyim canım sibel yine kayboldu sen napıyon kızımda iyi teyzesi şu an ağlıyo babasında çok yaramaz oldu çok öpüyom senin şapkanı takıyo teyzesi ellerine sağlık

canlarım nasılsınız
fırsat buldukca giriyorum
kızlar nasıl
beni sorarsanız aynı
yoğunum koşturmaca
bebek yok ama hala
beklemedeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…