doğuma gidiyorum kızlar dua edin

arkadaşalar benim eylülüm kucağa alıştı bile uyaıkken kucakta susuyo..aman ne yapayım babası alıştırdı ben tutarım kızımı kucağımda diyo..bennu büşra imdiden bilgisayar başında oturmaya başladı demek ..eylül de sürekli msn de birileriyle görüşüyo eşimin kız kardeşelri şehir dışında...mira hamiş olman için dua edicem inşallah iğne bi işe yarar..bennu ile benim kızlar senin bebişin ablaları olucaklar...
ama unutmayın onların almira ablaları varkaydirigubbakcemile3
benimkide gezmeyi çok seviyor 5 kilo oldu teyzeleri arabasıyla bugün baya gezdik kollarım kopuyo benim artık sallamaktan 3beşik var hiçbirini sevmiyor benim koynumda yatmayı seviyor mira bu aya tutar inşallah çok sabırlısın maşallah işlerin nasıl ilk senin yeleğini giydirdim ellerine sağlık çoraplarıda patikleride giydiriyorum hepsi çok güzel çok sağol güzel haberlerini bekliyoz
cnm ben gene örerim onlara ne olucak
ben işyerimi mart sonunda kapadım şimdi iş bakıyorum gene başlıycam
almirada okula başlıycak bu sene ilkokula

sabır konusuna gelince 2 seneye yaklaştım ama yaşadığım o kadar kötü olay olduki bu zaman zarfında belki diyorum allah o bebeği bana sıkıntılarımı aşınca vericek
inana bana sabrediyorumsenağlamabirde en son devam ettiğim dr bana dediki eğer senin alnına tek çocuk yazıldıysa zorlamanın anlamı yok kabullen dedi
anlıyacağın beklemedeyim
allah kızımın canını bana bağışlasın yeter:Saruboceq:

canım benim iznim aktarıldı ve ben 22 eylüle kadar izinliyim sonrasında biraz rapor alıcam alabildiğim kadar daha sonrada üçretsiz izne ayrılıcam ocak ayına kadar 6 aylık oluyor ek gıdaya başlıyıcaz ocak 1 de işe başlıyıcam ben sabahçı oluyorum 10 na kadar yatar 12 30 evdeyim sende aktarabilirsin eylüle iyi bak sık sık emzir

bennu senin ne güzel ücretsiz izin şansın var benim öyle bi şansım yok..biliyosun biz ev kredisi ödüyoruz birimizin maaşı krediye gidiyo...ne yapayım bende idare edebildiğim kadar idare ederim olmadı mama yer..çok üzülüyorum eşimde üzülüyo ama elimizden bi şey gelmiyo...

mira canım almira hepsinin ablası olucak tabii..saana bağışlasın Allah onu...ama ben kızımın da abla olmasını istiyorum hemen elini çabuk tut..dualarımın seninle..

kızlar bebişlerinize ve kendinize iyi bakın
ben bir haftalığına boluya gidicem
orda pc yok merak etmeyin
öptüm

ben de gerçi ğöğüs pompaları ile sağıp bırakıcam sütümü evde mamada bulundurucam eğer süt yetmezse onu da versin annem.artık idare edicem ne yapayım..bizim şansızlığımız tatillerimiz yaza rastladı eğer nisan mayıs gibi doğsalardı eylüle kadar 3-4 aylık olurlardı..neyse sağlık olsun...bu arada bennu bizim kızın gaz problemi 4-5 gündür eczaneden damla aldık metsil diye o biraz iyi geldi bu gün ilk defa rahat rahat uyudu yavrum ..günlerce kıvranıp durdu..bi şey daha dün eyül ilk eğlencesine katıldı..ablamın nişanı vardı annemlere gittik..eyül nişan boyunca çok uslu durdu ..çok anlayışlı kızm misafirlikte yaramazlık yapmıyo.

bennu nerdesin yine yazmıyosun..bebiş çok yoruyo galiba ama burayada yazmaya bak..bak ben senin için giriyorum..bebişe ve kendine iyi bak...

kızlar ben döndüm boludan
sibel gaz problemini ben almirada 9 ay çektim
ellerini birbirine sürt ve karnına koy
elinin sıcaklığı iyi gelicek bebeğe
ve aspiratör çok iyi geliyor
anne karnındaki ses oldığu için,
süpürge aspiratr ve fön makinası
faydasını görürsün

canım kaç gündür sitedeki sorundan dolayı giremedim bugün bebiş uyurken deneyeyim dedim has zeytin yağını dene hem geliştiriyor hemde gaz sorununu gideriyor benimkide kucağa alıştı beşiğini sevmiyor gezmelerde çok uslu benim kızım da mira baya geziyosun canım iyide yapıyosun gezmene bak ben oturuyom bu yaz evde devamlı bebeğim için eylülü benim yerime öp fırsat buldukça yazıcam

mira sağol canım gaz problemi için söylediğini deneyeyim...bu arad biz bebeği üşüttük galiba nefes alıp vermesi değişti ..Allah ım ne kadar zormuş bebek büyütmek..kendimi inanılmaz derecede yorgun hissediyorum..

bennu büşra büyüdü siz gezin ben çok çıkaramıyorum..zaten bzim ki büyüyene kadar da kış gelir çıkamayız..yazın kısmetse kızımla gezeriz..kızlar hergün ben sizin için giriyorum sizlerde girin de birbirimizden kopmayalım..sizden kopmak istemiyorum.

sibel bennu
bebeklerinizi her ortama çıkarınki ilerde zorluk çekmeyesiniz
sıcak soguk farketmez önleminizi aldıktan sonra hiç bişey olmaz
kar kış demeyin ortama alışsın
almirayı 5 günlüktü dışarı çıkardığımda
4 aylıkken seyahate çıktım tek başıma
şükür bu yaşta hala zorlanmadan fellik fellik geziyoruz alışık çünkü

gaza gelince istediğiniz kadar önlem alın o oluyor
sadece yapabileceğiniz hafifletmek
bennunun dediği gb topuk ve göbeğe yağ sürmekte sonuç veriyor
ayrıca 40 ından sonra papatya ve rezene çayı çok etkili
ecz satılıyor mulipaanın

allah size kolaylık versin kızlar
şöyle bakıyorumda almiş bayağı büyümüş

kızlar biz bugün doktora gittik eylülü üşütmüşüz..soluk alıp vermesi çok sesli oluyodu..neyse sabah önce sabah 10 da sağlık ocağına götürdük orda bebeğiniz gayet sağlık dediler geldik eve içim rahat etmedi çünkü eylülün nefes alıp vermesi başka odadan bile duyuluyodu..doğum yaptığım hastanenin çocuk doktoruna götürdük oda iinliymiş yerinede salğın tekini koymuşlar bizi bi heyecanlandırdı..bebeğin kafası normalden büyük büyük bi hastaneye götürün dedi..elim ayağım titredi..neyse ablamda gelmişti bizimle o hastanede yaygara kopardı ne diyodunuz diye ..ben emzirme odasında bebği emzirirken hastanenin sahibi geldi yanımıza ..kafasını kontorol etti hiç bir şeyi yok dedi..sonra başhekimin yanına götürdü bizi ona da kontrol ettirdi hiç bir şeyi yok bebeğinizin dedi..anlayacağınız baya kötü bi gün geçirdim..neyse eylüle şimdi burnundan damla kullanıyoruz ..inşallah sağlığına kavuşur..nasıl üşüttük bebişi anlamadım havalarda acayip sıcak..

kızlar biz bugün doktora gittik eylülü üşütmüşüz..soluk alıp vermesi çok sesli oluyodu..neyse sabah önce sabah 10 da sağlık ocağına götürdük orda bebeğiniz gayet sağlık dediler geldik eve içim rahat etmedi çünkü eylülün nefes alıp vermesi başka odadan bile duyuluyodu..doğum yaptığım hastanenin çocuk doktoruna götürdük oda iinliymiş yerinede salğın tekini koymuşlar bizi bi heyecanlandırdı..bebeğin kafası normalden büyük büyük bi hastaneye götürün dedi..elim ayağım titredi..neyse ablamda gelmişti bizimle o hastanede yaygara kopardı ne diyodunuz diye ..ben emzirme odasında bebği emzirirken hastanenin sahibi geldi yanımıza ..kafasını kontorol etti hiç bir şeyi yok dedi..sonra başhekimin yanına götürdü bizi ona da kontrol ettirdi hiç bir şeyi yok bebeğinizin dedi..anlayacağınız baya kötü bi gün geçirdim..neyse eylüle şimdi burnundan damla kullanıyoruz ..inşallah sağlığına kavuşur..nasıl üşüttük bebişi anlamadım havalarda acayip sıcak..

cnm çok geçmiş olsun
eee bebek bu havadaki nemden üşütür
ama dedimya sana çok pipiriklenme
bunlar her zaman olucak şeyler:teselli:

off miraya nefesi hala düzelmedi..küçücük bebişi nasılda hasta ettim bir ayda aferin bana..off

fisfisfisbennu yine nerelere kayboldun..sesin soluğun çıkmıyooooooooooooooooooo

kızlar eylülü baya bi hasta etmişim...yok yok kızda....nefes problemi var balgam olmuş..ishal olmuş..burun tıkalı...kaka testi yaptı doktor mikrop çıktı....zavallı bebişim bir sürü ialç kullanıyo..ben kötü bi annemiyim ..bi bebek 1 ayda bu kadar hastalığı nerden kaptı..

sibel saçmalama
kendini suçlamayı bırak
bol bol emzir onu
en etkili ilaç bu

X