doğuma gidiyorum kızlar dua edin

kızlar selam
misafirim vrdı
almişde okula başladı giremedim pek
eylül ve büşra iyidir umarım
kendinize iyi bakın
öptüm sizi

almişi öp benim için..eylülde ne yapsın yaramazlık yapıp duruyoooo

canlarım buradayım bakıyorum fırsat buldukça malum ramazan davetler oluyo eylülü ve almiş benim yerime öpün bol bol

eylül düzeldimi mira almiş 1. sınıfamı başladı bende sibel benim adımın üstünü tıklarsan büşranın fotosunu görürsün canım

teyzeleri büşranın fotosunu koydum bakın bakalım bebeğimi çok seviyorum rabbime hergün binlerce defa şükrediyorum böyle bir bebek verdiği için

Allah ım ben yerim bu kızıya ...çok cici bi bebiş..Allah a emanet olsun...eylül iyi durumda şuan da çok şükür..inşallah kış boyu hasta olmaz..çok dikkat ediyorum..gerçi sakınan göze çöp batar ama..

canım nasılsın nasıl gisiyo eylüle çok dikkat et onlar bizim canlarımız

iyi gidiyo bennucuğum eylül okul ev beni baya yoruyo ama ne yapacaksın..kızlara gözümüz gibi bakalım....

kızlar düzenli giremesemde aklım sizde
bebişlere iyi bakın olurmu
kendinizede
almiş iyi
okulunu seviyoı şükür
okuma yazmayı 3 yaşından beri bildii için çok korktuk
ama el yazısı onu epey meşgul edicek
şimdilik sorun yok anlıyacağınız

almişin okulu sevdiğine çok sevindim..el yazısını bende öğretenen kadar çocuklara bi hal olmuştum...ama merak etme öğrenir ve el yazısı oyalar biraz onu..

bennu müfettişler geldi bugün okula erken teftiş anlayacağınnnnn

teftiş değil rehberlik amaçlı dır sizin oralar bu konuda daha hassas bizim buradakiler çok bişe bilmiyolar daha rahat geçiyo teftişlerimiz

yaeylülünfotosunu koysana çok merak ediyom bizimki baya kucağa alıştı durmuyo

bennu beceremiyorum yaa..eşimde denedi bi türlü beceremedik.sen nasıl yaptın anlatsana bende

eylülün bu arada kulakları ağrıyo gazı bitti bu başladııı

canım babannemi kaybett,k çok üzgünüm eylül ün şimdide kulaklarımı başladı çok üzüldüm canım sakın yatarak emzirme devamlı başını yüksekte tut kulaklarına süt doluyo o yüzdende iltihaplanıyo çok şükür sorunumuz yok yalnız bu ay kilo almadı aslında sütümde var ama kilo almadı demekki yaramamış sütüm 1 dakika ayrı kalamıyorum dayanamıyorum çok geçmiş olsun

canım yukarıda ana sayfanın yanında kullanıcı panelini tıkla oradan ayarlar özelliklerde avatarını değiştir var orayı tıkla pc deki resimlerden birini koy

başın sağosun canım...yeri cennet olsun ne diyeyim...büşra kilo almadı demişsin..önemli olan sağlıklı olması boş ver kiloyu..ben eylül zayıf doğdu diye çok önemsedim bu konuyu sonra kendi kendime boş ver dedim.sen de önemseme..kilolu olupda ne olucak sanki..
bugün eve erken geldim zümre toplantısı var idye üç ders yaptık ..şu bayram tatili girsede araya dinlensem baya yoruldum ev okul iş eylül...büşrayı benim yerime kocaman öp....

işte benim prensesim de bu ..teyzesi ciciymiş değilmi..

ay yerim ben bu cici kızı maşallah kızlarımıza allahım nazarlardan saklasın çok yoruluyosun anlıyorum seni peki sütün yetiyomu oruç tutuyonmu ben oruç tuttuğum için sütüm var ama yağlı değil
o yüzden kızım çok kilo alamadı

X