doğuma gidiyorum kızlar dua edin

canım kandilin kutlu olsun mira seninde almiş nasıl senden bebek haberini ne zaman duyucaz daha ne yapıyosunki

kızlar kandiliniz kutlu olsun...bennu oruç tutmuyorum ..çünkü benim kanamam baya uzun sürdü 55 gün sürdü azar azar o nedenle ramazanın başlangıcında temiz değildim.ondan sonrada tutmadım...seninkini Allah kabul etsin..eylül hem anne sütü hemde mama yiyor..ben 44 kg biriyim..çok sütüm olmaz tabii. aman olsun mamalarda sonuçta sağlıklı...Allah sağlık versin öncelikle ...

mira canım Allah bu mübarek günde sana bi evlat versin..canım bnede bennu da senin haberini bekliyoruz heyecanla...almişi de öp

bennu bu gün eylüle bayramlık aldık dayanamadım giyindirdim..çoktatlı oldu teyzesi..sen büşraya aldın mı elbise annesi almadıysan al..çünkü sonra üzülürsün almadım diye...

iyi hayırlıo lsun bayramlıkları...nice bayramlar görsünler...

amin canım daha nice bayramlara hep beraber sağlıklı olarak görelim mira girmiyosun sanırım hepinizin bayramını kutluyorum ve sizleri çok öpüyorum kendinize çok iyi bakın

iyi bayramlar kızlar...mira girmiyo sanırım bu aralar meşgul...bayramda tatil var ama biz eylül hasta olur diye dışarı çıkmıyoruz...eve tıkıldık kaldık..

bennucuğum hayırdır..nerelerdesin..bak ben nasıl giriyorum..okul ev eylül..beni merakta bırakma..büşra kızıda öppp.

günaydın bennu..umarım bugün girip yazı yazarsın.yarın eylülün aşısı var sağlık ocağına götürücem.canı acıyacak kızımın..büşra ne yapıyo umarım iyisinizdir.

bu arada avrtamı değişritdim.bu eylülün bayramlığı ...

canlarım giremiyorum
akşam geç geliyorum işten anacak yemek vss......
aklımdasınız
sizi seviyorum
bebişleri öpün tamammı

mira sen şl yerini kapatmıştın diye hatırlıyorum..başka bi işe mi girdin ..ne ilke uğraşıyosun..merak ettim.

bennu yine yoksun bu aralar..büşra kız ne yapıyo iyisiniz umarım..eylül beni çok yoruyor..sürekliilgi istiyo .kendi başına hiç oyalanamıyo..

aynı hayatım evde kızımlayım ama misafirim çok oluyo bende çok yoruluyorum hep aklımdasınız çok yorgun ve uykusuzum fırsat bulamıyorum uyumaya mira işe başladın demek bebek işi ne oldu 1 sene oldu uğraşalı kızın nasıl umarım iyidir ben 2 ay daha rapor aldım evdeyim 21 aralıkta işe başlayacağım

kızımın fotosunu değiştiriyorum bayramlıklarını halen çekemedim giydirince çekip göstericem çok güzeldi bir sürü talibi çıktı

kızlr slm
evt işe girdim
eee hayat şartları
arkadaşımın yanına bebek kıyafeti stıyor dükkanı var
bende ordayım işte
bebek şini ise braktım
allah bilir artık
kasımda 2 yıl olucak
uğraşmıyorum artık
etafım hamişlerle bebişerle dolu alıştım
almiş okula gidi geliyor.el yazısı na cazip geldi
memnun şükür
kızlarını nasıl
dikkat edin onlara ve kendinize öpüyorum

nasılsınız kızlar annemdeydim yazamadım sibel nerdesin mira denemeye devam et hepinizi öpüyom büşram iyi idare ediyom raporluyum okula daha başlamadm eylül nasıl haber bekliyom almişi çok öpüyom mira kendine çok iyi bak

canlarım
ben aynı tempodayım
piyasada bebek yok malesef
cuma adet günüm

X