doğuma gidiyorum kızlar dua edin

canım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun geçen sene bu zamanlar nasılda ağlıyoduk bebişolsun diye bak şimdi kucağımızdalar kilosu düşük ama zayıf bebekler daha çabuk büyüyorlar emin ol sık sık emzir ayaklarını sıkı tut ben hergün yarım kaşık has zeytin yağı veriyorum hiç sancısı olmadı bayada geliştrdi bebeğimi 5 kilo oldu bugün kırkımızı döktük 3 gün çaldık benimle gülüyo konuşuyorum gözlerimin içine bakıyor kundakla 20 gün ele avuca gelsin incitirsin bilmeden canım haberini bekliyodum çok sevindim rabbim hayırlı evlatlar etsin sağlıklı uzun ömürler versin kendine iyibak

bennu bebişim çok tatlı ya çok seviyorum onu...yanından ayrılamıyorum heran başındayım..sizin 40 nız hayırlı olsun bzim 40 mız 30 ağustosta çıkıcak....hatırlarsın herhalde geçen sene 30 ağustosta bana doktor senin tüp bebekle bile zor bebeğin olur demişti....bu yıl bebeğin 40 çıkıyo aynı gün...artık hayırlısı hepimiz içinm..senin kız baya büyümüştür herhalde..benim kızın ablası sonuçta..sende kend
ine ve bebişe dikkat et.öpüyorum ikinizide

canım hamile olduğunu benden 10 gün önce öğrenmiştim.çok sevinmiştim vallahi..
şimdi bak bebeğin yanında.benimki yok..
Allahım ne büyüktür..
Hayırlı uğurlu olsun prensesin..
Nazar değmesin ona:nazar:

bennu bebişten fırsat buldukça yaz ...bebişleri beraber büyütelim.

canım nasılsın bebişin emiyomu ben senin iyice iyileşmeni bekliyorum yazışalım beraber hamiş kaldık beraber doğduk ikimizinde kızı oldu beraber büyütelim tabiki ben dün kuaföre gittim bir güzel saçlarımı boyattım kestirdim çok kilom kalmadı vermem gereken 4 kilo var üzerimde onuda zamanla inşallah veririm sen iyileştinmi canım nasıl kolay oldumu adını ne koydunuz eşin çok seviyomu benimki deli oluyo bebişin güzelmi nasıl ben yeşil eşim ela gözlü bebişimin gözleri mavi çok tatlı teyzesi görenler çok seviyo senin melek nasıl çok küçükmüş dikkat et teyzesi onun her tarafından öpüyo benim yerime de öp olurmu bu ara kendinede çok dikkat et soğuk hiçbirşey yiyip içme ayaklarına çorap tak devamlı

yerim ben o kızın mavi gözlerini...Allah sana bağışlasın bebeğini...bennu bebiş sezeryanla 22 temmuzda doğdu..kilosu 2250...düşük kilolu yani...ama emziriyorum çok şükür sütüm var...inşallah gelişir...doğum sezeryandı ve sezeryan çok kötüymüş..5-6 gün çok kötüydüm ama şimdi iyi sayılırım...annem ve kayınvalidem yanında bana ve bebeğe bakıyolar...eşim ve ben kızımıza aşık olduk..şirin bi kızım var...benim ve eşimin gözleri kahverengi ama kız sanırım ela olucak tam bizde anlayamadık..bugün 10 günlük oldu bebiş...iyice alışıyorum....onu bırakıp okula nasıl gidicem bilmiyorum yaa....bebiş uyandı teyzesi emzirmeye gidiyom...ismide bu arada ilke eylül kızımın....seninkinide yazarmısın...

Canım öncelikle Allah bağışlasın bebeğini,biliyomusun geçen sene bennunun jinekoloji bölümünde açtığı sayfaya bende yazardım arasıra çünkü benimde bebişim olmadı diye psikolojim bozulmuştu hatta sen çok umutsuz konuşurdun hep hatırlıyorum şimdiyse bennuda sende bebişlerinizi kucaklarınıza almışsınız,ben sizden birkaç ay sonra hamiş kaldım ve bende inşallah eylülde kucağıma alıcam oğlumu ve umuyorum bende bu mutluluğumu sizlerle paylaşırım,Allah ım o kadar büyükki inşallah bebek isteyen her kuluna bu duyguyu nasip etsin ben ve benim gibi arkadaşlarımıda bebişlerine sağlıkla kavuştursun,kendine ve bebeğine çok iyi bak tatlım...

allah kolaylık versin umarım iyi bir doğum olmuştur rabbim sağlıcakla kucaklamnı büyütmeni nasip etsin yavrunu darısı başımıza

Canım öncelikle Allah bağışlasın bebeğini,biliyomusun geçen sene bennunun jinekoloji bölümünde açtığı sayfaya bende yazardım arasıra çünkü benimde bebişim olmadı diye psikolojim bozulmuştu hatta sen çok umutsuz konuşurdun hep hatırlıyorum şimdiyse bennuda sende bebişlerinizi kucaklarınıza almışsınız,ben sizden birkaç ay sonra hamiş kaldım ve bende inşallah eylülde kucağıma alıcam oğlumu ve umuyorum bende bu mutluluğumu sizlerle paylaşırım,Allah ım o kadar büyükki inşallah bebek isteyen her kuluna bu duyguyu nasip etsin ben ve benim gibi arkadaşlarımıda bebişlerine sağlıkla kavuştursun,kendine ve bebeğine çok iyi bak tatlım...

dream81 canım hatırlamaz olurmuyum hepimiz için zor zamanlardı o zaman ama şükür hepimiz evlat sahibi olduk..bennu ve ben kurtulduk Allah senide kurtarsın canım..İnşallah kolay bi şekilde doğum yaparsın..dediğin gibi Allah isteyen herkese versin...

bennu sibel
ikinizde bebişinizi kucağınıza almışsınız şükürler olsun
topic lerde hep sizleri aradım buldum nihayet
allah analı babalı büyütsün onları

bennu ve mira ya ortada bi yanlış anlaşılma var ben sizden kopmadım ....ben hamileliğin ilkl aylarını zor geçirdim ondan uzaklaştım..sonra sık sık girdim size yazdım galiba görmediniz..neyse sizin canınız sağolsun..bennu kzının 40 çıkmak üzeredir herhalde bir ayı geçti..umarım sağlık sorunu yoktur...benim doğum yapalı 5 gün oldu ama hala tam iyi olamadım...

tamam cnm sen kendine ve bebeğine iyi bak yeter
emzir onu
bol bol sıvı tüket süt olsun
en kısa zamanda tombiş olurŞeniz:nazar:

mira senin yazını gördüğüme çok sevindim...evet bebişi kucağımıza aldık sonunda biraz düşük kilolu sadece bakalım beslemeye çalışıyorum umarım toparlar kendini...sen ne yaptın yazmamışsın.bi gelişme var mı...kendinden bilgi ver birazz...

canım hatırlıyorum seni karnında bir melek taşıyosun çok şükür hamişsinneyin olacak sibel kızımın adını ben kydum büşra naz sık sık emzir bol süt iç sütün yağlı olsunki bebeğin çabuk gelişsin teyzesi onu çok öpüyor

mira nerelerdesin bende sibel de doğduk kızlarımız oldubüşra kucağımda sol elle yzıyom

bennu sibel
buralardayım

bebeişleriniz kucağınızda aman çok alıştırmayın sonra kollarınız kopar şişmanladıkca
tecrübeli bir anne olarak sormak istediğiniz herşey için burdayım kızlar
seve seve

beni sormuşunuz tık yok hala
önümüzdeki ay çatlama iğnesi ve klomen deniycez tekrar

arkadaşalar benim eylülüm kucağa alıştı bile uyaıkken kucakta susuyo..aman ne yapayım babası alıştırdı ben tutarım kızımı kucağımda diyo..bennu büşra imdiden bilgisayar başında oturmaya başladı demek ..eylül de sürekli msn de birileriyle görüşüyo eşimin kız kardeşelri şehir dışında...mira hamiş olman için dua edicem inşallah iğne bi işe yarar..bennu ile benim kızlar senin bebişin ablaları olucaklar...

benimkide gezmeyi çok seviyor 5 kilo oldu teyzeleri arabasıyla bugün baya gezdik kollarım kopuyo benim artık sallamaktan 3beşik var hiçbirini sevmiyor benim koynumda yatmayı seviyor mira bu aya tutar inşallah çok sabırlısın maşallah işlerin nasıl ilk senin yeleğini giydirdim ellerine sağlık çoraplarıda patikleride giydiriyorum hepsi çok güzel çok sağol güzel haberlerini bekliyoz

kızlar ben bugün eylülü sağlık ocağına götürdüm..topuktan hastanede kan almışlardı bir de sağlıkocağında aldılar ...çok ağladık yavrum..bu arada kilosu da artış göstermeye başalmış çok şükür kendini umarım 40 na kadar toparlar..bennu bu arada sen eyülde çalışmaya başlayacakmısın..iznin ne zaman biitiyo...haberin var mı bilmiyorum ...doğum öncesinde kullanılmayan izinler doğüum sonrasına aktarılamıyomuş...benim için kötü oldu..ben doğum öncesi iznin 3 hafatsını çalışmıştım..doğum sonrasına onu aktarabilirdim..neyse sağlık olsun ...ağustosun sonunda eğer kendimi iyi hissedersem başlıcam..eğer kötü olursam rapor almayı düşünüyorum..

allah yardımcın olsun canım.umarım hayırlısıyla sen ve bebişin kuurtulursunuz.Dualarımız seninle.olumlu düşün ki iyi sonuçlar alasın.durumdan haberdar et

X