Doğuma gelen anne tuhaflığı

Allah sabır versin .. Eşine anlatmamakla iyi yapmışsın ..
Atsan atılmazz satsan satılmaz .. Baban ne diyor bu duruma peki ?

Sen bıraktım diyorsun da eşin ne der

benimki kıyameti koparırdı böyle bir şey yapsa ya da Kv yapsa ben yıkardım ortalığı

Bu nedenle eşinle de konuş anneni dizginleyemezsen tartışma çıkar

Yavrum hiç ses etmez , valla beni utandırıyorda
Ben onun annesine hiç susmam mesela cvp veririm ama yinede huzursuzluk çıkarmam ne olursa olsun giderim yanlarına gülerim

Ama o cvp bile vermez benimkilere
Mesela geçen gün annesinin receline laf ettiler eşimin yanında sofrada
Çekeirdeğini çıkarmaya üşenmiş kadın diye güldüler ben öyle utandım kii
Eşim hiç ses etmedi bana eşimin annesi öyle deseydi önünden alır yeme o zaman derdim valla dahada fazlasını söylerdim

Durumu topladım kadın tek başına çekirdeklmi uğraşsın dedim düşünmüş yapmış yollamış dedim durumu topladım

Allah babana bol sabır versin insan evladına bunları nasıl yapar

İlk gunden tuzlu sumu yirmi gunlukken yada kirk gunlukken yikasin kac bebek bu tuzlama
yuzunden hayatini kaybetti allah muhafaza
İzin verme doktor yasak koyduda her bebegin bunyesi tuzu kaldirmiyor
Biliyorum bitanem biliyorum da bıktım anlatabiliyormuyum daha olmayan seylere bile gönül koyuyo
Bi yerden sonra insan bırak ne yapıyosa yapsın oluyo

Dediğinizi bulup okuyacağım teşekkürler
Şuan küsüs akşamdan beri yanlarına gitmedim
Çünkü içimden gelmiyor öyle kırıldım ki
Laftanda anlamıyorlar ve ben yapı gereği kolay barışamıyorum olmuyor
Bunu gidip söyleyemem
Sabah kahvaltıda gidip oturcaktım sofraya hazırlamışlar
Annemin sesi geldi çağırma boşver diye
Ben de yattım tekrar

Önce konuşup biraz ortalık yatışmalı ki
Gidin sonra gelirsiniz diyebilim
Tabi o zamana doğmazsa bebeğim

Biliyorum bitanem biliyorum da bıktım anlatabiliyormuyum daha olmayan seylere bile gönül koyuyo
Bi yerden sonra insaniyirne yapıyosa yapsın oluyo
Oyle bir zorlamada esin girsun araya istemiyorum desin yada esim benim hassas izin vermiyor de herseyi gectimde bebisine yazik sinir stres uzuntuden o etkilenmiyomu saniyorsun doguncada onlara he he de gidene kadar idare et sonra bak keyfine dua et kuran biliyosan insirah ve meryem suresini oku kolay saglikli dogumlarin olsun insaallah

Allah sabır versin. Okurken bana fenalık geldi. Hiç gelmeseler daha iyimiş valla!!

İnsanın kendi annesi ne kadar naz niyaz yapsa da çeker, doğum öncesi destek olacaklarına köstek olmuşlar, yanınızda yardımdan çok külfet olmuş gibi. Doğum yapana kadar sabredin, doğum yapınca da kalın diye ısrar etmeyin lohusa iken hiç dayanılmaz.

Onu sayıyolar mı sanıyorsun o ne anlar der

Valla hepsini de okudum da tövbe Yarabbim bu nedir ya destek yerine köstek olmuşlar, sanki geçmişte bişey yaşanmsta onun intikamını alıyor gibiler, üzüldüm ya insan ailesinden de bunu gòrcekse el neler yapmaz, allah yardm etsn çok sinir bozucu bir şey

üstünüze çok gelmişler sizde mağlum en hassas dönemdesiniz.ama getirdiklerine kızmasanız iyiydi anacağzım ellerinde yapıp getiriyor dünyalar benim oluyor.canım annem hiç böyle değil kıyamaz korur kollar evime geldiğinde bütün işlerimi yapar.tavuklarımız iki tanede yumurtlasın gönderir bahçeden iki çilek sebze çıksın hemen gönderir amaaa annem gidersen herşeyim gider Rabbim uzun ömürler versin

Bu ne böyle ya.. Sizi strese sokmaktan başka birşey değil sizin şuan kafanızın rahat olması gerekiyor böyle olmazki..
Onlar gitsin kayınvalideniz falan gelsin olmazmı?

Aynen öyle
Babam arayı düzeltmeye çalışıyo napsın
Adamı oyuncak etmişler

Yani nedir bilemedim inan .. Öz annen niye doğum bekleyen kızına böyle davranır anlayamadım ..
Sen bence yine güzellikle konuş büyüklük sen de kalsın .. Kardeşin kıskanıyor da anneni mi gazlıyor acaba diye düşündürdü bana anlattıkların .

Bunlar kendi ailen mi ya çok üzüldüm haline gerçekten benim kayınvalidem bile bana Nasıl yardımcı oldu her işimi yaptı. Allah yardımcın olsun ne diyim bilemedim kafana takmamaya çalış

Bende annemle anlasirim ama lohusayken insanin hormonlarida degisiyor bilincsiz bi sekilde anneme cikismisim kadin halbuki daha soyle yaparsan daha iyi olur kizim demis esimde sonra bana cikisti sen napiyon kadina diye ama sonucta annen dogum sancilari cekerken sade annesini istiyo insan her sanci girdiginde annemin elini tutarak guc aldim gercekten ozel bi bag kuruluyor iyi de geliyor kapida annem tesbihiyle duasiyla kuraniyla annem bekledi her mahremimizi annemiz gordu es dedigimiz insanin hic bunlardan haberi olmuyor cunku disarda bekliyo sanci girdi dogumhaneye girdik dogdu cikktik bu kadarin i biliyo siz yine iyi olmaya calisin gecimsizlikten kimse kazanmamistir anne oluncada daha iyi anlayacaksiniz

Allah sabır versin ya okurken benim bile içim şişti iyi bile sabırlı daavranmışsınız annedir babadır atsan atılmaz satsan satılmaz ama bu kadarıda nedir yahu kendi öz kızın hemde hamile yazık ya ne kadar günaha giriyolar haberleri yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…