Doğuma beş gün kala bebeğimi kaybettim 😭

aynen kuzum zaten yıllar sonra olmuştu, tüp bebekler düşükler derken muzice dedim kendiğilinden geldi dedim durur dedim olmadı. muhtemelen izin vermezler bana rahim zedelenmiş benim bağları dikmişler ikinci ameliyata alıyorlardı rahmimi alacaklardı çok şükür gerek klalmadı.tekrar erken dogum riskim olurdiye çok korkuyorum

Rabbim en kisa zamanda eskisinden daha iyi sekilde toparlanmanizi nasip etsin insallah. Siz bunlari dusunmeyin pozitif dusunun allah dilerse her sey mumkun ona zor yoktur. Belki biraz daha toparlanmanizi beklerler ama olsun bebisinizi kucaginiza almak icin beklersiniz ☺

Çok geçmiş olsun çok zor bi imtihan. Bi akrabamız doktor kontrolünden çıkıp merdivende ayağı takılıp hafifçe düşüyor eve gidiyor ertesi gün farkediyor hareket etmediğini. Gittiğinde bebeğini kaybetmişti. Onunda son günleriydi. Doktor, bebek plasentadan ayrılmış demişti

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN. mesajın beni aglattı. içim çok guzel oldu

inşallah canım tekrar başa dönme korkusu ve yaş takıntısı yaşıyorum.bugün online bir psikolog ayarladım inşallah iyi gelir.ay sağlık ocağından aradılar şimdi ölüm belgesini istediler

dün iş yerinin ordaki inşaatın altında duruyorum kafama bir şey düşsünde öleyim de oğlumun yanına gideyim diye
İlk basta bu dusunceler cok oluyor ben de hep bebegim öldu ben neden yasadim dedim ama simdi cok pismanim imtihanimizi guzelce gecirmek varken isyan sayilabilecek cumlelerle bu buyuk imtihanin mukafatini tehlikeye atiyoruz. Bu dunya ne ki biz cok gonul baglamisiz oysaki ne kadar omrumuz var bilmiyoruz ya o meleklerimiz cennete girmemize vesile olacaksa? İnancli insanlariz ahiret inancimiz varsa sunu iyi bilmeliyiz ki biz orda melek yavrularimiza kavusacagiz. İnanın bunu o kadar dusunuyorumki basen hayal kurup gulumsuyorum bebegimi kucagima alicam opup kokliycam diyorum icim huzur doluyor. Bu dunyaya doguracagimiz evlatlar belki cok buyuk imtihan olacaklar ama masum meleklerimiz birer cennet bileti olabilir

haklısın canım bazen insan sitem ediyor.bazende Allahtandır diyorum henüz yeni olduğu için oluyor bu duygular.bende düşünüyorum eve cenazeiçin gelenler hap aynı şeyi söyledi. cennette seni bekleyecek diye. o anı düşünüyorum sonsuza denk beraber olma fikriyle huzur buluyorum

Gebe mısınız yeniden

Arkadaşım da düşerek değil ama doğuma tam 10 gün kala kontrolde kalbinin durduğunu öğrendi. Tüp bebekti onunkisi. Hiç anlamadılar neden olduğunu onun da görünürde bi problem yoktu . 2. kez hamile kalıp sağlıkla kucağına alana kadar bayağı bi üzüldü yıprandı, şimdi çok mutlu bebeği büyüdü ama ölen bebeğin neden kalbinin durduğu bir sır olarak kaldı malesef.

Bence de en güzel dua, bazılarının ağzından bi maşallahı zor duyuyoruz. Sizin de inşallah Allah tez zamanda kucağınızı doldursun, yüreğinize ferahlık versin

Off icim tuhaf oldu Allah'ım tüm kalbimle dua ediyorum size ,konu sahibine sabırlarin büyüğünü versin. Rabbim kucağınızi doldursun cok üzgünüm

Neden geldi neden gitti diyorum bende bir sır gibi kalacak benimde hep içimde yüzünü bile göremedim göstermediler hep bu merakla ömür geçecek işte bebeğini kaybeden annelerin tek şifası yeniden bir çocuğun olması rabbim isteyen herkese sağlıkla kucaklarına alacak evlatlar nasip etsin.

Yoğun bakımda evladını görmek kahrolmak iyileşecek mi ne olacak diye korkuyla beklemek nasıl bir duygudur onuda çok iyi biliyorum ilk çocuğum da doğar doğmaz yoğun bakıma almışlardı bir hafta kalmıştı ama o bir hafta bir yıl gibi geçmişti yemedim içmedim uyumamıştım bile.o kadar üzüldüm ki şu yazdıklarını okuyunca rabbim sana bir an önce toparlanıp yeniden boy boy evlatlar nasip etsin inşallah zor bir imtihanmış bu derlerdi evlat acısı başka şeye benzemez diye doğruymuş içinde durmadan yanan bi ateş gözünde durmadan akan yaşla hayata tekrar nasıl tutunabilirim diye düşünüyorsun kimseyle konuşmak istemiyorsun bu acıyı yaşayanlarla burada konuşmak o kadar iyi geliyor ki çünkü bizi yine biz anlıyoruz Allah'ta sanaa dayanma gücü versin canım dualarımla sende varsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…