Doğuma beş gün kala bebeğimi kaybettim 😭

Siz peki herhangi bir test yaptırdınız mı genetik test falan

Oyle gercekten yasamayan anlamaz cok zor bir sey rabbim sabir versin insallah. Cok sukur bir evladiniz daha varmis ona sarilin onunla iylesmeye calisin benim hic cocugum yok o yuzden aylardir zaman gecsin de yeniden hamile kalayim yeni bir bebek acimi biraz olsun hafifletir dedim ve cok sukur bu ay hamile kaldim insallah rabbim bu sefer saglikla kucagima almayi nasip eder de

Hayırlı olsun hamile olan birine Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kucağını boş bırakmasın diye dua etmek lazım bebeğini kaybettiğinde doktorun ne kadar süre korunman gerektiğini söylemişti acaba

Cnm.cok cok gecmis olsun inan cok büyük talihsizlik yasamissin.o düşmen bayilman aklima şunu getirdi belkide tansiyonun vardi o an tansionun cikti ?ben de evlat kaybi yasadim ve yasamayanin bilmeyecegi birsey..benim 9 ay oldu ve hala aklima geldikce aglama krizlerine giriorum hala psikolojim iyi degil dusunsenize hayalini kurdugunuz her esyasini hazırladığınız evladiniz yasamior Allah kimsenin basina vermesin

Çok sağolasın olabilir belki de tansiyona bağlıdır herşey bi sebep olabilir.gözlerimin içindeki ışık söndü sanki çok şükür geride bir evladım daha var ama farketmiyor ki gidende her ne kadar göremesemde evladımdı bir anne hiç bir zaman evladını unutmaz sanırım bizler ömrümüzün sonuna kadar içimizdeki bu sızı ile yaşayacağız ve onları hiç unutmayacağız

Seninde başın sağolsun nasıl oldu senin olayın sebep neydi kaybının

Böyle düşünmeye çalışıyorum ben de. Yoksa aklımı kaçırırım . Olsaydı ekmekleri bir sebeple gelirlerdi dünyaya değil mi? Çünkü ben bazen doktor ihmaline uğradığımı düşünüyorum ve o noktada tıkanıyorum acım katlanıyor

Sakin oyle dusunmeyin nasip olsaydi eger ne olursa olsun dunyaya geleceklerdi rabbim onlara bu kotu dunyada nefes vermemis onlari cennetine birer kuş yapmak istemis onlar bizim artik cennet kuslarimiz oyle dusunun orda da evladimiz var bu da her insana nasip olmaz. Zor bir imtihan ama mukafati da buyuktur elbette rabbimin yanında

Amin inşallah

allah sabır versin bende de plesanta ayrıldı ve erken doğum yaptım bir ay yaşadı oğlum geçen hafta kaybettim İlk bebeğimde avunacak başka çocuğumda yok

benim öyle oldu acil aşırı kanamayla girdim ameliyata bebeğim çok sağlıklı doğdu ama bir ay dayanabildi,tekrar aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum

allah sabır versin bende de plesanta ayrıldı ve erken doğum yaptım bir ay yaşadı oğlum geçen hafta kaybettim İlk bebeğimde avunacak başka çocuğumda yok
Kaç tane çocugun olursa olsun inan o boşluk çok başka ve biliyorum ki o boşluk hiç kapanmayacak Allah sanada bu acıyı yaşayan herkese de yardım etsin sabır versin ve tabi sağsalim kucağımıza alacak yeni evlatlar

haklısın canım kaç tane olursa olsun onun yeri bambaşka.Allahım yerlerini doldursun inşallah

haklısın canım kaç tane olursa olsun onun yeri bambaşka.Allahım yerlerini doldursun inşallah
Seninde daha yeni başın sağolsun benimde gözyaşımın akmadığı aklıma gelmediği bir an bile yok sadece gün geçtikçe içindeki acı ile yaşamaya alışıyorsun hepsi bu seninde zamanla içinin yangını geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…