Doguma 1 gun kala bebegimi kaybettim...

ben de 2 gün evvel kaybettim bebeğimi.6 aylıktı.çok üzüldüm çok ağladım ama ablam beni kendime getirdi...kendisi doktor ve doğum boyunca başımdaydı zaten doğumumu da arkadaşı yaptırdı.ikisinin de yüzü bembeyazdı...baktı ki ben isyan ediyorum,ağlıyorum aldı beni karşısına o gece bana neler oldugunu,işlerin yolunda gitmediğinde bana neler olabileceğini anlattı.resmen tokat gibi geldi o konusma bana...plesanta içerde kalmış çıkmamış ve rahme yapısıp kalabilirmiş.böyle durumlarda komple alınabiliyormus rahim.bana söylediği ben o anda senin cocuk dogurup doguramamanı düşünmedim asla dedi.rahmin alınsaydı sen yarım bir insan olacaktın 27 yaşında menapoza girecektin.erken yaşta kemiklerin çatır çatır kırılacak,adet olamayacak,yani menapoza giren bir insan ne yaşıyorsa onları yasayacaktın dedi...artık biraz daha mantıklı düşünmeye başladım.acım bitti mi kesinliklee hayır...aklıma geldikçe gözyaşlarım akıyor hemen ama tek tesellim ilerde tekrar çocuk dogurabilme şansım var...her işte bir hayır vardır kızlar.Allah a sığınalım dua edelim rabbim elbet bize de nasip edecek...cennetten kardeşlerini yollayacak yavrularımız...ben inanıyorum.Allah sevdiği kuluyla uğraşırmıs...sağlıcakla kalın...

başın sağolsun canım çok üzücü bir durum yaşamışsın allah kimseye yaşatmasın
ablanın desteği ne güzel umarım yakın zamanda atlatırsın yaşadıklarını
meleğin de kardeşini yollar yakında inşallah

allahım sizleri okuyuncaa gerçekten şükretmemiz için ne çok şey var diye düşünmedim değil.....
yaşamda her şey kısmet......
allaha sığınmak ve sabır ver demekten başka çaremiz yok.....
allahım kimseye bu acıları yaşatmasın..........

Isyan etmek.allah korusun çok zor arlkkadasım allah sabır versin. Ağlamakytan gözlerim şişti offff

Allah size sabırlar versin. Okudum çok üzüldüm doğum yaptığım günüm gözümde canlandı. Suyum

patlamıştı .

40 haftayı doldurduktan sonra doğum yaptım. Sabaha kadar nst ye bağlı kaldım gece nst yerinden

kaymış oda da benden başka kimse yoktu koridorlar karanlık boştu. Oğlumun kalp atışlarının hızla

düştüğünü gördüm duvarları yumrukladım oğlum ölüyor diye kimse yok..

en son yataktan aşağı attım kendimi ağlaya

ağlaya hemşire aradım kalbim nasıl çarptı. Ama sadece nst kaymış sorun yok dediler. Zorla sezeryanla

doğum yaptım oğluma kavuştum. Ama o an ki korkumu hiç unutamadım şimdi bile gözlerim doldu.

Yaşadığın olay büyük bir acı büyük bir boşluk. İnşallah Rabbim tez vakitte acılarını unutturur tekrar

evlat sahibi olmanı nasip eder. Kaybettiğin Meleğinin nasibi bu dünyada yokmuş....

Canım ya başın sağolsun bende aynı acıları yaşadım 24.07.2009da 40 haftalık oğlum karnımda öldü..ve 15 gün öncede kızım 34 haftalık karnımda öldü evlat acısı acıların en büyüğü allah sabırlar versin bize çook zor...:KK43:

mrb canim allah sairlar versin ayni durum benim basimada geldi bebegimin dogumuna 10 gun bile yoktu hersey normaldi anormal hic bir durumum yoktu bebegiminde benimdeama bende bi sabah kalktimbebegim sanki hic yoktu ne hareket ne baska bise karnima dokundum saga sola harek ettirdim belki dedim hareket eder ama etmedi minik bebegim:KK43: o an anladim gitti dedim bebegime bise oldu apar topar doktora gittik ultrasonda bakti ve kalbinin durdugunu soyledi bana o an dunyan tersine dondu canim ve ilac vererek normal dogum yaptirdilar dogumdan sonra bi baktim bebegimi yanima getirdi hemsire cildiracak gibi oldum oyle guzeldiki dudaklari kipkirmizi sanki canli gibiydi :KK43:( neyse ya su an bile o gunu yasar gibi oldum aradan 8 ay gecti ve simdi yine hamileyim 28 haftalik oldu beebgim ins her an korkuyla yasiyorum yine bise olursa diye ins allah onu bana bagislar yani oluyo iste yapacak pekte bise yok ins boyle seylerle dha az karsilasiriz

cok tsk ederim dualariniz eksik etmeyin butun anne adaylari icin gercekten cok ihtiyacimiz var :1rolleyes::1rolleyes:

amin canim Allah tekrar nasip etsin daha yenisin tekrar nasip olur hersey bizim icin bunu unutmaman ne guzel tebrik ediyorum isyan etmedigin icin ondan geldik ona gidicez sukur bunun bilincindesin

Yazınızı okuyunca okadarc üzüldüm okadar ağladım ki.Sanki kendi bebeğimi kaybetmişim gibi geldi..Allah sabır versin.

X