Doğuma beş gün kala bebeğimi kaybettim 😭

Doktor ilk dogum yaptigimda 1 yil korunacaksin dedi ben dort ay gectikten sonra gittim ve iyi olmadugimi tekrar bir gebelik planlamak istedigimi soyledim tamam o zaman 6. Ayda birak dedi ben 5.ayda biraktim ve hamile kaldim. Hamilelige gelirsek daha cok yeni ve gec dollenme oldugu icin daha kalp atisini bile duymadim yani suan sorun olusturabilecek bir sey yok. Ben de burda cok arastirdim kisa surede hamilelik gecirenleri sanirim son haftalarda dikisler agriyormus riskli oluyormus o yuzden doktorlar hemen olmasini istemiyor zaten.
Başınız sağolsun ve yeni bebeğiniz hayırlı olsun hayırla kavuşun inşallah. Ben de iki aydır korunmuyorum ama hamile kalamadim daha 5 ay oldu benim de

Başınız sağolsun ve yeni bebeğiniz hayırlı olsun hayırla kavuşun inşallah. Ben de iki aydır korunmuyorum ama hamile kalamadim daha 5 ay oldu benim de
Allah razi olsun sizin de basiniz sagolsun. Benim malesef o gebeligim de dusukle sonuclandi. Siz de sabirli olun insallah en kisa zamanda hayirlisiyla nasip olur .

Ah o acı , Allahım sabır versin cokk cokkk acı hiç birşeyle kıyaslanamaz bir acı. Allahım güç kuvvet versin bundan sonrada güzel günler nasip etsin..
Bende 39. Haftamda herşey çok iyiyken minik Melek oğlumu kaybettim.. . 2 gün önce kontrole gitmistim herşeyi çok iyiydi bir problem yoktu. 2 gün sonra sabah uyandığımda hareket etmiyordu. Doktora gittiğimde ise kalbi durmuştu.. 4 ay doldu benimde .. hala her gün ağlıyorum ama ilk günkü gibi ilk aylarki gibi hissetmiyorum . Bu durum tabiki kişiden kişiye göre değişir. İnşallah bu süreci güzel atlatirsiniz .
Acı hep içinizde kalacak hep onu ozleyecegiz yıllar yıllar geçse bile her sene olsaydı şimdi 2 yaşında olacaktı 20 yaşında olacaktı vs bunlari düşüneceğiz eminim..
Ama hayat bir süre sonra daha seyrine girecek sizede öyle olacaktır inşallah 🤲
Size en ferah günleri diliyorum iki cihanda da, öyle yakıcı bir his ki bu. Üzerinden hayli zaman geçmiş bilemiyorum görür müsünüz ancak bir daha gebe kaldınız mı, kalmışsanız kaç ay sonra kaldınız acaba? Ben de oğlumu doğumuna çok yakın zaman kala tıpkı sizin anlattığınız gibi kaybettim, 3 gün öncesinde yapılan kontrolünde her şey çok güzeldi, o gün ise hareketini hissetmeyip telaşla yeniden kontrole gittiğimde kalbinin durduğunu acıyla öğrendim. Üzerinden tam 3 ay geçti, mezarına yenice gidebilmeye başladım. Bir yandan da -yeniden bahşedilirse- ikinci gebelik sürecinin nasıl olacağını öğrenmek istiyorum benimle aynı hikayeyi paylaşanlardan. Esenlik diliyorum.

Size en ferah günleri diliyorum iki cihanda da, öyle yakıcı bir his ki bu. Üzerinden hayli zaman geçmiş bilemiyorum görür müsünüz ancak bir daha gebe kaldınız mı, kalmışsanız kaç ay sonra kaldınız acaba? Ben de oğlumu doğumuna çok yakın zaman kala tıpkı sizin anlattığınız gibi kaybettim, 3 gün öncesinde yapılan kontrolünde her şey çok güzeldi, o gün ise hareketini hissetmeyip telaşla yeniden kontrole gittiğimde kalbinin durduğunu acıyla öğrendim. Üzerinden tam 3 ay geçti, mezarına yenice gidebilmeye başladım. Bir yandan da -yeniden bahşedilirse- ikinci gebelik sürecinin nasıl olacağını öğrenmek istiyorum benimle aynı hikayeyi paylaşanlardan. Esenlik diliyorum.
Rabbim sizede kolaylıkla atlatmayı nasıp etsin.. sizinde başınız sağolsun.. henüz gebeliğim yok bu süreçte bir çok doktora gittim. Çoğu en az 1 yıl beklemem gerektigini söyledi. Yeniden bir risk olusturmamak adına hemde psikolojik olarak yenilenebilmek adına ben hala bekliyorum.1 yılım dolmak üzere ..inşallah sizlere burdan güzel hikayeler söyleyip cesaret verici oluruz.

X