Doğuma beş gün kala bebeğimi kaybettim 😭

maalesef canım çocugu olan yakınının bile sana moral vermesine dayanamıyorsun,sen ne anlarsın ki diyorsun.ama burda tanımadıgın yüzünü dahi görmediğin insanların sana moral vermesi, dua etmesi iyi geliyor.Allahım kimseye yaşatmasın.sanki bir organımı hastanede bıraktım geldim. ve yeri doldurulmuyor gibi geliyor.tesadüf ki kayınvalidemde aynı hastanede yogun bakımda bebeğimle yan yana odalarda yatıyordu.onun haberini beklerken bu haberi aldıkeşim annesine bile gidemeyecek belki bir süre

Ne kimseyi nede onların tesellilerini duymak istemiyor ki insan yalnız kalmak istiyor kendi başına durup dinlemek istiyor kendini ben ne yaşadım böyle diye sorgulamak istiyor ben iki aydır bu haldeyim telefonda bile kimseyle konuşamıyorum boğazıma düğümlenmiş sanki sözcükler.ihmal mi ettim çok mu yordum kendimi diye okadar çok yargılıyorum ki sonra yine kendim kendimi teselli ediyorum depremde ölenler vatanı için şehit düşenler onların aileleri nasıl dayanıyorsa sende dayanmak zorundasın diyorum buda bizim imtihanımız demekki eşinede sabır versin Allah bizler yine ağlıyoruz onlar biz iyice üzülmeyelim diye onuda yapamıyorlar en büyük destekcımız yine eşlerimiz Allah onları başımızdan eksik etmesin

aynen canım aklıma hep depremde ölen cocukları getiriyorum teselli bulmak için. eşimi ilk defa böyle hıçkıra hıçkıra ağlarken gördüm. ne yaşadık biz böyle diyoruz Yaş gidiyor diyoruz elimiz yine kaldı bomboş.allah eksiklerini göstermesin inşallah

kendini suçlamayı bırak ama lütfen. bek aynı sorunu yaşamısız benim ki tutundu ama sonra gitti, bende dikkat ettim o kadar ama olmayınca olmuyor ne desek boş

Ben izne çıkmıştım dinleniyim kilo alsın diye bi hafta sürdü sonra kaybettim beneğimi… o kadar acı ki sürekli kendimi suçladım karnımda ölü benim haberim yok ben ona kıyafet alırken bebeğim gitmiş beni bırakmış hayatımın şokunu yaşadım kalp atışı yok bi daha bak diyorum alet bozuk diyorum aklımdan çıkmıyor hele ameliyattan sonra gördüm yüzü gitmiyo gözümün önünden yavrumun… bi bebek arabası bile ağlamama sebep, görümcemin bebeği oldu onu bile göremedim arayamadım… psikolojim alt üst herşeye patlar hale geldim… bugün psikoloğa gittim en azından onunla konuşmak biraz iyi geldi …

Bende izine çıkmıştım bayramın ikinci günü sabahı bunu yaşadım artık bayramlarda gelsin istemiyorum evde hastane koridorlarında ki o feryadımı hiç unutamıcam

Başınız sağolsun.Cok üzüldüm.

Amin İnşallah

Başınız sağolsun.

İnsan o testi pozitif görünce bile umutlanıp hayallere dalıyor... Maalesef bende erken umutlananlardanım kimyasal gebelik dediler aklıma geldikçe gözümün yaşı dinmiyor. Benimki daha başlamadan biten bir şey hele sizin acınızı hiç düşünemiyorum Allah sabır versin başınız sağ olsun asla içinizi karartmayın hayat devam ediyor. Onun yeri dolmaz acısı geçmez ama inşallah Allah bir bebek daha nasip eder size

Amin İnşallah Allah razı olsun sende canını sıkma kimyasaldan sonra daha kolay hamile kalınıyor çok örneği oldu çevremde en azından kimyasal yaşamak bile umut verici olsun en azından gebe kalabiliyorsun devamıda gelir inşallah

Amin inşallah teşekkür ederim güzel dilekleriniz için, bir yakınım yeni doğum yaptı düşük ysptığımıbilerek çocuğu sevdiğim halde bana acıyarak üzme kendini falan şeklinde konuşuyorlsr sürekli sanki her hamilelik konusu açıldığında gözler bana çevrilmiş gibi hissediyorum, bir çocuğu sevmem bile acınacak bi şeymiş gibi bakıyorlar Allah hepimize sabır versin gerçekten. Sizde kendinizi suçlamayın lütfen, gerekirse psikolojik destek alın, emin olun kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Evet acısı kimsenin başına gelmeden anlayamayacağı bir şey ama Allah yardımcınız olsun dışsrıya kulağınızı tıkayın bir süre gezin farklı yerlere gidin acı geçmez ama alışılır diye bir laf var geçmese bile alışmaya çalışın..Kendinize iyi bakın iyi geceler diliyorum size

benim bebeğimde aynı sebepten erken doğdu ama ameliyattan sonra yaşadı.bir ay sonra vedat etti

Ck cok uzuldum minik kudunyz
Cok mücadele etmis minik kuzu.evet ciger gelistirici vurulsaydi farkli olurmuydu acaba

Ahh ahhh sütüm gelmesin diye dua ettim üst üste çamaşır giydim ne günler yaşadım unutamıyorum unutamıcazben b
ben bir ay sağdım götürdüm yavruma ,bebeğim öldüğünde sütüm akıyordu,ilaç aldılar öyle gitti sütüm 100 e yakın süt poşeti attılar buzluktan.emin ol yaşayıp görmek daha acı allahım hepimize sabır versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…