Doğum yapan ben triplere giren kaynanam.

Ağzınız yok mu yahu söyleyin, istemiyorum misafir deyin. Eşiniz beceremiyorsa siz devreye girin. Gerekirse kötü olun. Sizden, bebeğinizden önemli değil. Ben söylemiştim gelmenize gerek yok, rahat edemiyorum diye. Alınırsa da alınsın.

Bir cinnet her şeyi çözer. Üzülme, kuzunun dermanı vardır elbet. Kv gelince yatak odasına geç kilitle kapıyı, haketti bence bunu
Kitlese ne olur bağıra çağıra kapı yumruklar kapının camı varsa onu da kırar bu hadsizler bende ki öyle kavga ettiğimiz zaman yatak odama gidip kapımı kapattım. kadın sen benim yuzume kapı kapatamassin diye bağıra çağıra kapımı açıp yatak odama girip benle kavgaya devam etti bebeğimin en güzel zamanlarını zehir etti Allahindan bulsun
.Sen dış kapını hiç açma bence uyuya kalmışım veya duştaydim duymadım falan dersin bunlara yüz verdikçe astarını istiyorlar yinede yaranamazsın.Hep kıskançlıktan yapıyorlar hep.

Son düzenleme:
Kaynana uçuşa geçmişte daha çok eşinizde hata var. O ağırlığını koysa haddini bildirse kaynana bunları yapamaz.

Dinlemiyor diye bir şey olamaz. Gerekirse bir daha gelme diyecek annesine.

Misafirleri de kabul etmeyecek. Arayıp söyleyecek.

Sen de kendine stres yapacağına arkadaşların dediği gibi odanı kitle alma içeri. Bebeğinden daha önemli değil hiçbir şey.

Benim anlamadığım siz dinlemiyor kendi kafasına göre istediğini yapıyor diyosunuz, tepkisiz durursanız tabi at koşturur. Neden sert tepki vermiyosunuz, nasıl hadsiz bir kadın bu. Sizin evinize kafasına göre misafir alıyor falan bunları sindirirseniz işiniz iş sizin.
Kocanız istese öyle bi sınır çeker ki, söyleyin kocanıza ya annene dur de yada ben anneme gidiyorum bebekle, canım burnumda zaten de.
Şu günlerini zehir etme kendine. Milletin lafı bitmez benim bebeğim 2,5ay emmedi ve kadın erkek tüm evren benim memelerimin derdine düşmüştü emiyo mu, mama veriyomusun sütün yetiyor mu herkes ama herkes, sonuç 2,5ayda emdi şimdide çok emzirdin neden kesmedin hala diye zorbalıyorlar. Milletin demesi bitmez ben bi çirkefleştim bi daha ses kesildi. Bizde kayınvalide falan dese gam yemicem dıdısının dıdısı gelir yorum yapardı delirmelik.
Bu günlerde geçicek her kadın lohusayken sınanıyor işte

Eşinde iş yok kusura bakma. Seni huzursuz edecek hiçbir şeye izin vermeyecek. Bu kadar.
Misafir zorla evinize gelecek değil. İstemiyorum diyecek.
Gelenler onun akrabaları, bir tanesini geri arayıp şuan misafir kabul edecek durumda değiliz dese, annesi insanları evinize toplamaya cesaret edemezdi.

Allah size sabır, güç, kuvvet versin. Her lohusa hemen hemen aynı şeyleri yaşıyor. Çocuğunuz için en iyisini siz bilirsiniz. Küsen küssün kırılan kırılsın Allah’ım tüm lohusalarını korusunnnn

Sizin niye sesiniz cikmiyor 4. Gunde misafirmi olur evine gonderin misafirde kabule tmiyoruz gelirlerse kapiyi acmicam diyin ne munasebet bana sormadan mama verecek kaynanam yikardim ortalgi asiri pasifsiniz cocugunuz zarar goruyor sizin onceliginiz bebek kaynananizin gonlu degil

Aynen ya, benim annemin dünürü de, kalıbına bakan süt var sanır, benimkiler küçüktü ama nasıl sütüm vardı diyordu, annem gibi sayıyordum, bu gibi davranışlarından sadece annemin dünürü olarak kaldı

Kanarya bebegin hayirli olsun. Saglikla,mutlulukla buyusun. Konuna gelince ben neden hic sasirmadim acaba? Kocan her zaman senden yanaymis gibi yapip ortada figuranlik yapiyor. Hadi sen yeni dogum yaptin,lohusasin bu adam boyle sessiz sessiz ikili oynuyor ya deli oluyorum. Neyse lohusasin uzme kendini bu daha baslangic nasilsa.

Gözünüz aydın olsun Allah yavrunuzu analı babalı büyütsün.
Ömrü uzun bahtı açık olsun.
Aminnn.

Eşinizde biter bu iş.
Annesiyle konuşsun.
Konuşmuyorsa siz ciddi bir sınır çizin.
Kv normal davranmıyor.

Kanaryanin oyle sinir cizme huyu hic olmadi,zaten beceremiyor. Kocasi da ayni. Bir geliyor kv.sahane,kv.soyle iyi sonra bir geliyor olaylar tam tersi.

Doğum yapmış gelinlerin sütü hiç olmaz asla yetmez sadece kaynanaların sütü çoktur yatak yorgan hep süt olmuştur hatta oğlanları 10 yaşına kadar emmiştir.
Daha bizim oğlan şa ayda diş çıkardı,yürüdü koştu kıyaslaması uapılacak
Hemen pes etmeyin eğlence yeni başlıyor
Her oğlan dediginde ne oğlanlar var derdim kaynanaya

Ayyy allah size peygamber sabri vermis. Mumkun degil 1 saat tahammul edemezdim boyle bi duruma allahimm korusun. Deliye vurun kapilari kitleyin gerekirse kapinin kilidini degistirin almayin o kadini da misafirlerini de eve. Boyle bi terbiyesizlik yok gercekten korkunc evlerden irak.

Bende bunu anlamam bı arkadasta bende var kaynanam lak dıye anahtarla gırıyor derdı
Bankada müdür pozisyonunda bı arkadasım bu.
Nasıl yediriyor kendını boyle
Bılemıyorum
Para güç vermiyor demek ki
Ben biraz dişli de yapar sanıyordum, yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…