Aile Planlaması Dogum kontrol hapı kullanmali miyim ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ben kirkim cikmadan spiral taktirdim ustelik sezeryanla dogum yapmisdim cok rahat en guzel korunma sekli bana gore kondomdan ben cok mikrop kaptim hep alerji olurdum hapda hormonlarla oynuyormus dr onermedievet kesinlikle spiral 1 numara

Canım ben de aynı durumdayım oğlum 5 aylık hap içmek istemiyorum eşim korunuyor prezervatifle.. Spriral taktırmaya korkuyorum çok acıyor mu

Hic bir bilgim yok cnm bende fikir almaya calisiyorum spiral taktiran bi arkadasm vardi hamile kaldi meger spirali çıkmış

Ne zor ya... Hiçbişi kesin çözüm değil anlaşılan.. Benim eltiminde 10 sene oldu maşallah hiçbir sıkıntısı olmadı.. Neyle alakalı acaba ya

Arkadasim kondom bana mikrop kaptiriyor
eee tamam böyle söyle o zaman insanlar sana kondom dediği zaman verdiğin cevap "Erkek neden düşünsun ki doguran bakan ben olduktan snra o zevkine bakar" olunca biz de yanlış düşündük hemen köpürmek yerine sakince açıklama yapsan??
neyse bu durumda spiral en mantıklısı o zaman çünkü emzirdiğin sürece hap kullanamazsın bebeğine zarar verir

Canım ben de aynı durumdayım oğlum 5 aylık hap içmek istemiyorum eşim korunuyor prezervatifle.. Spriral taktırmaya korkuyorum çok acıyor mu
acikca soylemek gerekirse canim ben cok tecrubesizdim kanamam falan olmuyor benim sezeryan dogumudan sonra sadece dogum esnasinda sonra 1 yil hic kanamam olmuyor acidi evet dr adetliyken takilsa bu kadar canin yanmazdi dedi iptal etsem bile parami yatirmisdim yanardi param ikincisi 1 yil onu bekleyene kadar hamile kalma riskim yuksekdi sadece orada canim acidi inan cok rahatim tavsiye ederimkondom maf etti beni kasinti idrar yollari iltihapi hep kondomdanmis megersem

Benim o cevabim 'sen niye kara kara
evet takan doktor çok önemli güvendiğin bir doktor varsa taktırabilirsin çünkü epey duyuyorum memnyn kalan çok biraz bel ağrısı oluyormuş ama o kadar
Anladm cnm Teşekkürler

Evet bende de çok kaşıntı yapıyor ilişki sonrası yanma felan oluyor da ben çok korkuyorum spiralden o yüzden aklım gidiyor valla

Evet bende de çok kaşıntı yapıyor ilişki sonrası yanma felan oluyor da ben çok korkuyorum spiralden o yüzden aklım gidiyor valla
himmm benim gibiymis seninde problemin canim kesinlikle spiral taktir inan kondomun verdigi aci daha buyuk yanma kasinti kasiklarimda agri olurdu simdi birkereye mahsus canim acidi cok rahatim hamile kalma korkum yok yanmam kasinti sorunum yok takdir canim korkma bak memmun kalacaksin demedi deme

Haklısın korkunun ecele faydası yok... Bi sefer olacak bi kaç sene rahat edeceğim... Zaten diğer türlü de insan tedirgin tedirgin bi tuhaf oluyor... Cesaretimi topladığım bir an gideceğim

önceden söylemiyor kızıyor sonra da
erkek zevkine bakar deyince de yanlış anlaşılıyor dediğin gibi

Haklısın yeni evliyim ve uzun süre çocuk düşünmediğim için hem 30 gün boyunca hap alıyorum insanın dengesini beni çok etkilemesede bazı düzenleri bozdu hem de eşim prez.kullanıyor.Bizimki tam önlem

önceden söylemiyor kızıyor sonra da
erkek zevkine bakar deyince de yanlış anlaşılıyor dediğin gibi
evet, baştan söyleseydi ne biz yanlış anlardık ne de o bizi yanlış anlayıp kızardı
neyse canım yanlış anlaşılmalardan ibaret olmuş
o daha lohusa biraz onun gerginliği de vardır şimdi üzerinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…