doğru bir karar mıverdim ?O nu nasıl unuturum?

kesinlikle dogru bir karar seni düşünmeyeni sen hiç takma ve düşünmee kendi hayatına bak gez dolaş eglen başka şeylerle ilgilen hayatını yaşa
HİÇ ARKANA BAKMADAN YOLUNA DEVAM ET :teytey:

bencede kurtulduguna sevin ne kadar karaktersiz bi adammis.en basindan beri maddi destekte olmussun.boyle birinden bosanmak en iyisi.hemde onun hic umrunda degilsin ne aci bisey.onu unutmaman hic guzel bir tek neden soylermisin?

bence çok doğru bir karar vermişsin unuturmuyum diye düşünme kimse vazgecilmez degildir sende ondan vazgeceksin ama zamana bırak sakın geri adımda atma kendine iyi bak canım

kesinlikle yoluna devam et zaman her şeyin ilacı insan neler neler yaşıyor nelere dayanmak zorunda kalıyor biçok şeyle ilgilenmeye çalış boş vaktin olmayınca onu düşünmeye ayıracak zamanın da olmaz spor yap dans et daha fazla çalış vs vs ama sakın onu tekrar arama sorma.Allah yardımcın olsun

Doğru bir karar vermişmiyim diye hiç düşünmeye gerek yok. Çok doğru bir karar vermişniz.

Ailenizin sizin desteğinizle düzgün bir yaşamı olmuş yuvasını kurmuş size sırt çevirmiş. Giderse gitsin üzülmeyin sevinin ki kısa zamanda gördünüz yüzünü. Evlilik sadece cinselliği paylaşmak değil ki başka kandınlara giderim diyor üstelik yeni evliyken. kendi bile söylüyormuş asla değişemeyeceğini evlendiğine pişman olmuş. Boşanmayıp ne yapacaksınız gözünüzün önünde chatteki bayanlara ettiği iltifatlara buluşmalarına nasıl katlanacaksınız? Daha fazla yara almadan kurtulun o adamdan kurtulun. Hiç arkanıza bile bakmayın.

Öncelikle hakkında hayırlısı ne ise öyle olsun.
zor bir durum.
seni 5 aydır arayıp sormadığına göre bence o bitirmiş bazı şeyleri.
boşver unutursun o adamdan sana hayır gelmez ilerde daha çok zülüp yıpranacagına bir kere üzül.
ALLAH yardımcın olsun.

erkekler evliliğe geç adapte oluyor ama bu kadarda değil yani kesinlikle doğru karar daha çok zaman daha çok acıdır öyle bir insanla bencede geç bile kalmışsın ayrıca hiç üzülme sana değer vermeyen bir insan için bu kadar üzülüp nasıl unuturum deme neler kimler unutulmuyor canım hayata daha farklı daha güzel bakabilmen dileğiyle o adam hiç senin olmamış ki zaten değermi

sağol canım bende hepinizin yazdıklarını okuyorum ve senin dediğin gibi yapıyorum a.s.
iyi ki yok yakınken ayrılmışım
çok teşekkür ederim hepinize a.s.

hayatımda yeni bir başlangınç yapmaya çalışıyorum eşim yok artık :lepi:

aklımageldikçe geçmiş üzülüyorum napayım?senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

internette tanışıp evlenen bir insan ne kadar evli kalabilir ki diye sürekli düşünürdüm. demekki doğru düşünüyomuşum. Allah kimsenin başına vermesin çünkü bir insan tanımadığı birileriyle konuşuyosa bu hep devam edecektir. bunu bırakmasıiçin ancak bir mucize lazım o da binde bir. iyiki ayrılmışsın. ilerde başına daha kötü olaylar açabilirdi bu adam.

teşekkur ederim hepinizee

zo ama yerinde bi karar olmuş cnm ....eminim ki sevgini hakeden ve kıymetini değerini bilen biri mutlaka çıkıcaktır yanlız değilsin önce allah ..ailen ve k.k. var
ümitli ol..olumsuzluklarda tecrübe olsun sana şükür ki çoçuğun yok muş daha perişan olurdun ki...
üzüntülerin şuan taze ama unutucaksın neler unutulmuyorki...
sevgi il ekal

çok doğru bi karar vermişin bende yaptıklarını sürekli aklına getir kızgınlıkla unutursun vee ayrıca eğerki o sizisevseydi bu evlilikbitmezdiii siz yapacağınız herşeyin fazlasıyla yapmışınızz

sağol sana teşekkür ederim a.s.
de k.k ne ne demek istedin anlamadım?CANIM :teytey:

canlarım iyiki mesajlar yazıyorsun salı gün çok kötüydüm doğru düzgün çalışmadım hep ağladım izin aldım eve gittim sonra dolaştım çok kötüyüm aklıma geldikçe kötü oldum bişeler yazın lütfen

canım böyle bir soruyu sorman bile hata bana kalırsa! elbette çok doğru ve bir o kadar da yerin de bir karar... 1 ömrünü ziyan edecegine 1 yılını feda et böylesine o bile çok ama... olsun yşadıklarımızdan ögrendiklerimiz yanımıza kar cnm unutma! en iyisini yapmışsınn..bir daha sakın netten bulayıp deme sakın haa! k.k (kadınlar kulübü) sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…