doğru bir karar mıverdim ?O nu nasıl unuturum?

bı laf varya sanal alem yalan alem dıye cok dogru aslında.bazen ıstısna cıkıyo ama oda sana rast gelmemıs.sımdı esın buyuk sorunlar gecırıyo bellı,ama bunu nette gordugu kızlarla atlatamaz.sadece senı kaybeder,hasarı dahada artar.ya bıde bı gercek var sevgı gormeyen bı ınsan SEVGI VEREMEZ.o bence yuva nedır bılmıyor sorumluluk alacak guc yok.kopuk bı haytın adamı olarak zorlanır.sen ona bunu ogretmeye ınanıyorumkı denemıssındır ama o sılmıs tır bellı.canım uzulme.ılk ayrılan ınsan sen degılsın.alnına bu yazılmıs yasadın,tabı bırazda suclusun o ayrı konu.ama olan olmus bıten bıtmıs.bıraz zaman ver kendıne,senı uzmek ıstemem ama bu ınternet yuva yıkar o netı secmıs.ben yerınde arkamı doner gıderdım.SENI HAKETMIYOR VE DEGISMIYCEK BUNA EMINIM.HAYATTA BASARILAR

canlarım iyiki mesajlar yazıyorsun salı gün çok kötüydüm doğru düzgün çalışmadım hep ağladım izin aldım eve gittim sonra dolaştım çok kötüyüm aklıma geldikçe kötü oldum bişeler yazın lütfen

Yukarıda yazdıgın psikolojiye düsen bir bayan ilk olarak tekrar ayrıldıgı esini arıyor barısma yolunu arıyor ve barısılıyor ekseri ,fakat yine birkac aylıgına yada günlügüne...kararını vermissen dönme sevmek herzaman yararımıza degil ,erkekelr sevmedende evlilik yapabiliyorlar ,sen ask sefkat sevgi beklerken bir bakmıssın yüzük elinde,dikkatli ol depresyona girme bitirdiysen kararının bilincinde ol baska ne yazılınabilirki.

bı laf varya sanal alem yalan alem dıye cok dogru aslında.bazen ıstısna cıkıyo ama oda sana rast gelmemıs.sımdı esın buyuk sorunlar gecırıyo bellı,ama bunu nette gordugu kızlarla atlatamaz.sadece senı kaybeder,hasarı dahada artar.ya bıde bı gercek var sevgı gormeyen bı ınsan SEVGI VEREMEZ.o bence yuva nedır bılmıyor sorumluluk alacak guc yok.kopuk bı haytın adamı olarak zorlanır.sen ona bunu ogretmeye ınanıyorumkı denemıssındır ama o sılmıs tır bellı.canım uzulme.ılk ayrılan ınsan sen degılsın.alnına bu yazılmıs yasadın,tabı bırazda suclusun o ayrı konu.ama olan olmus bıten bıtmıs.bıraz zaman ver kendıne,senı uzmek ıstemem ama bu ınternet yuva yıkar o netı secmıs.ben yerınde arkamı doner gıderdım.SENI HAKETMIYOR VE DEGISMIYCEK BUNA EMINIM.HAYATTA BASARILAR

BEN NEDEN SUÇLUYUM ANLAYAMADIM ?GÜVENDİĞİM İÇİN Mİ SEVDİĞİM İÇİN MİİLK AŞKIM OLDUĞU İÇİN Mİ ?HİÇ KİMSEYE GÜVENEMEYCEKMİYİM?
BEN BUNLARI HAK EDECEK NE YAPTIM? DÖRT YIL EMEK VERDİM BU İLİŞKİYE?:Saruboceq:

bu sansla alakalı bısey senı kırmak ıcın soylemedım canım.hepımız sucluyuz cunku cok deger verıyoruz ve karsıdan beklıyoruz.elbbette guvenıcen ,ınsan kocasına guvenmıycekte kıme guvenıcek.haklısın kendını cok hırpalama cok merak edıyorum o senı boyle dusunuyormu acaba.sen kımsenın yazdıgını soyledıgını takma.kolay degıl bı yuvayı yıkmak,bende zamanında denedım ama olmadı.oyuzden bılırım aılendekı sıkıntıyı.uzulme senı anlıyorum ıyı dusun kararını ver.onada zaman ver belkı duzelır,belkı ıyı olursunuz.yuva kurmak cok zor yıkmak 5 dakıka.ıyı dusun tatlım........

bu sansla alakalı bısey senı kırmak ıcın soylemedım canım.hepımız sucluyuz cunku cok deger verıyoruz ve karsıdan beklıyoruz.elbbette guvenıcen ,ınsan kocasına guvenmıycekte kıme guvenıcek.haklısın kendını cok hırpalama cok merak edıyorum o senı boyle dusunuyormu acaba.sen kımsenın yazdıgını soyledıgını takma.kolay degıl bı yuvayı yıkmak,bende zamanında denedım ama olmadı.oyuzden bılırım aılendekı sıkıntıyı.uzulme senı anlıyorum ıyı dusun kararını ver.onada zaman ver belkı duzelır,belkı ıyı olursunuz.yuva kurmak cok zor yıkmak 5 dakıka.ıyı dusun tatlım........

SELAM sen de mi boşandın nasıloldu anlatsana?
ben boşanma dilekçesini verdim ve o gün gelmedi o sonra tatil oldu adliye yeniden gün verdiler
5 ay dır ayrıyız ve bitti bana başka bir yol bırakmadı bende dilekçe verdim mahkemeye
ne yapayım? ama üzülüyorum emeklerime 4 yıl dile kolay tam herşey bitti derken ne hale geldim?:Saruboceq: çok dua ediyorum eskisi gibi olayım diye onu tanımadığım günler deki gibi olayımdiye
ah ahhhhh

canım sadece zaman.. sen ona bir anda aşık olmadın ki hemen bir anda unutasın. vermiş olduğun bu karar bence hayatın için vermiş olduğun en doğru karar ve ne olursa olsun vazgeçme bu kararından. sen daha yeni evliyken sana bunları yaşatabiliyorsa zaman geçtikçe kimbilir daha neler yaşayıp neler göreceksin allah korusun. dua et ki evliliğinin en başlarında göstermiş sana gerçek yüzünü ya birde bebişin olsaydı? belki o zaman bebeğin için bir ömür katlanmak zorunda kalıcaktın bu adama :eek:klava: sakın üzülme tatlım a.s. :1hug:

canım sen bu adam yokken de mutlu değilmiydin.nasıl o yokken hayatını gayet iyi geçirdiysen şimdide öyle yap.bi kere en doğrusunu yapmışsın ayrılmakla.böyle sorumsuz bi adam nasıl sevilir.aklına geldikçe eski eşin,eğer hala evli olsaydınız sana yapıcağı eziyetleri,sorumsuzluğunu düşün.eminim çok kolay unutursun

Cok dogru yapmıssın.Seni ve aileni zerre kadar haketmeyen insanlıktan nasibini almamıs bu varlıktan ayrılarak.Senin unutamadıgın "o"degil.Senin unutamadıgın emek verdigin iliskin,fedekarlıkların,dogru insan yerine oturturdugun varlık,kurdugun yuva.Sen unutamıyor degilsin.Sen kabullenemiyorsun.icine bu durumu sindiremiyorsun.Guclu bir kisiligin var.Sorumluluk bilincin yerinde.Normal ve pırlanta gibi bir insansın ama karsında bırak esin olmayı haketmeyi seninle aynı masada cay icmeyi bile haketmeyen biri var.Oyle cabuk unutacaksın ki.Sevgini haketmedigini gösterdiginde canının yangısı oyle guzel unutturuyor ki insana.Hak etmiyor cunku.Elinden gelenin en iyisini yapmıssın.ne iliskisine ne yuvasına sorumluluk duygusu olmayan bu insanı hayatından ebediyen cıkar.Adını bile hatırlama.kendine hiccccc acıma.hersey cok guzel olacak.

Bende dun sevgilimi nette baska bir hatunla facebookta mesajlasırken yakalım."İliskisi var" sekmesine kız;" aa sevgilin mi var kıskanmaz mı ?"demis,benimki de;" iliskim yok, o öylesine yazılmıs birsey" demiş dusunebiliyor musun?Hotmailde gordum mesajları okudum.Cıldırdım actım telefonu "sensin diye konustum"diye yalan soyledi bir de.yok ben onu zırt pırt arıyormusum o kızla sohbet ederken,onu deniyormusum,o benmisim o da sinirlenmismis o yuzden asılmısmıs".yok artık bitti.8 ayıma yanıyorum.herseyden once sevgime.cok sevdim cooookkkkk oyle boyle degil.ama bakabildi başkalarına.aynı seninki gibi facebookta kızların fotograflarının altına iltifatlar döşemiş.Bunlar ne diye sordugumda "ya herkes asılmıs kızlara.ben de guzel seyler yazmalılar diye dusundum.örnek teskil etsin diye yazdım"dedi ya utanmadan.örnek teskil etmesi ona kalmıstı sanki.kendisini gercekten seven bir kadının kıymetini bilmeli bir erkek.elindekinin kıymetini bilmeli.kendisi orada burada onla bunla kırıstırıyormus ki habire beni suclayıp kıskanclık krizleri yasıyor dunyayı bana dar ediyordu.kendileri gibi sanıyorlar bizi.iki kişilik kutsal dunyamızda 3.kişi ancak evlatlarımız olabilir oysaki.Ne guzel birsey kadın olmak.Herseyimiz asil.

Son düzenleme:
SELAM sen de mi boşandın nasıloldu anlatsana?
ben boşanma dilekçesini verdim ve o gün gelmedi o sonra tatil oldu adliye yeniden gün verdiler
5 ay dır ayrıyız ve bitti bana başka bir yol bırakmadı bende dilekçe verdim mahkemeye
ne yapayım? ama üzülüyorum emeklerime 4 yıl dile kolay tam herşey bitti derken ne hale geldim?:Saruboceq: çok dua ediyorum eskisi gibi olayım diye onu tanımadığım günler deki gibi olayımdiye
ah ahhhhh

Olacaksın.Onu tanımadıgın gunlerdeki gibi olacaksın.Yüreğinin güzelliği seni yalnız bırakmayacak.Sen ondan güc almadın ki.Kimseye ihtiyacın yok.Ailen sana öyle güzel sevgi vermiş,öyle güzel yetiştirmiş ki sen içindeki sevgiyi sevgiline kol kanat germiş akıtmıs yüreğine ama anlamamış,kıymetini bilememiş.Gececek hepsi.Duygularına hükmetmeyecek seyler yapmayı dene.Muzik dinleme mesela.İnsanı boyle dönemlerde cok etkiliyor.Spor yapabilirsin.Vucudundaki serotonin maddesini arttırır ve seni neşeli kılar.Bende aynı dönemden geciyorum.Artık onun beni üzmesine izin vermeyecegim.Emeklerimin benim yanıma kar.Sevdim yaptım.Pişman değilim.Bugun olsa yine yaparım.Karakterim böyle.seninde öyle.Pişman olma.Sevdin ve yaptın.yuvana eşine sahip cıktın ama o haketmedi.Kendin icin onu unut.Unutabilirsin.Lutfen gönülden inan.

Olacaksın.Onu tanımadıgın gunlerdeki gibi olacaksın.Yüreğinin güzelliği seni yalnız bırakmayacak.Sen ondan güc almadın ki.Kimseye ihtiyacın yok.Ailen sana öyle güzel sevgi vermiş,öyle güzel yetiştirmiş ki sen içindeki sevgiyi sevgiline kol kanat germiş akıtmıs yüreğine ama anlamamış,kıymetini bilememiş.Gececek hepsi.Duygularına hükmetmeyecek seyler yapmayı dene.Muzik dinleme mesela.İnsanı boyle dönemlerde cok etkiliyor.Spor yapabilirsin.Vucudundaki serotonin maddesini arttırır ve seni neşeli kılar.Bende aynı dönemden geciyorum.Artık onun beni üzmesine izin vermeyecegim.Emeklerimin benim yanıma kar.Sevdim yaptım.Pişman değilim.Bugun olsa yine yaparım.Karakterim böyle.seninde öyle.Pişman olma.Sevdin ve yaptın.yuvana eşine sahip cıktın ama o haketmedi.Kendin icin onu unut.Unutabilirsin.Lutfen gönülden inan.

ne kadar doğru söylüyorsun gerçekten sevdim seni
aferim bize iyiki bu siteye girmişiz ve sizlerle buluşmuşuza.s.

internetten edinilen iliskiler ve bu iliskiler sonucunda yapilan evlilikler ne yzaik ki kisa omurlu oluyor.cunku erkekler bu konuda biraz zayif...
bence sen iyi yapmisin canim,barissaniz da esin yine o internetten ve ordkai kadinlardan vazgecmeyecek ki bunu da acik acik soylemis..
sen uzerine duseni yapmissin herseyden onemlisi de cok sevmissin ama sevgini haketmemis bence...zararin neresinden donersen kardir...
Allah herseyin hayirlisini versin...kocanin da...

kurtulmuşsunuz dua edin üzüleceğinize.siz bu kadar değersizmisiniz size bunları yaşatan bir adamı hala seviyorum diyorsunuz.sevgi ille yanyana yaşanmaz yine sevin ama uzaktan.yakından size birçok zararı olur.erkeğin olgunlaşmayanı hiç ama hiç çekilmez.tekrar aşık olabilirsiniz şu an mümkün görünmüyor size biliyorum ama zaman herşeyin ilacı sevginizi ilginizi hakeden insanlar gösterin.aksi boşa kürek çekmeka.s.

En iyisi unutman ve yoluna devam etmen. Bu heriften sana hayır gelmez! Barışırsan ne olacak? Açık açık değişemem demiş yani; "senin için hiçbir şeye uğraşamam! Ya beni böyle kabul et ya da boşan se bilirsin" demiş!kötükedihüso Hazır çocuğun da yok bırak ne hali varsa görsün! Yarın bir gün geçinemez döner sana ama asla kabul etme! Yıllar sonra da böyle olur bu! Aldatılırsın, dışlanırsın. Yol yakınken boşan kurtul ve kendi yolunu çiz. Uzun zaman sürer belki unutman ma unutursun hiç merak etme!

Ne kadar çok sevdim seni
Ölürdüm öl dediğin yerde
Gözlerimden pınar gibi
Akıp duran yaşlar nerde?
Bir rüyadır gelir geçer
Her aşk bir gün hayal olur
Unutulmaz denen günler
Bir gün gelir unutulur

Hiç merak etme neler unutuluyor!

En iyisi unutman ve yoluna devam etmen. Bu heriften sana hayır gelmez! Barışırsan ne olacak? Açık açık değişemem demiş yani; "senin için hiçbir şeye uğraşamam! Ya beni böyle kabul et ya da boşan se bilirsin" demiş!kötükedihüso Hazır çocuğun da yok bırak ne hali varsa görsün! Yarın bir gün geçinemez döner sana ama asla kabul etme! Yıllar sonra da böyle olur bu! Aldatılırsın, dışlanırsın. Yol yakınken boşan kurtul ve kendi yolunu çiz. Uzun zaman sürer belki unutman ma unutursun hiç merak etme!

Ne kadar çok sevdim seni
Ölürdüm öl dediğin yerde
Gözlerimden pınar gibi
Akıp duran yaşlar nerde?
Bir rüyadır gelir geçer
Her aşk bir gün hayal olur
Unutulmaz denen günler
Bir gün gelir unutulur

Hiç merak etme neler unutuluyor!
ahh ahhh güzelim ne kadar doğru demişsin tebrik ederim
artık canım o ilk günkü gibi yanmıyor
sizlerin hepinizin sayesinde
kaydirigubbakcemile5 ve istemek çok önemli ben onu unutmayı gerçekten istiyorum çabalıyorum ona ait ne varya hepsini yırttım attım herşeyi çöpe
a.s. size

cumartesi akşamı aradı ben de işten çıkmışdım dolmuştaydım cepten arıyor özel numara numarası gizli açtım direk mahkemeyi sordu bana bende bu kim diye düşündüm
annemin dayısı felan sandım yarım saat sonra felan ara dedim ısrar edip yine sorunca
siz kimsiniz dedim
adını söyledi şasırdım hangi yüzle arıyordu beni
bende mahkeme ertelendi
dedim
oda ne zamana dedi
11 aya dedim sonra
sonra görüşürüz dedi ve kapattı
evet sadece bunları konuştuk
şimdi diyorum keşke adını söylediğinde kapasaydım teli suratına....
ama zaman geçmiş zaman demi
bir yandan da ohh ohh diyorum tanımadım onun sesini
o kadar beraberlikten sonra sesini unutmuşum sevindim

ve bu konuşma normal geldi bana ne sewvindirici ne üzücü canım yanmadı

önceleri aradığında sevinirdim mutlu olurdum tabi bu ayrılık olmadan önce
size anlatmak istedim yaşadıklarımı
unutmak zor olsada başarırım umarım :icecream:

X