Makyaj Ürünleri Doğal Kız mı Makyajlı Kız mı Sence?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bnde zaten bakımlı=makyajlı demedim..
ilk önce insan bakımlı olucak..sonra makyajını yapıcak..
bıyıklar cıkmış,kaşlar orman olmuş onun üzerine sürülen bir pudra/fondoten komik..
yada makyajını yapmış ama saçı yaglı falan
ıyyy:dilcikar::1no2:

insanın doğal hali tabiiki çok daha güzel
makyaj bence sadece gerekli zamanlarda yapılmalı vede yinede ne olursa olsun aşırıya kaçılmadan bazen ben görüyorum güzel oldum sanıp suratlarını boya küpünden düşmüşe çeviriyorlar halbuki doğal makyajda yapılabilir makyaj zaten bence sende olan güzelliği biraz daha dışarıya vurmaktır

makyajsız halim var zaten sitede makyajlı halim de avatrım da var canlarımm . .
bende doğallıktan yanayımm. . hiç makyaj yapmasam da gözlerin makyaj yapmış gibi
kipriklerim uzundur ama bazen işte özel günlerde makyajsız da olmuyorr. .

bütün bayanlarımz güzelldir türk kadını gibisi var mı beee opuyorumnanaktan

kendinişze bakın hanımlar
bakımlı kadın demek makyaj yapan kadın demek değildir
makyajsız da olur
çirkin hanım yoktur bakımlı ve bakımsız hanım vardır
siz bakımlılardan olun kaydirigubbakcemile3

bence...
makyajını abartmamış doğal kız
makyaj insanı çok değiştiriyor bence bir göz kalemi bile gözlerinizi ortaya çıkartıyor
hiç bir şey yapmasam bile bir allık bir göz kalemi yeterde artar
tabiki makyajın abartılı yapılmasını sevmiyorum
ama abartılmadan yapılmış doğallığından uzaklaşmamış kız tipi tercihimdir

sıfır makyajı sevmem açıkçası zemuszemus gerçi şu an sıfır makyajlıyım kaydirigubbakcemile3
yani 7/24 makyajlı gezelim demiyorum ama
vakit varsa hafif bir makyaj (yerine göre ağır da olabilir) bir bayana yakışıyor bence
üstelik hatun dediğin makyaj yapmayı bilecek, kendini palyaçoya çevirmeden bir içim su olmayı becerebilecek zemuszemus
ama küçük kızlara makyajı hiç yakıştırmıyorum o da ayrı...

yerine göre makyajını seçen,kusurları varsa kapatan ama doğallığada yakın duran kız... buyrunnnnnnnnn

Bu benim makyajlı halim ..:lepi:
Gerçi fazla makyaj yapmadığım için makyajlıyla makyajsız arasında pek bi fark yok o yüzden bir tane resim koydum..:teytey:

Eklentiler

• $değişik nevin.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 104
doğallığını bozmayacak kadar hafif makyaj
tüm yüzüne fondöten ve pudra basanları anlamıyorum, öyle birini yanağından öpmek isterdim çünkü çok merak ediyorum eğer sevgilisi varsa nasıl okşasın yanağını.. makyajla güzelleşmek yerine doğal yollarla ciltlerini korumayı bilseler eminim daha güzel olurlar, şeffaf rimel ve parlatıcı lipstickler yeter aslında üzülüyorum cilde o kadar kimyasal uygulandığında hele de yaşı benim gibi küçükse(18):1no2:

Kendime doğallığı daha çok yakıştırıyorum...

Ama özel davetlerde makyaj yaparım, yine de doğal tonlarda ve abartısız olur...

Ten makyajı yapmıyorum, açıkçası hiç fondotenim olmadı, pudrayı da ilk kez bu sene aldım, sayılıdır kullandığım. Hassas cildim var zaten...

Günlük makyajım göz kalemi rimel ve rujdan ibarettir, allık dahi sürmem...
Fakat rujdan da kesinlikle vazgeçemem :)))))) doğal tonlar olsun ama ruj olsun =))))))))

egri oturup dogru konusmak lazım aslında
sıfır makyajsız biyere cıkmıyoruz pek en azından bir göz kalemi rimel allık
olmadan ama dogallıkta güsel bişey sadece pc basında evdeyken tabiki delikafaduldendelikafaduldennaniknaniknaniknanikkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

doğal olmak bana göre daha önemli ama tabiki biyere çıkarken illaki bişeyler sürüp sürüştürüyoruz :) :)

o yüzden makyajlı ama abartmadan makyaj yapmak önemli :)

ben mesela çok fazla makyaj yapmayı sevmem ama bi yere çıkarken veya işe giderken kullandığım allık yada kalemdir..... onun haricinde ruj yeni yeni sürmeye başladım onuda hergün sürmüyorum çok sıkıldığım zaman yüzümde renk olsun diye sürüyorum:)

hele bu sıcaklarda hiç yapamıyorum çünkü terleyince akıyo o da kötü bir görüntü yaratıyo suratta:1no2:

o yüzden benim için az ama doğal görünümlü bir makyaj daha önemli :)

insan makyajla da doğlallığını koruyabilir ama tabiki soft ve doğal renkler seçerek doğru makyaj yaparak.makyaj kişinin güzelliğini destekler biçimde olmalı yoksa bakımsız makyajsız su gibi bir kız olmak çok az kadına has bir şey.yani genelde üzgünüm ama makyajsız pek bir şeye benzemiyoruz:)))

sende bendensin :lepi:

benimde ne fondotenim ne pudram var :)

zaten cilde çok zararlı fondoten cildin üstünü kapladığı için cilt nefes alamıyor nefes alamayıncada kötü oluyor ben çevremdede biliyorum çok fondoten sürenlerin ciltleri hep bozuluyor sivilceleniyo :1no2:

ondan sonra ayıkla pirincin taşını :):)

en güzeli doğal makyaj :lepi:

Bende doğallığı sevenlerdenim..
Ama bazılarının doğallığı pek bir güzel oluyor mesela
Kavak yellerindeki Aslı (pelin karahan) bayılıyorum o kıza yaa

Kendimde ise içimden geldiği gibiyim bazen çok doğalım
Bazen daha naturelim bazendee kaydirigubbakcemile3
Neyse öyle iştee ama kaymak gibi pürüzsüz bir cildim olsa
Herhalde başka birşey istemezdim:1closedeyes:

makyajı severim ama özel durumların dışında pek yapmam.
yaptıgımda bi farklılık olsun isterim çünkü...
zaten yaptıgım zamanlarda da far kullanmam sadece kalem çekerim
gözlerim mavi oldugu için far sürdüğümde çok abartılı duruyo baskaları yakıştırsada bana abartılı gelio

ne çok makyaj ne de tam doğal;ikisinin arası olmalı bence....

hafif bi göz makyajı,az bi allık,bi de ruj tamadır...çekici gösterir...bakımlı gösterir daha hoş gösterir...

benim fikrim böyle...biraz da dişi olduğumuzun farkına varmak lazım...

Japonların özel bi kremleri varmış ondan japon kızlarının ciltleri hep bebek gibi fark ettiyseniz. Hatta bulgarlarında varmış ama sanki kraliyet sırrıymış gibi hiç kimse birbirine söylemiyo KK'da bu formülü bilen bir bayan vardır mutlaka bizde bebiş gibi olmak istiyoruz söyleyin lütfen...!!!!!

hhhhhhm cnm cok acımasızca konusmussun =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…