Diyette birliktelik

Merhaba bayanlar bende zayiflama maceraniza katilabilirmiyim? Yaklasik 1 aydir cok sıkı bir program hazirladim kendime 74den 69a indim ama tek basima oldugumdan sıkılmaya basliyorum bi zaman sonra boyle gruplar olunca motive oluyorum ve azimle dahada istekleniyorum

Merhaba, süper başlangıç yapmışsınız, devamı da gelir inşallah. Katılın tabi biz de serbest kendi tarzımızda takılıyoruz, ben de çok olmadı geleli. 91.5 ile başladım 70’ler benim için baya iyi, uzun zamandır gelemedim. Burda başaracağız inş. Menü paylaşmaya çalışırız akşamları, moral motive ile devam

İnsallah devami olur ama okadar kararliyimki bu kez diger denemelrim gbi husranla bitmesini istemiyorum 9 sene oldu dogum yapali ikiz gebeligimden nur topu gbi bir gobegim kaldi catlaklarda hediyesiydi smdi boyle azimle baslamisken sonuca ulasmak istiyorum aralikli oruc diyetiyle tabata antrenmanlariyla destekliyorum ve benim icin vazgecilmez olan abur cuburdan cekirdekten vazgecmisken bu yolu tamamlamaliyim sizlerinde destegiyle

İnş evet hep birlikte güzel olur. Benim de 6 yıl oldu doğum yapalı ama bi’ toplayıp vermedim tamamını, gelgitli oldu çok. Bu defa başarıcaz Çikolata gibi şeyler de bende sıkıntı ama bu hafta dikkatli gidiyorum, yılmak yok

Ben tatli isteklerimi bastirmanin guzel bi yolunu buldum gun boyu gorsemde canm istemiyor ve adetime 1 hafta kala deli gbi tatli isterdim suan sabahlari ac karnima cay kasiginin ucuyla tarcin ve hindistan cevizli bir kupa filtre kahve iciyorum hic canm istemiyor ustelik 2 gunum falan var reglime ve 100 gram vermisim bu zamanlarda vucudumu fil gbi hisseden ben bu ay boyle bsey yasamadim cok sukur yesil cayimi farkli farkli sekillerde demliyorum kafama goreyim yani

Merhabalar canım hoşgeldin

Tarçın tatlı isteğinde çok etkili bende okul dönüşü meyve. Yoğurt üzerine tarçın döküyorum

Tarçının bu özelliğinden bahsediliyor evet keşke ben de birazcık sevsem ama bu kadar etkiliyse deneyebilirim tabii

Tarçın tatlı isteğinde çok etkili bende okul dönüşü meyve. Yoğurt üzerine tarçın döküyorum

Leydim leydimmm diyorum ki sayfanın başındaki ilk mesajını düzenleyebiliyorsun ya oraya tartı gününü, menü su spor paylaşımını, asıl amacın moral motivasyon desteği olduğunu ve üyelerimizi eklesen mi takibimiz açısından iyi olmaz mıı

Kesinlikle. Haklısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…