Diyet Yoldaşım olur musun? :)

GUnaydin kizlar
DUn gece yine kilolarimdan dolayi imalar yedigim eziklendigim bir ortamdaydim canım sıkkın.. cok usandim bu durumdan artik..

Bu arada size bir sey sorucam. Benim gittigim diyetisyenin bana haftalardir verdigi listelerin kalorisini hesaplamak hic aklima gelmemisti.. Cunku guveniyorsun uzman sonucta diye.
Cunku hicbir hafta tam uyamiyordum zaten hep kacamak yapiyordum.

Bir de baktim bazen 750 bazen 900 olmus hep 1000 kalorinin altinda.
Yani ben mi yanlis dusunuyorum. 100 kilonun ustunde bir insan bu kadar.az verip yapamamasini saglamak demektir. Kendini kotu hissettirmektir. En az 1400 olmali degil mi benim kilomda? Cunku bazal metabolizma hizim o kendilerinin aletlerinde 2000 civari cikiyordu hep.

Kendimi kotu hissettim bunu ogrenince. Bos yere hem para hem vakit hem umut kaybetmisim aylarca hatta yillarca..

Galiba su kalori sayma diyetini kendi kendine yapanlar hakliymis..

Günaydın canım. Ah o imalar yok mu sana ne sana ne aldıysam vermesini biliyorum demi. Canını sıkma diyemiyorum bende olsam bende sıkıyorum çünkü onları orda boğasım geliyor.
Diyetisyene gelince nasi bi diyetisyenmis o biz bile biliyoruz diyetisyen olmadığımız halde sen o kaloride yemeye alistiysan vay haline belki de bu seni yordu üzüldü valla şuan bi an önce o diyetisyenden kurtul sen.

Ya inanir misin ben 9 aydir bu kadina duzensiz de olsa gidiyorum ve her hafta yap boz yap boz 106 ile basladim hala 106yim. En fazla 99a inmistim onda da asiri actim. Bence kaslarim eriyordu.

Insan olarak cok iyi biri evet cok da caliskan ve ilgili bir kadin ama bu nedir yani şok oldum.

Gecen gun sizinle konustuktan sonra mesaj attim bunaldim artik gelmiycem vs tarzinda. Gitmiyorum artik kendimleyim.

Cok da iyi yapmışsın canim

Mide balonu taktir valla bende para olsa koşa koşa giderdim balon taktırmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…