Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Hos geldin cnm duzenli paylasim yap ama olur mu verim alalim hepimiz. Bir noktada kirilacaktir bi git bakalim diyetisuene.

Hos geldin cnm duzenli paylasim yap ama olur mu verim alalim hepimiz. Bir noktada kirilacaktir bi git bakalim diyetisuene.
Tamam canım inşallah güzel geçecek bu arada ben gebelik de düşünüyorum inşallah hayırlısıyla güzel fit bı anne olurum
Harikasın Maşallah
Teşekkür ederim ben 86 dim diyetle verdim ama adet te olmuyordum şimdi adet görüyorum ödem atıyor

12:45
2 haşlanmış yumurtanın beyazı (80g)
Zeytin (18g)
Beyaz peynir (60g)
264 kalori

Sabahki ekmek ve tereyağını tartmadım ama abartarak eklersem toplam 663 kalori diyelim. Kahvaltı ile birlikte 924 kalori. Günlük 1600 kaloriyi geçmemeye çalışacağım bakalım.

Ooo yapmasan iyiydi ama olsun telafi et bugun aksam muhakkkak. Vaktin varsa cik yuru
Yürüyüş değil de ağırlık çalışacağım bugün

Ay inşallah Allah sana da nasip etsin kucağına bir bebis

Ben menumu yazayım kızlar 5 te yedim en son
Sabah 1 haşlanmış yumurta 1dilim tb ekmeği biraz peynir zeytin domates salatalık biber cay 1 tk fıstık ezmesi
Ogle 1 tabak kabak yemeği ve yoğurt
Akşam tavuklu salata yanında yoğurt
Aralarda sade filtre kahve içtin başka bise yemek istemedim bugun
Su 3 lt
Keşke bide spor yapabilsem

Harika gutmissin cnm.
Valla bebeklerle zor oluyor cnm ya spor acikcasi ama yine de elimizden geleni yapariz.
Ben de havalarin serinlemesini bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…