Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Neredeyse aç geçen bir günün ardından tartıda +150 gram görerek güne başladım 😅 biraz kahve ve su içmiştim bir de ovulasyon dönemindeyim karnımda acayip bir şişlik var. Bu hormonel dalgalanmaları hiç sevmiyorum, hele regl döneminde kesinlikle tartıya çıkmıyorum. Moral bozmadan devam💪🏻 Henüz sadece kahve içtim. Bugünkü menüm düne çok benzer olacak, akşama yazacağım 😊

Neredeyse aç geçen bir günün ardından tartıda +150 gram görerek güne başladım 😅 biraz kahve ve su içmiştim bir de ovulasyon dönemindeyim karnımda acayip bir şişlik var. Bu hormonel dalgalanmaları hiç sevmiyorum, hele regl döneminde kesinlikle tartıya çıkmıyorum. Moral bozmadan devam💪🏻 Henüz sadece kahve içtim. Bugünkü menüm düne çok benzer olacak, akşama yazacağım 😊
Moral bozmak yok yola devam şişkinlik oluyor malum dönemde canım hiç sorun etme gideceğini biliyorsun elbet .benim yediğimi hiç sorma bugün 🥴

Kızlar kizlar bugün cissss bise yedim ben 🥴 yarına toplarım insallH
Menü de yazayım girmişken
Sabah menemen 1 filim tb ekmeği peynir zeytin 1 tk fıstık ezmesi şekersiz çay
Ogle ve aksam diyim erken kapattım günü 3 tu yediğimde 1.5 lahmacun 2 bardak ayran ve salata
Su yu 3 yapacağım yatana kadar

Sabah 2 haşlanmış yumurtanın sadece beyazı, 5 zeytin, 60 gram beyaz peynir, filtre kahve

Öğlen oğlumun yemediği bir adet köfte

Akşam 4 gibi büyük bir kase lahana çorbası, 3 kaşık bulgur pilavı, küçük kase yoğurt

Açım 🤣 planladığım gibi de yiyemedim mesela bulgur yememem lazımdı. Yarın son defa böyle yiyeceğim, akşama doğru tatlı krizi geliyor az yiyince.

Sabah 2 haşlanmış yumurtanın sadece beyazı, 5 zeytin, 60 gram beyaz peynir, filtre kahve

Öğlen oğlumun yemediği bir adet köfte

Akşam 4 gibi büyük bir kase lahana çorbası, 3 kaşık bulgur pilavı, küçük kase yoğurt

Açım 🤣 planladığım gibi de yiyemedim mesela bulgur yememem lazımdı. Yarın son defa böyle yiyeceğim, akşama doğru tatlı krizi geliyor az yiyince.
Neden sadece beyazı yumurtanin

Selam kizlar! :)
Kisa ozet gecicem. 34 yaşındayım. 106 kiloyum. 2 cocuk annesiyim. Evlenirken 65 kiloydum. Hicbir bahanem yok. Yedim de yedim. Her gun yalandan diyete girdim. Gitmedigim diyetisyen, kullanmadigim iştah bastırıcı çay, ilaç kalmadı.
Hep kendime yenildim.

Şurada dişimi sıkacağım max 6 ay ama ben hep yolu uzattım.

Zararın neresinden dönsek kâr. Şu anda da diyetisyen takibindeyim. Yarından itibaren burada paylasmak istiyorun gidisatimi. Bu yolda benimle yurumek isteyen diyet arkadaşı arıyorum. Hadi birbirimizi destekleyelim.💪
Bende katılıyorum evlenirken 59 kiloydum şimdi 79.1 diyetteyim ama daha sıkı olması lazım hedef 63 şimdiden hayırlı olsun bende diyetisyene randevu alicam genelde akşamları yürüyüşe çıkıyorum ama niye veremiyorum bilmiyorum

Sabah
Bı dilim peynir
3 zeytin
6 tane fındık daha da bı şey yok ☺️
Akşam da salata yicem

Bende katılıyorum evlenirken 59 kiloydum şimdi 79.1 diyetteyim ama daha sıkı olması lazım hedef 63 şimdiden hayırlı olsun bende diyetisyene randevu alicam genelde akşamları yürüyüşe çıkıyorum ama niye veremiyorum bilmiyorum

Sabah
Bı dilim peynir
3 zeytin
6 tane fındık daha da bı şey yok ☺️
Akşam da salata yicem
Hosgeldinnn canım

X