Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Samimi iseniz anlayacaktır bir süre yanlız kendi kafana göre ilerlemeni bence biraz yoruldum dersin dinlenmek istiyorum diye söylersin olur bence . Bende kilo verme aşamasında 3 diyetisyen ile ilerledim ama sonra çok ilgisizdi bıraktım kendimi yaptım 1 sene boyunca
Degil mi ya insan sanki kendi duzenini daha iyi biliyor
Ben bazen mesela sabah listemde yumurta peynir var ama o gun meyve yemek istiyorum yani. Elim gidiyor yok listemde yok diye istemedigim seyi yiyorum. Yani tabi ki duzenli olmak lazim ama bazen de listenin var olmasi insani daha cok yoruyor.

Hos geldin kuzum tabi ki yaz sen nasil ilerlersen onu yap tabi ki. Ben kendi listem dogurltusunuda ilerliyorum ondan da sıkıldım gerci de.
Sana diyetisyenimin bana yazdığı detoksları felan da yollarım sıkıldıysan farklı da deneyebilirsin ben Akdeniz usulü besleniyordum yeniden başlamam gerekiyor diyete detoks da çok yazdı hergün içilmesi gerekiyor ama :)

Sana diyetisyenimin bana yazdığı detoksları felan da yollarım sıkıldıysan farklı da deneyebilirsin ben Akdeniz usulü besleniyordum yeniden başlamam gerekiyor diyete detoks da çok yazdı hergün içilmesi gerekiyor ama :)
Emziriyorum diye cok yogun detoks yapmiyorum. Diyetisyeni de birakicam kendim ilerliycem cok bunaldim aylardir bir arpa boyu yol gidemedim sanirim diyetisyene gidiyor olmak ve listelere gore surekli davranmaya calismak beni daha cok kacamak yapmaya itiyor.

Daha evvel kendim 2 kere 20ser kilo vermistim. Yeter ki icinden gelsin insanin ya.

Emziriyorum diye cok yogun detoks yapmiyorum. Diyetisyeni de birakicam kendim ilerliycem cok bunaldim aylardir bir arpa boyu yol gidemedim sanirim diyetisyene gidiyor olmak ve listelere gore surekli davranmaya calismak beni daha cok kacamak yapmaya itiyor.

Daha evvel kendim 2 kere 20ser kilo vermistim. Yeter ki icinden gelsin insanin ya.
Emziriyosan ayrı canım tabi ki yaramaya bilir .. diyetisyen konusunda haklısın içten gelmeli insan kendisi de verir ama benim alta yatan sıkıntım vardı mesela çok zor veriyorum tiroid pko felan Mahf etti beni evlenince ben benlikten çıktım niye böyle oldu anlamadım sonra hamile kalmak için biraz kilo verdim 5-6 tabi yetmedi felan derken şuan kilomdan baya sıkıldım hem ilerde gebe kalabilmek için hemde kıyafetlerim artık yalışmiyo bana çok üzülüyorum eskiden inceciktim işe de başlicağım üstüme kıyafetlerim yakışsın istiyorum 🥹 ama diyetisyenimi ben değiştirince kilo verebildim herkes farklı liste veriyor benim aptallığımdı ben devam etmedim 5 kilo gidince aa oluyormuş diyerek salladım yedim de yedim beter oldum..

Selam kızlar gün sonunda yazacağım her akşam. Sabah
2 dilim ekmek krem peynir sürdüm çok azcıkda patates kızartması yedim eşime yaptığım için
Birde çay
Öğlen kavun yedim bir dilim
Akşam da dün pikniğe gittiğimizde eti fazla yapmıştık bugüne de kaldı ızgara yedim
Not: 75,700 ile başlıyorum

Iyi akşamlar kizlar ben bugün yediklerimi toptan yazayım
Sabahı yazmıştım
Ogle 1 kase çorba salata ve yoğurt
Ara 1 şeftali 1 mor erik
Akşam firinda tavuk 3 parça filan vardı yanında patates koymuştum yağsız 2 3 tane ondan yedim salata ve yoğurtlu semizotu salatası
Su 3 lt yi bulacak

Gunaydin kizlaaar🥰
Guzel full motivasyonlu bir gun olsun inşAllah😚

Ben dun aksam yediklerimi yazmamisim

4 adet et kofte
Salata
Ayran

Sonra aciktim 1 murdum erigi yedim.

MaşAllh cnm.Allah bagislasin hepsinj de.
BU arafa sen o 130 kilolardan nasil dusmustun ya 70lere?

Midem o kadar genis ki su an 106yim asla doymuyorum sanki
Valla o kadar iradeliydim ki ağzıma yemememden gereken fazla hiç bise atmiyordum şimdi öyle değilim mesela herhalde yapabiliyorum nasılsa diye bir güven geldi yine aynı motivasyonu sağlamam lazim .

Valla o kadar iradeliydim ki ağzıma yemememden gereken fazla hiç bise atmiyordum şimdi öyle değilim mesela herhalde yapabiliyorum nasılsa diye bir güven geldi yine aynı motivasyonu sağlamam lazim .
Aferin sana kiz. Yine yaparsin muhakkak ama havaya girecek kiloda degiliz daha. 80lerde falan belki

Selamlar 👋🏻

Şubat ayından beri diyet yapıyorum ya da sağlıklı beslenmeye çalışıyorum diyelim. 2 ay diyetisyen kontrolünde 8 kilo verdim, daha sonra kendim devam ettim toplam 12 kiloya yakın verdim. Güncel kilom 56.2. Şu anki hedefim 55 kiloyu görmek 💪🏻 haftalardır kilom takıldı o yüzden 3 günlük düşük kalorili bir diyet yapacağım, gün sonunda yazacağım neler yediğimi 😊

Selamlar 👋🏻

Şubat ayından beri diyet yapıyorum ya da sağlıklı beslenmeye çalışıyorum diyelim. 2 ay diyetisyen kontrolünde 8 kilo verdim, daha sonra kendim devam ettim toplam 12 kiloya yakın verdim. Güncel kilom 56.2. Şu anki hedefim 55 kiloyu görmek 💪🏻 haftalardır kilom takıldı o yüzden 3 günlük düşük kalorili bir diyet yapacağım, gün sonunda yazacağım neler yediğimi 😊
Yaaa 56 nedir yaa😂😂 ben senin resmen 2 katinim haha

X