Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Selam kızlar bende aranıza katılabilir miyim motivasyona ihtiyacım var daha önce cuma diyeyim yarışmalarında 45 kilo verip 130 kilo dan 79 a düştüm sonra yavaş yavaş geri aldım derken hamile kaldım birde ikizlerime doğum yaptım şuan 5 aylık oldular 2 3 haftadır diyetteyim 126 dan 119 a düştüm. Emmiyolar malesef o yüzden daha fazla beklemenin anlami yok diye düşündüm. Eğer birbirimize destek olursak moive edersek daha iyi olacağını düşünüyorum.

Selam kızlar bende aranıza katılabilir miyim motivasyona ihtiyacım var daha önce cuma diyeyim yarışmalarında 45 kilo verip 130 kilo dan 79 a düştüm sonra yavaş yavaş geri aldım derken hamile kaldım birde ikizlerime doğum yaptım şuan 5 aylık oldular 2 3 haftadır diyetteyim 126 dan 119 a düştüm. Emmiyolar malesef o yüzden daha fazla beklemenin anlami yok diye düşündüm. Eğer birbirimize destek olursak moive edersek daha iyi olacağını düşünüyorum.
Gunaydin kuzum hosgeldin. Ben de emziriyorum ama artik 1.5 yasinda diyet yapmama engel yok yani o acidan. Her gun buraya yazalim ki gorev gibi olsun birbirimize de destek olalim. Birlikte basaricaz

Kizlar ben bu sabah 1 bardak ilik su ictim

Kahvalti

Sebzeli 2 yumurtali omlet
1 kuru kayisi
Sogus domates yedim.

Uzerine de kahve ictim.

Hadi sizler de yazin naptiniz.🧐

Aynen gün sonunda yada yiyip içtikten sonra yazarız buraya inşallah. Keşke spor da yapabilsem ama ikizlerimden fırsat kalmıyor ki yada halim kalmıyor desek daha doğru 😂

Sabah kahvaltı da
1 haşlanmış yumurta biraz peynir 5 zeytin domates salatalık biber 1 dilim tb ekmeği 1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi şekersiz
Bunları yedim

Planım şu şekilde akşamları protein ağırlık yanında salata şeklinde ilerlemek istiyorum yoksa normal yemek yesem abartıyorum sanki

Birde kendimce aralıklı oruç yapıyorum sabah 10 da kahvaltı akşam 6 da son yemek gibi ama 2 ogun beslenemiyorum çok acıkıyorum 3 oluyor bazen ara ogun bile yapıyorum

Sabah kahvaltı da
1 haşlanmış yumurta biraz peynir 5 zeytin domates salatalık biber 1 dilim tb ekmeği 1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi şekersiz
Bunları yedim

Planım şu şekilde akşamları protein ağırlık yanında salata şeklinde ilerlemek istiyorum yoksa normal yemek yesem abartıyorum sanki

Birde kendimce aralıklı oruç yapıyorum sabah 10 da kahvaltı akşam 6 da son yemek gibi ama 2 ogun beslenemiyorum çok acıkıyorum 3 oluyor bazen ara ogun bile yapıyorum
Kahvaltıda yumurtayı ikiye çıkarsanız ve peyniri de şöyle bir 40-60 gram arası yeseniz çok tok tutar.

Hoşbuldum sabah kahvaltısı henüz yapmadim işlerim vardı erkenden brunch yapicam artık 😃 yumurta bir dilim peynir domates salata beş zeytin bir dilim ekmek şeklinde yiyeceğim 👏🏻😅

Selam kizlar! :)
Kisa ozet gecicem. 34 yaşındayım. 106 kiloyum. 2 cocuk annesiyim. Evlenirken 65 kiloydum. Hicbir bahanem yok. Yedim de yedim. Her gun yalandan diyete girdim. Gitmedigim diyetisyen, kullanmadigim iştah bastırıcı çay, ilaç kalmadı.
Hep kendime yenildim.

Şurada dişimi sıkacağım max 6 ay ama ben hep yolu uzattım.

Zararın neresinden dönsek kâr. Şu anda da diyetisyen takibindeyim. Yarından itibaren burada paylasmak istiyorun gidisatimi. Bu yolda benimle yurumek isteyen diyet arkadaşı arıyorum. Hadi birbirimizi destekleyelim.💪
Ben varım yoldaşın olmak isterim 🙏🏼

Ama aynı beslenemeyiz bana yulaf felan dokunuyor az önce neler yediğine göz attım yorumdan bulgur türü bakla giller süt bunlar bende aşırı ödem yaptırıyor rahatsızlanıyırum sana yazarım nasıl beslendiğimi
Hos geldin kuzum tabi ki yaz sen nasil ilerlersen onu yap tabi ki. Ben kendi listem dogurltusunuda ilerliyorum ondan da sıkıldım gerci de.

Kizlar bu vesileyle size bir sey sormak istiyorum ya. Ben cok diyetisyen denedim beceremedim. Simdi yine diyetisyen kontrolundeyim ve bu kadinla da aylardir iki ileri bir geri yapip duruyorum. Kendisi cok basarili ama bende galiba artik listeye bagli kalmak aksi yonde işliyor surekli bozup duruyorum. Su an 4 haftalik daha seansim kaldi.

Ben gitmesem kadinla da samimi olduk nasil soyleyecegimi bolmiyorum. Kendi duzenimi kurmak istiyorum ben o sekilde daha once 20 kilo vermistim. Kisitlamalar olmadan her seyden az yiyor (Tabi ki saglikli) ve yuruyus yapiyordum.

Sizce bunu kadincagiza nasil soylesem ben ya dusunup duruyorum.🙄🙄 yardim lutfen.

Kizlar ben bu sabah 1 bardak ilik su ictim

Kahvalti

Sebzeli 2 yumurtali omlet
1 kuru kayisi
Sogus domates yedim.

Uzerine de kahve ictim.

Hadi sizler de yazin naptiniz.🧐
Kizlar bu arada ben yuruyusumu yaptim bebek arabasiyla zor oldu ama napalim.

Ara olarak 1 soda ictim icine donmus cilek cektim offf buzzz gibi harika oldu anlatamammmm😍
Biraz da ceviz yedim yaninda.

Kizlar bu vesileyle size bir sey sormak istiyorum ya. Ben cok diyetisyen denedim beceremedim. Simdi yine diyetisyen kontrolundeyim ve bu kadinla da aylardir iki ileri bir geri yapip duruyorum. Kendisi cok basarili ama bende galiba artik listeye bagli kalmak aksi yonde işliyor surekli bozup duruyorum. Su an 4 haftalik daha seansim kaldi.

Ben gitmesem kadinla da samimi olduk nasil soyleyecegimi bolmiyorum. Kendi duzenimi kurmak istiyorum ben o sekilde daha once 20 kilo vermistim. Kisitlamalar olmadan her seyden az yiyor (Tabi ki saglikli) ve yuruyus yapiyordum.

Sizce bunu kadincagiza nasil soylesem ben ya dusunup duruyorum.🙄🙄 yardim lutfen.
Samimi iseniz anlayacaktır bir süre yanlız kendi kafana göre ilerlemeni bence biraz yoruldum dersin dinlenmek istiyorum diye söylersin olur bence . Bende kilo verme aşamasında 3 diyetisyen ile ilerledim ama sonra çok ilgisizdi bıraktım kendimi yaptım 1 sene boyunca

X