Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Kilom normal evet ama yağ oranımı azaltmaya çalışıyorum, insan hep daha fazlasını ister 🤣 bir de boyum kısa o kadar ince görünmüyorum bu kiloda
Hadi hadi yeme beni şimdi 🤭 doğru ama insan kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle olmalı çok az yolun inşallah çabucak hedeflediğini alırsın canım

Hadi hadi yeme beni şimdi 🤭 doğru ama insan kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle olmalı çok az yolun inşallah çabucak hedeflediğini alırsın canım
Hepimiz hedeflerimize ulaşalım 🙏🏻🙏🏻 düşük kiloda kilo vermek çok zorluyor kendimi aç bırakmak da istemiyorum hem de emziriyorum. Gıdım gıdım ilerliyorum ama hedefe ulaşacağım umarım 😊

Selamlar 👋🏻

Şubat ayından beri diyet yapıyorum ya da sağlıklı beslenmeye çalışıyorum diyelim. 2 ay diyetisyen kontrolünde 8 kilo verdim, daha sonra kendim devam ettim toplam 12 kiloya yakın verdim. Güncel kilom 56.2. Şu anki hedefim 55 kiloyu görmek 💪🏻 haftalardır kilom takıldı o yüzden 3 günlük düşük kalorili bir diyet yapacağım, gün sonunda yazacağım neler yediğimi 😊
Hos geldin kuzumm. Tamamdir paylasalim burdan duzenli olarak.🥰

Herkese merhaba, ben de sizin gibi bir yoldayım ilerlemeye çalışıyorum kendimce. Kendime bir sayfa açmıştım fitkizdiyette fitkizdiyette nin daveti üzerine geldim. Siz kalabalıklısız birbirimizi daha iyi motive ederiz diye düşünüyorum.
Tartı gününüz bugünmüş sanırım. Ben dün tartılmıştım onu alabilirsiniz diye düşünüyorum.
Kilom: 73.15
Nasılnilerliyorsunuz günlük menü paylaşımına yapıyormusunuz bilgi verirseniz bende buradan ilerlemek istiyorum.

Herkese merhaba, ben de sizin gibi bir yoldayım ilerlemeye çalışıyorum kendimce. Kendime bir sayfa açmıştım fitkizdiyette fitkizdiyette nin daveti üzerine geldim. Siz kalabalıklısız birbirimizi daha iyi motive ederiz diye düşünüyorum.
Tartı gününüz bugünmüş sanırım. Ben dün tartılmıştım onu alabilirsiniz diye düşünüyorum.
Nasılnilerliyorsunuz günlük menü paylaşımına yapıyormusunuz bilgi verirseniz bende buradan ilerlemek istiyorum.
Hos geldin tekrar bebegim evet daha da kalabalik olucaz eminim. Herkes kendi duzeninde ilerliyor sonucta hepimizin bunyesi hayati farkli karisamayiz. Ama motive ederiz birbirimizi duseni kaldiririz evelAllah😃💪

Gun icinde parca parca ya da gun sonunda total olarak ne yedik ne ictik yazalim. Sali gunleri de tartiliriz. Aralarda da full sohbet bitti gitti ya atla deve mi sanki😅

Yaz hadi ya kaç geldin bacim neyse o bosver haftaya daha fazla fark olur daha iyi.🥰
Canım normalde 65,5 77,8 geldim ben şok sonra bidaha tartıldım 66,5 çıktı hep böyle oluyor ama aşırı ödem tutuyor bedenim galiba su içmeyi bıraktım diye böyle oldu kahvaltı yapmadım az önce bi küçük kase yoğurtlu çorba yedim akşama da ıspanak kavurdum soğanlı üstüne yoğurt bitti okadar 😀

Merhabalar hosgeldin 🤗

Herkese iyi aksamlar kızlar bugün yiyp içtiklerimi yazayım
Sabah omlet peynir zeytin domates salatalık 1 tk fıstık ezmesi
Ogle semiz otu yemeği 1 tabak üstüne yoğurt
Aksam kaynanamlardaydik ne bulduysam onu yedim artık 🤭 bir kase yoğurt çorbası 1 tane karnıyarık 2 kaşık kabak yemeği ve salata
Su 3 lt
Hepinizi öpüyorum

Sabah iki haşlanmış yumurta ve 60 gram beyaz peynir yedim, şekersiz filtre kahve içtim. Öğlen bir tabak kabak tarator, akşam vicdan çorbası.

Normalde böyle yemiyorum sadece 3 gün detoks yapıp 56 sınırını aşmak istiyorum 😅

Sabah iki haşlanmış yumurta ve 60 gram beyaz peynir yedim, şekersiz filtre kahve içtim. Öğlen bir tabak kabak tarator, akşam vicdan çorbası.

Normalde böyle yemiyorum sadece 3 gün detoks yapıp 56 sınırını aşmak istiyorum 😅
Vicdan çorbası da nedir lahana dan deme 😂 onu bi yaptım tiksindim lahanadan resmen

Vicdan çorbası da nedir lahana dan deme 😂 onu bi yaptım tiksindim lahanadan resmen
Vicdan çorbasında kabak soğan domates var başlıca, lahana çorbasını nasıl yapıyorsunuz? Dilara koçak ın sitesindeki lahana çorbası tarifini yapın, yarına lahana çorbası pişirdim hatta 😅 Kırmızı biber, salça var içinde ben kıyma da ekliyorum müthiş oluyor

Herkese iyi aksamlar kızlar bugün yiyp içtiklerimi yazayım
Sabah omlet peynir zeytin domates salatalık 1 tk fıstık ezmesi
Ogle semiz otu yemeği 1 tabak üstüne yoğurt
Aksam kaynanamlardaydik ne bulduysam onu yedim artık 🤭 bir kase yoğurt çorbası 1 tane karnıyarık 2 kaşık kabak yemeği ve salata
Su 3 lt
Hepinizi öpüyorum
Supersin cnm gayet iyi gitmissin. Ara ogunde neler yiyorsun

Supersin ben o vicdani bi ara soguk ictim hep tiksindim hic icemiyorum artik ya

Ben de aksami yazamadim disaridaydik yuruyus yaptim epey 1 saati gecti. Sonra da gelip bayildim yorgunluktan.

Aksam

Koz patlican salatasi
3 et kofte
2 dilim ekmek
Ayran

BIraz cok yedim bugun dengeliycem.

Sabah kahvaltimi da yaptim.

Sabah

1 dilim ekmek
2 dilim peynir
Domates sogan

X