Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Bugün dışarıdan bowl söyledim, altta yağsız bulgur ve tavuk var.

Eklentiler

• IMG_5877.jpeg
    94,1 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_5876.jpeg
    201,4 KB · Görüntüleme: 14
Salı günleri güncelleyeceğim canım erkenden tartılmayınn
Ay ben bugün çok kötü bişey yaptım ya gerçi geçen günlerde de yine yaptım yaklaşık 25 gündür diyetteyim ama 3 gün düzenli bi gün bozuyorum öyle böyle 79 dan 73 e indim aslında üstünde dursam çok çabuk veriyorum ama bugün gün boyu çok güzel gitti ama akşama pizza yapınca yine kendimi kaybettim ve baya yedim yarında eşim evde sabah kahvaltısına dışardayız akşam da mangal ne yapıcam geçen sene o kadar iradeliydim ki 72 den 63 e düştüm ve bir gün bile böyle bozmadan bi ayda verdim telafi edicem ama asla pes etmek yok daha fazla yürüyüş günde iki kez Leslie telafi edicem

Canım sakın pes etme kaldığın yerden devam.kahvaltıda sebze ye yumurta ye k.hidrat yeme sakın akşamda mamgaldannistwdiğin gibi ye

Canim onemli olan olanı oldugu yerde birakip yola devam etmek. Telafi edicem diye kalori azaltma listenden.

Bende diyorum kimde yokluğumu fark etmemiş sen hatirlamissin sagolasin canım. Dün kötü bir gün geçirdim malesef diyet filan da gitti hiç gelemedim buraya
Kız hissetmez olur muyuz işlerin vardır diye yazmadık. Bugun kaldığımız yerden devamkee. Bıgun pazara yürücwm ben 50 dk sürer herhalde ee bi haftadır otur otur popomu büyüttüm

Kız hissetmez olur muyuz işlerin vardır diye yazmadık. Bugun kaldığımız yerden devamkee. Bıgun pazara yürücwm ben 50 dk sürer herhalde ee bi haftadır otur otur popomu büyüttüm
Sagol canım ooo 50 dk süper bende bugün termal taytimi giydim öyle dolasacam evde bugün iyi terletiyor

Benim ikizler işte canım babaları evde olmayınca tek kalıyorum baş edemiyorum kafayı yiyorum akşama kadar dun de onlardan biriydi ve en kotusuydu diyebilirim
Allah yardımcın olsun inşallah sabret zaman hızlı geçiyor sonra keşke geri dönebilsem dersin . Çabuk büyüyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…