Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Oyle gercekten inanilmaz degisimler var ameliyatsiz. Biraz cevrem de etkiledi hani son 10 yildir sismanim verip aldim hep gerci en az 85 oldum da. Veremezsin yapamazsin diyorlar kulak tikamaya calisiyor ama zorlaniyorum
Bu seni daha çok hırslandırmalı fitkız, kilo verip o sana yapamazsın diyenlerin önünden şıkır şıkır geçip onları morartmalısın 💪🏻💪🏻 şaka bir yana kimse için değil kendin için yapmalısın, sadece güzel görünmek için değil yaş ilerledikçe sağlık problemleri ile karşılaşmamak için de yapmalısın

ÜyeBaşlangıç kiloHedef kilo1. hafta2. hafta
fitkizdiyette fitkizdiyette 106.8106
P Purple58 119.4117.4
kikelomo kikelomo 56.25355.9
M Marryyj 79.180.25
O Ortmenhanim94 78.5560
@Gazetekolik79
@masal348785.560
A Avzemmm 73.566
@Gulsy1288.2

Telefondan yaptım inş olmuştur 😅kızlar benim kafam karıştı kimlerin ilk hafta ölçümü var? Çoğunuz ikinci haftadan itibaren yazılacaksınız değil mi?? Hedef kiloları önceki mesajlardan bulmaya çalıştım, yazdıysanız da görmediysem ayrıca yine unuttuklarım varsa kusura bakmayın kızlar 🙏🏻🙏🏻 hedefleri tekrar yazarsanız iyi olur 😘 Ben hedefimi değiştirdim bu arada 55ten 53 e çektim
Benim doğru olmuş cnm 66🥰

Oğlan babasıyla parka gidince 45 dakika zamanlayıcı kurup tempolu bir temizlik yaptım kızlar, o kadar yemenin üzerine hareket lazım. Yediğime pişman oldum valla ben fastfood yiyince hep kötü hissediyorum sonra uzun süre yemiyorum o hissi unutunca bir daha canım istiyor. Acayip ağır hissettim yine😢Ama karbonhidratı düşük bir öğün oldu, tavuk yemiş oldum çoğunlukla o yüzden sabaha çok aç uyanmayacağımı umuyorum.

P Purple58 119.4117.4
M Marryyj 79.180.25
O Ortmenhanim94 78.5560
@Gazetekolik79
@masal348785.560
A Avzemmm 73.566
@Gulsy1288.2

Telefondan yaptım inş olmuştur 😅kızlar benim kafam karıştı kimlerin ilk hafta ölçümü var? Çoğunuz ikinci haftadan itibaren yazılacaksınız değil mi?? Hedef kiloları önceki mesajlardan bulmaya çalıştım, yazdıysanız da görmediysem ayrıca yine unuttuklarım varsa kusura bakmayın kızlar 🙏🏻🙏🏻 hedefleri tekrar yazarsanız iyi olur 😘 Ben hedefimi değiştirdim bu arada 55ten 53 e çektim
Cnm yeni dikkat ettim benim başlangıç kilom 74.9

P Purple58 119.4117.4
M Marryyj 79.180.25
O Ortmenhanim94 78.5560
@Gazetekolik79
@masal348785.560
A Avzemmm 73.566
@Gulsy1288.2

Benim şimdi ki kilom 78.5 güncelleyebilir sin

Gunaydin guzel gacılar🥰
Ben de kahvaltida 1 dilim ekmek hindi fume ve peynir domates ogus yedim.
Sabah tartildim 2_3 gunde hemen 2 kilo almisim. Aza az coka cok geldigi gibi azdan az coktan cok gidiyor diyerek yola devam ediyorum.

Turk kahvemi ictim simdi disarida islerim var cikiyorum.

11:45
İlk öğün + filtre kahve 😊

Eklentiler

• IMG_5865.jpeg
    IMG_5865.jpeg
    212,9 KB · Görüntüleme: 12
Gunaydin guzel gacılar🥰
Ben de kahvaltida 1 dilim ekmek hindi fume ve peynir domates ogus yedim.
Sabah tartildim 2_3 gunde hemen 2 kilo almisim. Aza az coka cok geldigi gibi azdan az coktan cok gidiyor diyerek yola devam ediyorum.

Turk kahvemi ictim simdi disarida islerim var cikiyorum.
Afiyet olsun canım toparlarsın önemli olan kendinizi sallamak. Düştüğümüz yerden hemen kalkalım😍

11:45
İlk öğün + filtre kahve 😊

Afiyet şifa olsun canım tabak gayet güzel 😍

Gız gözün tabak görsünn😂😂
Tek öğünümü şimdi yapıcam.
Uzun uzun yitim bunu bi saat sürer heralde🤣 İçinde bi ben eksiğim😂 ( salatalık ,maydanoz, maruz, nohıt, kapya biber ve çiğ badem üstünde peynir ve yumurta ) üstüne limin
Kızlar hadi diyin çok mu tek öğün için

Eklentiler

• 1000007514.jpg
    1000007514.jpg
    203,7 KB · Görüntüleme: 12
Gız gözün tabak görsünn😂😂
Tek öğünümü şimdi yapıcam.
Uzun uzun yitim bunu bi saat sürer heralde🤣 İçinde bi ben eksiğim😂 ( salatalık ,maydanoz, maruz, nohıt, kapya biber ve çiğ badem üstünde peynir ve yumurta ) üstüne limin
Kızlar hadi diyin çok mu tek öğün için
Canım eğer gerçekten başka hiçbir şey yemiyorsan çok az yiyorsun burası 500 kalori var mıdır bilmiyorum kalori sayıyor musun. Bu kadar düşük kalorili ve proteinsiz yersen kaslardan kaybedersin yağlanırsın

Canım eğer gerçekten başka hiçbir şey yemiyorsan çok az yiyorsun burası 500 kalori var mıdır bilmiyorum kalori sayıyor musun. Bu kadar düşük kalorili ve proteinsiz yersen kaslardan kaybedersin yağlanırsın
Tek öğün yapıyorum vallahi çok diyeceksin diye korktum karnım şişti çok yedim kız proin var ya 2 yumurta ,peynir bi avuçtan biraz fazla çiğ badem, k.hidrat bitkisel protein nohut l,if yeşillikler az mı gerçekten ya yok kız az değil bence 😇

X