Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Selamlar kızlar 👋🏻
Bugün çok yoğun geçiyor, oğluş uyurken iki dakika güncelleyeyim dedim.
Sabah aç karna yürüyüş üzerine kardiyo yaptım. 12:30 gibi ilk öğümü yedim. Kahvaltılarım biraz sıkıcı olmaya başladı, farklı tabaklar yapmak istiyorum, biraz pinterestte gezip ilham almam lazım 😁

Eklentiler

• IMG_5919.jpeg
    IMG_5919.jpeg
    148,5 KB · Görüntüleme: 13
Ay ben bugün çok kötü bişey yaptım ya 😭gerçi geçen günlerde de yine yaptım yaklaşık 25 gündür diyetteyim ama 3 gün düzenli bi gün bozuyorum öyle böyle 79 dan 73 e indim aslında üstünde dursam çok çabuk veriyorum ama bugün gün boyu çok güzel gitti ama akşama pizza yapınca yine kendimi kaybettim ve baya yedim yarında eşim evde sabah kahvaltısına dışardayız akşam da mangal ne yapıcam 😖geçen sene o kadar iradeliydim ki 72 den 63 e düştüm ve bir gün bile böyle bozmadan bi ayda verdim telafi edicem ama asla pes etmek yok daha fazla yürüyüş günde iki kez Leslie telafi edicem 💪
Kaldığın yerden devam canım, olmuş artık moral bozmak yokk 💪🏻💪🏻💪🏻

Benim ikizler işte canım babaları evde olmayınca tek kalıyorum baş edemiyorum kafayı yiyorum akşama kadar dun de onlardan biriydi ve en kotusuydu diyebilirim
Seni çok iyi anlıyorum canım bi de bende bi tane var ona rağmen deliriyorum bazı günler, yaz günü camlar hep açık bütün mahalle sesimi duyuyor adım bağırtlak anaya çıktı kesin

Kızlar bugün sabah iki kaşık menemen yedim su içtim 2 tane mısır yedim 😂 gün bitti bide yürüyüşe cikicam birazdan . Ama lavaboya çıkamıyorum iki gündür

Iyi akşamlar kızlar bugün yediklerimi yazayım topluca
Sabah 1 haşlanmış yumurta 1dilim tb ekmeği biraz tulum peyniri zeytin domates salatalık biber fıstık ezmesi
Ogle bi parça tavuk ızgara 2 3 filim karpuz yoğurt
Ara sade Türk kahvesi 1 tane hurma
Akşam 1 tane airfryer da kizarttigim patlıcan ile yapılmış karnı yarık 2 kaşık bulgur pilavı salata ve cacık
Su 3 lt

Kızlar bide size bise daniscam ya dukan birasini duyan deneyeniniz var mı bilmiyorum ama o bana çok iyi geliyor onu içmezsem akşamları kilo veremiyorum ama içince de vucudum ona alışır mi acaba ne yapsam bilemedim bide zararı olur mu ki sizce

Kızlar bide size bise daniscam ya dukan birasini duyan deneyeniniz var mı bilmiyorum ama o bana çok iyi geliyor onu içmezsem akşamları kilo veremiyorum ama içince de vucudum ona alışır mi acaba ne yapsam bilemedim bide zararı olur mu ki sizce
O ne nasıl yapılıyor . Yeşil çay ve soda olan içecek mi

Kizlar biz de kayinvalidemde mercimek kofte yedik cok severim ama her yedigimde midemi bozuyor dayanamafim yine yedim 4 sikma kadar salata ile. Su an midem bagirsagim pert

Yok ya ne zarari olsun da emzirmiyodun dmi sen yesilcay var ya icinde o zarar olmasin

X