Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Öğlen bir meyveli bar yedim 128 kalori

16:15
Domates çorbası
Tam buğday makarna
Tavuk but
Yoğurt

Kahvaltı ile birlikte hepsi 1578 kalori. Bugün daha hiçbir şey yememem gerekiyor. Akşam olsa da yatsak diyorum

Bende geçen yıl bu zamanlar 106 ile başlamıştım şu an 82kg yum.benimde gitmediğim diyetisyen kalmadı.kesinlikle irade işi diyet.başarılar diliyorum bu yolculukta sana.

Iyi akşamlar kızlar menumu de yazayım
Sabah yumurta salatası ve 2 kaşık bizim oranın ev yapımı sucuk ici peynir zeytin domates salatalık biber fıstık ezmesi 1 dilim tb ekmeği
Ogle 1 kase yoğurt çorbası
Aksam tavuk sote salata 3 4 dilim kavun
Su 3 lt

Afiyet olsun cnm benim gayet guzel gitmissin.
Ben daha iyiyim cok sukur kuzum sagolasin

Yok canım ilk 3ay diyetisyene gittim sonra burda birlikte verdik başka arkadaşlarla. Tabi sonra hamilelik filan geri aldım
Şu an guncel kilon kac? Ah ah cogumuz dogumlardan sonra kilo aliyoruz.Benim bir bucuk yasinda minigim var emiyor, emzirme doneminde istahim cok cok acik oluyor malesef surekli karbonhidrat canim cekiyor,bunun onune gecmem lazim.

Şu an guncel kilon kac? Ah ah cogumuz dogumlardan sonra kilo aliyoruz.Benim bir bucuk yasinda minigim var emiyor, emzirme doneminde istahim cok cok acik oluyor malesef surekli karbonhidrat canim cekiyor,bunun onune gecmem lazim.
Ah ah sorma 119 ilk kilo verdiğimde 130 lardan 79 a düşmüştüm

Bu bende de var bugun eski fotolarima baktim ilk.cocukta da meme işi bitince zayiflamisim.
BAzilari aksine emzirirken eriyip akiyor. Bunye mevzusu

Bu bende de var bugun eski fotolarima baktim ilk.cocukta da meme işi bitince zayiflamisim.
BAzilari aksine emzirirken eriyip akiyor. Bunye mevzusu
Evet benim ablamda oyle,hamilelikte cok kilo aliyor emzirmede cok hizli kilo veriyor.Bense tam tersi hamilelikte kilo almiyorum fazla,emzirmede cok cok aliyorum

Günaydınn
Yarın tartıya çıkmaya korkuyorum
Bugünden itibaren diyetisyenimin önceden yazdığı listelerden biriyle devam edeceğim ya, tek öğün yiyip çok güzel kontrol sağlayan ben iki öğün ve bir ara öğünle bile yeme atakları yaşıyorum. Bana kızmayın lütfen dün akşam dondurma yedim Vücudumun neye ihtiyacı var çözemiyorum belki bol ara öğünlü sık yemem lazım bu hafta, biraz da stresli bir dönem yaşıyorum, sporu da iki gün yaptığım için kan şekerim düzenlenemedi büyük ihtimalle, inşallah sorunu bulup çözeceğim. En son tartıldığımda kilom aynıydı bakalım yarın ne olacak. Bu hafta spora eski formumda devam edeceğim

Henüz sadece filtre kahve içtim.

Korkma kuzum korkma korkunun ecele faydası yok
Bide öyle denesene sen ana öğünler ve ara öğünler şeklinde ysni hafif ara öğünler yap meyve kuru meyve kahve yoğurt gibi ama öğünler arasında ara ogun yap birde böyle denesene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…