diyet tarifler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba bugünkü menüm: 12 kahvaltı kepek ekmeğine süzme peynir tost, zeytin,domates maydanoz, türk kahvesi
3 öğle yemeği ton balıklı salata
5 ara türk kahvesi, hurma ve ceviz
7 akşam mercimekli yoğurtlu salata
bol yeşil çay ,3 lt su oldu
spor evde 15 dk leslie, 15 dk da karın ve bacak çalıştım

Merhaba bugünkü menüm: 12 kahvaltı kepek ekmeğine süzme peynir tost, zeytin,domates maydanoz, türk kahvesi
3 öğle yemeği ton balıklı salata
5 ara türk kahvesi, hurma ve ceviz
7 akşam mercimekli yoğurtlu salata
bol yeşil çay ,3 lt su oldu
spor evde 15 dk leslie, 15 dk da karın ve bacak çalıştım
Maşallah zorlanmıyormusun özellikle akşam. Seninkinden sonra benimkini söyleyemem yani kaç katı yedim sayamadım:kk77:

Olsun kı söyle sen, bu normal diyet günüm inşallah bir günden fazla olur bu hafta da :dua::KK70:
Sabah yarım poğaça yedim ayran içtim kolayıma geldi çünkü. Meyve yedim arada incir çeşit olarakta. Ama akşam oldu işte orada bir şeyler koptu :KK70:ıspanak yedim iki kaşık fırında patatesli soğanlı tavuk göğüsü vardı patates de karbonhidrat olduğu için be sabah zaten karbonhidrat aldığım için yememem lazımdı ama ben ne yaptım yemekte Bi yedim sonra mutfağa girdim çıktım yedim ama ne yemek karnım şişti ben hala patates araklıyordum bir iki kez değil yani su içer gibi yedim:KK70:hata nerede sabahki yenen poğaçada vücuda o karbonhidratı sokarsan vücut istiyor ne güzel kesmiştim ekmek hamurişi pilav vs.

Sabah yarım poğaça yedim ayran içtim kolayıma geldi çünkü. Meyve yedim arada incir çeşit olarakta. Ama akşam oldu işte orada bir şeyler koptu :KK70:ıspanak yedim iki kaşık fırında patatesli soğanlı tavuk göğüsü vardı patates de karbonhidrat olduğu için be sabah zaten karbonhidrat aldığım için yememem lazımdı ama ben ne yaptım yemekte Bi yedim sonra mutfağa girdim çıktım yedim ama ne yemek karnım şişti ben hala patates araklıyordum bir iki kez değil yani su içer gibi yedim:KK70:hata nerede sabahki yenen poğaçada vücuda o karbonhidratı sokarsan vücut istiyor ne güzel kesmiştim ekmek hamurişi pilav vs.

Sabah güzel bi kahvaltı yapsan daha güzel olcakmış sanki ama afiyet olsun ben de sıcak poğaçaya bayılıyorum ya içi hafif hamur oluyo ya miss :hamarat: :KK70:

Merhaba bugünkü menüm
12 kahvaltı mor erikli matchalı yulaf lapası ,türk kahvesi
2 ara leblebi ve nane limon çayı
4 ara beyaz peynir ve 1 dilim karpuz
5 ara türk kahvesi,ceviz ve badem
7 akşam sadece haşlanmış tavuk yedim :)
Bol yeşil çay ve 3.5 litre su oldu
5 bin adım yürüyüş sadece spor :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X