diyet tarifler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hoş buldum teşekkür ederimm :KK49:

Bu hafta zencefil, zerdeçal, tarcın, yoğurt kürü yapmak istiyorum ben hanımlar deneyeniniz oldu mu

Ben yoğurdu 1 öğün olarak yemiştim geçen 3 gün cnm hurma ve tarçınla .O malzemeleri de çay yapıp sabah uyanınca ve akşam yemekten sonra içtim 2 kilo gitti , çaya tam olarak şunları koymuştum: matcha tozu( demleme yeşil çay da olur) ,toz zencefil zerdeçal tarçın acı biber ve karabiber çay kaşığı ucuyla hepsi en son da limon sıktım ve biraz sirke.Tadı çok kötüydü ama etkisini grdüm :KK48:

Zaten tadı pek güzel olmuyor ama daha önce denemiştim ben güzel çalıştırıyor sindirim sistemini
Bir de pul biber limon soda versiyonu var yoğurtla acı severler için :KK45:
Pul biber yoğurt da yapmıştım bu kadar olmasa onlada zayıflamıştım. Ama gece yeniyordu o. Sanırım aç karnına daha etkili böyle şeyler

Ben bikaç gün yapmıştım güzel enerji veriyor :) cevizi de soyup kahve yanı yiyodum cnm ara öğün olarak
Ben 1 hafta uygulayıp güzel sonuç almıştım onu da deneyim yeniden. Valla bu başlığı gördüğüm iyi oldu Başlamayı erteleyip duruyordum inşallah başlayacağım ceviz ve yoğurt kürü ile :21:

Merhabalar bende yeni yıla fit girmek isteyenlerdenim. Sürekli diyet bozmaktan sıkıldım. Beraber motive oluruz inşallah. Kilom 73. Yediklerimi azaltarak diyet yapıyorum. Aynı zamanda 45dk leslie yapıyorum. Umarım haftaya kadar bozmadan devam edebilirim 🙏🏻
Bende ve halamda sürekli diyet bozuyorduk. Sonrasında herbalife ile tanıştım.

Bu arada ismim Cansu

Halam 4 ayda 20 kilo verdi neredeyse ve tüm kan değerleri gayet sağlıklı çıktı. Yalnız bu ürünü kullanırken size koçun ücretsiz eşlik etmesi gerekiyor. Hem bıraktığınızda tekrar kilo almamanız için size doğru beslenmeyi öğretiyor, hemde en iyi faydayı almanız için yönlendirmeler sağlıyor. Hemde motivasyon için whatsapp grubu var pes etmeden sürekliliği sağlamış oluyor. Benim koşum uluslararası semirnerler verebilen bir düzeyde ve ücretsiz koçluk yapıyor. Koçunuz yoksa yönlendireyim sizi?

Çünkü koç eşliği ve motivasyon için whatsapp grubu olmadan gerçekten insan iradesine hakim olamıyor ve bi yerde kırılıyor.

Bende ve halamda sürekli diyet bozuyorduk. Sonrasında herbalife ile tanıştım.

Bu arada ismim Cansu

Halam 4 ayda 20 kilo verdi neredeyse ve tüm kan değerleri gayet sağlıklı çıktı. Yalnız bu ürünü kullanırken size koçun ücretsiz eşlik etmesi gerekiyor. Hem bıraktığınızda tekrar kilo almamanız için size doğru beslenmeyi öğretiyor, hemde en iyi faydayı almanız için yönlendirmeler sağlıyor. Hemde motivasyon için whatsapp grubu var pes etmeden sürekliliği sağlamış oluyor. Benim koşum uluslararası semirnerler verebilen bir düzeyde ve ücretsiz koçluk yapıyor. Koçunuz yoksa yönlendireyim sizi?

Çünkü koç eşliği ve motivasyon için whatsapp grubu olmadan gerçekten insan iradesine hakim olamıyor ve bi yerde kırılıyor.

Sağol cnm biz kendi imkanlarımızla veriyoruz burada .Sana kolay gelsin :KK39:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X