diyet sorunsalı

+1

Bende senle aynı durumu yaşıyordum. Sürekli ay napıcaz bu kiloları diyorlar. Bi kıyafet beğeniyorum üstüme yakıştırıyorum annem bile görür görmez o sana olmaz kendine göre şeyler seç diyordu. Kendi kendime karar aldım artık bana söyle sözler sçylenmesini istemiyorum dedim ve zayıflamaya başladım

çok kez gittim en fazla 3 gidişten sonra bırakıyorum çalışıyorum kalori hesapla her öğününü hazırla falan sevmiyorum

benimde olabildiğince az yemem lazım 3 öğün küçük porsiyonlar

kahve malesef çok sevdiğim halde içmemem gerekiyor

Kalori saymanız gerekmiyor. Her öğününüzü özel hazırlamanıza, kibrit kutusu veya yağsız salata yemenize de gerek yok. Bu yüzden diyorum sağlıklı beslenmeyi öğrenin diye. İngilizce biliyorsanız low carb, high fat beslenmesini araştırın. Bilmiyorsanız Canan Karatay da benzer şeyler söylüyor ona bir bakın araştırın okuyun bilgi edinin. İnanın sağlıklı beslendiğinizde yani şeker karbonhidratı azalttığınızda hayatınız güzelleşiyor. Tüm gün yemekle ilgili düşünmüyorsunuz. Acıkınca yemek yapıp yiyorsunuz ve bitiyor. Eskiden klasik yağsız diyetleri yaparken bütün gün aç gezerdim, kahvaltı yaparken aklımda öğle yemeği olurdu. Şeker tüketince hem iştahınız açılıyor hem çabuk sindirildiği için kan şekeriniz düşüyor acıkıyorsunuz.

Ah be kiloluyken yediklerin nasil tatli geliyor nasil hele o dondurmalar ah ahhh...
170 boy 87 kilodan 60 a düştüm hala 60 61 arasi gidip geliyorum. Cuma zayıflama takimlari var bi bak bence ben onlar sayesinde gaza geldim (4.takim) bide surekli metabolizmayi hızlandıran besinler Tüket greyfurt gibi zencefil gibi... merak etme bi 5 kilo verince yediklerin eskisi gibi guzel gelmeyecek.

hemde nasıl tatlı geliyor eşim sayesinde eve abur cubur alamıyorum artık kavga sebebi oluyor ama ah akşam oldumu tırım tırım tatlı bişiler arıyorum.

hemde nasıl tatlı geliyor eşim sayesinde eve abur cubur alamıyorum artık kavga sebebi oluyor ama ah akşam oldumu tırım tırım tatlı bişiler arıyorum.
Ona da çare var tarçınli su :) bide sakız al ben mesela agzim boş durmasin diye sakız aldim sakız cigneyip durdumm sakız olmasa abow market hemen aşağı gider gelir cips alirdim. Cok değil 5 kilodan sonra bende istememeye basladim. Eve de tatli namina hic bisey almadim. Incir uyutma yaptim canim cok tatli isteyince bide zipladim o da cok etkili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…