diyet sorunsalı

Sağlıklı beslenmeyi öğrenmelisiniz.Başka türlü olmaz.Ben de aynı şekilde kilo verdim.Zararlı olan şekeri almak istemiyorum vücuduma boşuna aynı istikrarda devam ediyorum kilo verdikçe.

Azim olmalı,gerçekten istemelisiniz.Benim eşim birşey demediği halde 2 sene sonrası kilo vermek istedim.Laf söyleseydi anında verirdim.Önce sağlığını düşünmelisin

Aynen giydiklerim belli şeyler hiçbirşey alasım gelmiyor valla benim eşim arada bir laf sokuyor bazen çok bozuluyorum geçenlerde annem bi laf soktu sen hamile kalsan nasıl çocuk doğurcan diye

çok teşekkür ederim okudum hepsini çok faydalı yazılar

benimde olabildiğince az yemem lazım 3 öğün küçük porsiyonlar

kahve malesef çok sevdiğim halde içmemem gerekiyor

Bende diyet deyince tüyleri diken diken olanlardanim boyum 1 63 kilom 66 en az 6 kilo vermem lazim ama veremiyorum bi gun guzel dikkat ediyorum ertesi gün vazgeçiyorum cok kiziyorum kendime ozellikle gobegim ve basenlerim kocaman duruyo aynada sinir oluyorum kendime

İnternette dolaşan diyet listeleri sizi hayattan bıktırır. Diyetisyene gidin aç kalmadan zayıflayın...

çok afedersiniz de sizin gibi 5-6 kiloyu dert edenlerin ağzına kürekle vurasım var benim tam 25 kilo vermem lazım

Aynen giydiklerim belli şeyler hiçbirşey alasım gelmiyor valla benim eşim arada bir laf sokuyor bazen çok bozuluyorum geçenlerde annem bi laf soktu sen hamile kalsan nasıl çocuk doğurcan diye
Ben de çocuk istiyorum ama nasıl olcak bu kiloyla 110 kilo olurum herhalde. O yüzden bir an önce vermemiz lazım. Bu hafta tatile gideceğiz gelir gelmez diyetisyen e gideceğim çünkü kendi başıma kilo veremiyorum. Imkansız değil ben iki kere çok büyük kilo verdim. Bi iki hafta sabredip devam ederseniz kilo verdiğinizi görünce insan devam etmek istiyor. 38 kilo verdim dile kolay yine vericem Allahtan boyum 172 kemiğim iri o yüzden çok çok şişman durmuyorum ama iri kiyim bi insana dönmüştüm. Eşimde minyon yanında utanıyorum. Oben kafama çok taktiğin için bişey söylemiyor ama eminim o da istiyordur zayiflamam. Kim istemez bir de o zayıflayınca yaşanan mutluluk var ya o herşeye değer. 38 beden kıyafetlerin hepsini toplamak giydiğin herşeyin yakışmasi. 10 tlilk bir tişört ile bile sık olunuyor ama şimdi dünya paralar versem de yakışmıyor. Şuan çok hirslandim sen de hırs yap tatlım. Başla bir diyetisyene göster kendini esin bir daha aşık olsun

haklısın demesi kolay yapması zor ama yapılmasıda şart :) gaza geldim bak şimdi bu gaz bana ne kadar giderki :)

haklısın demesi kolay yapması zor ama yapılmasıda şart :) gaza geldim bak şimdi bu gaz bana ne kadar giderki :)
İki üç kilo verdikten sonra her hafta giden kilolar gaz olarak geliyor. Sorun şu verince almamak lanet olsun yemek için yaşayan bir insanım. Diyet yaparken rüyalarımda hep yemek yiyorum. Tatlıya aşığım çok kilo verdiğim dönemlerde bi keresinde rüyamda ekler pastadan oluşan bir havuza kaydırak ile düşmüştüm.

bende öyleyim malesef yemek için yaşamak bir paket çikolatanın mutluluğunu anlatamam

Bende iradesizdim hala oyleyim ama Hemde baya baya cikolata tatli olsun hayatimda baska yemek olmasin diyordum. Kilo veren iradesiz insanlarin kilo verdigini okuyunca elimde cikolata hadi canim ordan derim. Sonra 18 yasimda 164 boya 84 kiloyu gordum. Spor yaptim diyet yaptim 72 e indim 1 sene kadar 72-77 arasi gittim geldim. Suanki kilomda 64 65 arasi 3n onemli nedeni arkadaslarin dedigi gibi duygusal aclik benim yasadigimda buydu. Nasil basardigimi anlatirsam telefonuma su hatirlatici indirdim. Her saat basi su iciyorum. Calistigim zaman ise yuruyerek gidip geliyordum. Ekstra spor yapmadim is yerindeyken 69 a kadar indim. Hayatimdaki negatif olaylari ve insanlari cikardigimdada suanki kiloma ulastim. Normal yedim 7 den sonra sadece su ictim baskada bisey yapmadim. Yemekle birlikte icecek bisey icmedim. Seni negatif yonlendiren insanlari ve olaylari cikarir yada takmamaya calisirsan bence sende basarabilirsin. Ben normalde bu kadar kilo verecegimi tahmin bile edemezdim simdi ise mutluyum insallah sende basarabilirsin. Kendine guven cevreye kulaklarini tika.

Icinizden gelmesi lazim. 2. Dogumdan sonra 82 kg takildim ben de. Foto cektirmek istemiyordum.
Tam karar alinca Bir kac ayda guzel kilo verdim. Burada cuma zayiflama yarismasinda 3. Takimdayim onun da etkisi oldu.
Izne ciktim simdi yine geri donmeye calisiyorum diyete.
Tavsiye ederim cuma yarismalarini

inşallah dediğiniz gibi bende başarabilirim..

bende öyleyim malesef yemek için yaşamak bir paket çikolatanın mutluluğunu anlatamam
Tamam mutlu ediyor da ne kadar?
5 dk belki 10.
Ama insanlarin ne kadar zayiflamissin demesi, uzerine aldigin kiyafetlerin yakismasi kadar degil. 1 kare de yesen ayni mutluluk gecici. Bir paket de.

Forumda zayıflama grupları var gel oraya hwp birlikte kilo verelim ben de aynı dertten muzdaribim grup sayesinde 3 haftada 6 kg verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…