Dıyet ıcın motıvasıona ıhtıyacım var

ben özellikle kırmızı meyveli olanının tadını da çok seviyorum ama şekerli olduğu için faydası yok bence de :/

[/B]

inşallah hep beraber :) :) k-flex alsammı ki onu düşünüyorum ya reeklamı felan etkileyiciydi :KK52:

bugünkü menümü yazıyorum

kahvaltı:1 yumurta,peynir,2 dilim ekmek,1 dilim salam
ara: 1 nescafe,3 diyet büsküvi
öğle: K-Fleks
ara: 1 gün kurusu kayısı,10 fındık
ara: bir avuç beyaz leblebi
akşam: K-Fleks bu arada bikaç bardakta yeşil çay içtim

yanlız ben bu tür gevrekleri normaldede sevmem ne kadar katlanabilirim bu duruma hep beraber görelim :)

bugünkü menümü yazıyorum

kahvaltı:1 yumurta,peynir,2 dilim ekmek,1 dilim salam
ara: 1 gün kurusu kayısı,10 fındık
ara: bir avuç beyaz leblebi
akşam: K-Fleks bu arada bikaç bardakta yeşil çay içtim

yanlız ben bu tür gevrekleri normaldede sevmem ne kadar katlanabilirim bu duruma hep beraber görelim :)

süpersin canımmm :KK70: bu saatten sonra meyve yeme popoya yağ olarark gidioymuş.. :KK8:

Arkadaşlar sağlıklı bir protein ve lif bazlı bir diyet uyguluyorum.Bir gıda takviyesi alarak bunu yapıyorum.2 ayda 58 kilodan 51 kiloya düştüm ve 1 beden inceldim.İlgilenen arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim.Sağlıklı günler dilerim.

Arkadaşlar sağlıklı bir protein ve lif bazlı bir diyet uyguluyorum.Bir gıda takviyesi alarak bunu yapıyorum.2 ayda 58 kilodan 51 kiloya düştüm ve 1 beden inceldim.İlgilenen arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim.Sağlıklı günler dilerim.

nasıl bişey ki bu:26:

süpersin canımmm :KK70: bu saatten sonra meyve yeme popoya yağ olarark gidioymuş.. :KK8:

yemedim tatlım bişey ama resmen midem kazındı :) amaaaaaaaa bu sabahhhhh çok uzun zamandır görmediğim bir kiloyu gördümmmmm 83.7 oldum yani toplamda 5 kilo vermiş oldum...hadi ya nie kimse menülerini yazmıyo....yürüyüşede başlicam bu haftadan sonra...

yemedim tatlım bişey ama resmen midem kazındı :) amaaaaaaaa bu sabahhhhh çok uzun zamandır görmediğim bir kiloyu gördümmmmm 83.7 oldum yani toplamda 5 kilo vermiş oldum...hadi ya nie kimse menülerini yazmıyo....yürüyüşede başlicam bu haftadan sonra...
canım ben yazcam da bugun başladım aten akşamı bekliyorum :KK53:... senin adına sevindimmm süpersin böyle devam et :KK16:

Ay artık bende zayıflamak istiyorum.Diyet sözcüğünden neferet ediyorum ben aslında çabuk kılo veriyom ama hup geri alıyom bugun itibariyle yine başladım inşallah vermem gerek 10 kg var bende aranıza katılmak istiyorum .Ben sadece düzenli ve sağlık beslenerek kilo vermek istiyorum.Hep şok diyetlerle kilo veriyodum

Bugün itibariyle start verdim
Başlangıç tarihi:19-03-2012
Kilo:75 kg
Hedef :65 kg

Sabah kalkınca 1 bardak ılık su
Kahvaltı :1 yumurta 1 parça peynir domates biber ve 1 dilim ekmek-1 bardak çay
Ara öğün :1 elma ve 1 avuç kadar kuru üzüm ve 1,5 lt su ve 2-3 bardak şekersiz çay
öğlen 1 porsiyondan az tavuk haşlama (ama yağsız ve derisiz)salata ve cacık tabıkı su
inşallah böyle gider

Ama arkadaş şimdi Kadayıf sarma (tatlı) getirmiş o bana bakıyo ben ona bakıyom
Artık sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorum yani ayda 3 ile 4kg arası versemne güzel olur
yavaş vermek istiyorum hep hızlı kilo veriyom geri hızlı olarak alıyom

Bana destek olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler

Ay artık bende zayıflamak istiyorum.Diyet sözcüğünden neferet ediyorum ben aslında çabuk kılo veriyom ama hup geri alıyom bugun itibariyle yine başladım inşallah vermem gerek 10 kg var bende aranıza katılmak istiyorum .Ben sadece düzenli ve sağlık beslenerek kilo vermek istiyorum.Hep şok diyetlerle kilo veriyodum

Bugün itibariyle start verdim
Başlangıç tarihi:19-03-2012
Kilo:75 kg
Hedef :65 kg

Sabah kalkınca 1 bardak ılık su
Kahvaltı :1 yumurta 1 parça peynir domates biber ve 1 dilim ekmek-1 bardak çay
Ara öğün :1 elma ve 1 avuç kadar kuru üzüm ve 1,5 lt su ve 2-3 bardak şekersiz çay
öğlen 1 porsiyondan az tavuk haşlama (ama yağsız ve derisiz)salata ve cacık tabıkı su
inşallah böyle gider

Ama arkadaş şimdi Kadayıf sarma (tatlı) getirmiş o bana bakıyo ben ona bakıyom
Artık sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorum yani ayda 3 ile 4kg arası versemne güzel olur
yavaş vermek istiyorum hep hızlı kilo veriyom geri hızlı olarak alıyom

Bana destek olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler

hoş geldin aramıza canım..inşallah hep beraber veririz.. tatlıyı aklından at..çok tatlı istiyosan bi tane muz yiybilirsin öğle vaktı :)

bende yazıyım ne yediğimi madem dayanamadım :KK70:

Sabah : 1 buçuk dilim (tam buğday) tost

öğle : 1 adet muz :KK14:

hoş geldin aramıza canım..inşallah hep beraber veririz.. tatlıyı aklından at..çok tatlı istiyosan bi tane muz yiybilirsin öğle vaktı :)

Şimdilik sadece bekliyoruz yemedim ve yemeyi düşünmüyorum
muzu sevmem ki canım
1 fincan yeşil çay içtim Şimdide elma yiyicem

:KK1:

bende

15:00 da 1 kepce mercimek çorbası

1 kepçe yeşil fasülye

1 kepçe cacık içtim :KK14:

Merhaba bayanlar.Ben de 162 boyundayım 24.5 yaş ve 67.5 kilodayım.Dün diete başladım ve sporsuz benim hiç kilom gitmiyor.1 kilo bile veremiyorum.İlk hedefim 60 olmak.Bugün 40 dakika spor yaptım.Yürüdüm ve jimnastik aletlerinde çalıştım.Deli gibi spor yaparsam verebiliyorum.Hadi hayırlısı.

slm arkadaslar bende bugun yediklerimi yazim
sabah :1 buyuk fincan neskafe yari sut yarisi suyla
10 gibi: 1 dilim ananas
12 gibi: cay yumurta domates salatalik 2 dilim kepek ekmek
16 gibi: yine nescafe sutlu sulu
19 gibi :salata kabak yemeyi
1 saat yurume bandinda yurudum ve ara ara kostum
herkeze basarilar arkadaslar
hafta sonu insan biraz kaciriyor sizede oyle oluyormu arkadaslar
amma ben boyle duzenli yemekle hala kilo veremedim 3 hafta olcak baslayali arkadaslar

selam bacılar bugünkü menüm:

kahvaltı: 2 kepçe çorba (aslında kahvaltıda çorba içmeyi hiç sevmem ama burnumun ucunu görecek halim yoktu)
ara: 1 nescafe,2 diyet büsküvi
ara: 1 günkurusu kayısı,5 badem
akşam: K-Fleks

İşte bu kadar....

slm arkadaslar bende bugun yediklerimi yazim
sabah :1 buyuk fincan neskafe yari sut yarisi suyla
10 gibi: 1 dilim ananas
12 gibi: cay yumurta domates salatalik 2 dilim kepek ekmek
16 gibi: yine nescafe sutlu sulu
19 gibi :salata kabak yemeyi
1 saat yurume bandinda yurudum ve ara ara kostum
herkeze basarilar arkadaslar
hafta sonu insan biraz kaciriyor sizede oyle oluyormu arkadaslar
amma ben boyle duzenli yemekle hala kilo veremedim 3 hafta olcak baslayali arkadaslar

birden gider sen merak etme...

X