Dıyet ıcın motıvasıona ıhtıyacım var

günaydın kızlar...ben bu k-fleks olayına çok takıldım...hergün tartıda 500 gr.eksik çıkıyor ama bu hiç sağlıklı ve hoş değil...giden sadece su insan günde 500 gr.veremezki...ben karar verdim bugünden itibaren sadece akşam öğünümde hafif olması amacıyla tüketicem...sabah ve öğle öğünlerimi normal devam edicem...midemde bir ağrı...tuvalete bile çıkamıyorum...zaten aç geziyorum ve karnım şiş rahatsız eder derecede hemde...yok yok ben bu k-fleksi hiç sevmedim...

Günaydın

dün akşam salata ve yoğurt ve su

sabah ise 1 fican süt daha sonra 1 dilim kepekli ekmek az peynir domates ve salatalık

şekerim önce malzemeleri yazayım yeşil elma,karanfil,çubuk tarçın,mate,yeşil çay ve bu paketli satılan doğadan elmalı ıhlamur

önce 1 lt.suya bir yeşil elma kabuklarıyla beraber,3 karanfil,3,5 çubuk tarçını koyup kaynamaya bırakıyosun kaynamaya başlayınca 5 dakika kaynatıp kapat altını sonra içine bir tatlı kaşığı yeşil çay bir tatlı kaşığı mate ve 2 poşet ıhlamuru atıp 4 dakika demliyosun sonra süzüp gün içerisinde içiyosun hepsini...bu tam 7 günlük bir çay ben salı başladım bundan sonra bir çay daha varmış onun tarifini alıp yapıcam malzemelerin fiyatlarıda uygun aktardan alabilirsin hepsini 12 lira tuttu benim aldıklarım o kadarcık...

ben emziriyorum bu çaydam içebilirmiyim acaba?bir bilgin varmı tatlım

ben emziriyorum bu çaydam içebilirmiyim acaba?bir bilgin varmı tatlım

hiç bilmiyorumki canım ya...süte etki edicek zararlı yada gaz yapıcı bişey yok içinde ama mate falan belki ağır gelebilir...sen yinede bir danış istersen...

canım ne kadar verdin 5,5 kg

28 şubat gibi falan başladım sanırım net hatırlamıyorum canım ya ama ödem falanda vardı herhalde bende bi haftalık bi çay yapmıştım çok faydası oldu işte 3.5-4 hafta gibi falan olması gerekiyor başlarda hergün yürüyüşte yaptım ama ben sonra kızım hastalandı 2 haftadır çıkamıyorum malesef:KK43:

28 şubat gibi falan başladım sanırım net hatırlamıyorum canım ya ama ödem falanda vardı herhalde bende bi haftalık bi çay yapmıştım çok faydası oldu işte 3.5-4 hafta gibi falan olması gerekiyor başlarda hergün yürüyüşte yaptım ama ben sonra kızım hastalandı 2 haftadır çıkamıyorum malesef:KK43:
Ay canım geçmiş olsun

Benım yürüş yapma gibi bir şansın yok çalışıyorum birde işim hep oturarak ama saat 5 ten sonra hep koşuşturmaca çocuğu okulda alıyom eve git iş güç sadece yeme dikkat edicem birde sadece hafta sonları işlerimi yürüyerk gitmeye çalışıyom

O çayın tarifini bana da verirmisin Belki önceki sayfalarda yazıyordur ama fırsat buldukça okuyorum

Kendine iyi bak tabiki kızınada bye

bende biraz keyifsizim bu aralar, sizde de oluyor mu bilmiyorum ama stresliyken diyet yapamıyorum, spor yapamıyorum motivasyonum tamamen gidiyor :KK43:

dün mantı yapmıştım ben sebze yiyecektim canımın sıkıntısından sebzeyle de uğraşamadım, mantıdan yedim hem diyetimi bozdum hem de ne yediğimi bile anlamadım :KK43: :KK50:

bende biraz keyifsizim bu aralar, sizde de oluyor mu bilmiyorum ama stresliyken diyet yapamıyorum, spor yapamıyorum motivasyonum tamamen gidiyor :KK43:

dün mantı yapmıştım ben sebze yiyecektim canımın sıkıntısından sebzeyle de uğraşamadım, mantıdan yedim hem diyetimi bozdum hem de ne yediğimi bile anlamadım :KK43: :KK50:

Önce aklında diyet sözcüğünü çıkarıp ben sağlıklı besleneceğim diyeceksin kendine çünkü bu kilolar bize 1 günde 1 hafta veya 1 ayda gelmedi
o yüzden ne kadar yavaş verirsek o kadar iyi çünkü ben hep hızlı verdim hep hızlı geri aldım bu sefer kararlıyım ayda 2 kg versem yeter hiçbir zaman ümitsiliğe kapılma ümitsizliğe kapıldığın an kendini yemekte bulursun
dün mantıyı yedin bugün kaldığın yerden devam

bende öğlen az da olsa p.pilavı yedim bu sefer akşam sadece yoğurt ve salata yiyeceğim öreneğin

yok Allaha şükür tamamen bırakmadım da, motivasyon da kırıldı mı toparlaması zor oluyor işte biraz :/

günaydın kızlar...ben bu k-fleks olayına çok takıldım...hergün tartıda 500 gr.eksik çıkıyor ama bu hiç sağlıklı ve hoş değil...giden sadece su insan günde 500 gr.veremezki...ben karar verdim bugünden itibaren sadece akşam öğünümde hafif olması amacıyla tüketicem...sabah ve öğle öğünlerimi normal devam edicem...midemde bir ağrı...tuvalete bile çıkamıyorum...zaten aç geziyorum ve karnım şiş rahatsız eder derecede hemde...yok yok ben bu k-fleksi hiç sevmedim...

Su çok içmek lazım diet yapıldığı zaman ve zaten kabızlık diet yaptığımız zaman olağan bir şeymiş ben öyle okudum.Eskisi kadar yemiyoruz çünkü.Ama bol su ve spor şart.

diyetimin üçüncü haftasındayım ben sabak kalkar kalkmaz kahvaltıdan önce ılık su ve 2,3 kayısı yiyorum inanın fark ediyor.bide normal yemek varken neden öğle acil zayıflama şekillerine giriyorsunuz,bünyede iyi neticeleri olmuyor ki,ama işte bir umut kapısı bende hedef koydum hazirana kadar 60 olmak için.bu aralar sıkıntılıyım ailevi konular saçma sapan yeme düzeni oluştu hiç yememek gibi = (

diyetimin üçüncü haftasındayım ben sabak kalkar kalkmaz kahvaltıdan önce ılık su ve 2,3 kayısı yiyorum inanın fark ediyor.bide normal yemek varken neden öğle acil zayıflama şekillerine giriyorsunuz,bünyede iyi neticeleri olmuyor ki,ama işte bir umut kapısı bende hedef koydum hazirana kadar 60 olmak için.bu aralar sıkıntılıyım ailevi konular saçma sapan yeme düzeni oluştu hiç yememek gibi = (

bende de tam tersi oluyor işte sıkıntı olunca daha çok acıkıyorum sanki :/

Su çok içmek lazım diet yapıldığı zaman ve zaten kabızlık diet yaptığımız zaman olağan bir şeymiş ben öyle okudum.Eskisi kadar yemiyoruz çünkü.Ama bol su ve spor şart.

ben zaten normaldede çok su içerim suyuda içiyorum sporuda yapıyorum...hatta her sabah aç karnına 1 bardak su ile 2 kayısı yiyorum gün kurusu ama normalde çok işe yarıyor hiç sıkıntım olmuyor ama bu k-fleks olayı yaptı bunu...bıraktım zaten öle yapmicam artık...

acil olduğundan değildi ya daha motive edici olur die düşündüm ama yok vazgeçtim zaten istemem ben öyle...insan hergün 500 gr.veremez bu sadece yanılgı...bende haziran sonunu 60 olarak hedefledim bakalım ne çıkacak sonuçta :)

Ay canım geçmiş olsun

Benım yürüş yapma gibi bir şansın yok çalışıyorum birde işim hep oturarak ama saat 5 ten sonra hep koşuşturmaca çocuğu okulda alıyom eve git iş güç sadece yeme dikkat edicem birde sadece hafta sonları işlerimi yürüyerk gitmeye çalışıyom

O çayın tarifini bana da verirmisin Belki önceki sayfalarda yazıyordur ama fırsat buldukça okuyorum

Kendine iyi bak tabiki kızınada bye

hemen vereyim canım ;

1 lt.suyun içine 3 karanfil 3,5 çubuk tarçın 1 tane yeşil elmayı atıp kaynatıyosun kaynamaya başlayınca 5 dakika tutuyosun altını kapatıp içine 1 tatlı kaşığı yeşilçay 1 tatlı kaşığı mate ve 2 poşşet doğadan elmalı ıhlamuru atıp 4 dakika demliyosun sonra süzüp gün içerisinde içiyosun....

kızlarrrrrr bugünkü menümmmmm;

kahvaltı : yağsız peynirli omlet,2 dilim ekmek,şekersiz çay

ara: 1 nescafe,3 diyet büsküvi

ara: 1 yeşilçay ve mate, 2 gün kurusu,5 fındık

öğle: 1 keçpe çorba,3 köfte ve 2 kaşık yoğurt

ara: 1 nescafe,3 diyet büsküvi

akşam: K-fleks

bu kadar :)

acil olduğundan değildi ya daha motive edici olur die düşündüm ama yok vazgeçtim zaten istemem ben öyle...insan hergün 500 gr.veremez bu sadece yanılgı...bende haziran sonunu 60 olarak hedefledim bakalım ne çıkacak sonuçta :)

hadi bakalım ikimizin hedefleri d aynı birbirimizin motişvesini tam tutalım ulaşılamayacak hedefler değil çünkü ; )

moralim bozuk...evde tartı yokdu kendimi 60 bilirken 63,50 ile eczanede ölçtüm... intihar atmek istiyorum :KK47:

Son düzenleme:
X