Dıyet ıcın motıvasıona ıhtıyacım var

moralim çok bozuk...inanılmaz derecede taktım bu iş bitecek bu defa...önce kilo vericem,sonra mesleğime kaldığım yerden devam edicem yani iyi bir iş bulucam sonra hayata yeniden başlicam kızımla birlikte...yeniden yeni hayata yeni bir benle başlicam...artık kimsenin beni incitmesine izin vermicem :KK43:

hemen vereyim canım ;

1 lt.suyun içine 3 karanfil 3,5 çubuk tarçın 1 tane yeşil elmayı atıp kaynatıyosun kaynamaya başlayınca 5 dakika tutuyosun altını kapatıp içine 1 tatlı kaşığı yeşilçay 1 tatlı kaşığı mate ve 2 poşşet doğadan elmalı ıhlamuru atıp 4 dakika demliyosun sonra süzüp gün içerisinde içiyosun....

kızlarrrrrr bugünkü menümmmmm;

kahvaltı : yağsız peynirli omlet,2 dilim ekmek,şekersiz çay

ara: 1 nescafe,3 diyet büsküvi

ara: 1 yeşilçay ve mate, 2 gün kurusu,5 fındık

öğle: 1 keçpe çorba,3 köfte ve 2 kaşık yoğurt

ara: 1 nescafe,3 diyet büsküvi
akşam: K-fleks

bu kadar :)

Çayın tarifi için teşekküreler.Bu çay gerçekten faydalı mı?
Gelelim menümüze
Dün Akşam 1 dilim kepek ekmeği kabak yemeği yeşilik ve yoğurt bol su
Kalkınca 1 bardak su
Bugun Sabah Kahvaltısı 1 dilim kepek ekmeği 1 yumurta az peynir domates biber 1bardak çay
Şimdide yeşil çayımı içiyom

kızlar birşey sorucam aranızda pirinç lapası diyetini deneyen oldu mu? faydası var mı? adet dönemime yaklaştım da ödem attırıyor diyorlar :26:

kızlar birşey sorucam aranızda pirinç lapası diyetini deneyen oldu mu? Faydası var mı? Adet dönemime yaklaştım da ödem attırıyor diyorlar :26:

ben en güzel ödemi lahana suyu ile atıyorum
ama ay evde lahana yoktu maydonuz suyu içtim onunda faydası oldu en azında şişkinliğim indi

82.9 :))))))))) çokkkkkkkk uzun zamandır 82 yi görmedim ben yaşasın :KK9::KK9: kızlar ben kendime ayrı bir günlük açıcam burası çok hareketsiz...düzenli ve azimli bir şekilde devam edecek arkadaşlara duyrulurrrrrrrr....

offf yaaa benimde motivasyona ihtiyacım var diyeti bozmak üzereyim tatlı krizim tuttuuuu:KK43::84::84::84::84::84::84:

saat 12:00 çiğ köfte etsiz

16.00 bi kase çorba
bi kepçe kuru fasulye
bi kepçe kereviz salatası
:KK47: :KK47: :KK47:

slm kizlar kac gundur gelmiyorum bakiyorumda kimsede gelmemis kilarrrrr agliyacam ben kac gundur diyeti biraktimmmmmm offff yaaa nasil geri toparliyacammmmm kilo verseydim motive olurdummmm yardim edin lutfen

slm kizlar kac gundur gelmiyorum bakiyorumda kimsede gelmemis kilarrrrr agliyacam ben kac gundur diyeti biraktimmmmmm offff yaaa nasil geri toparliyacammmmm kilo verseydim motive olurdummmm yardim edin lutfen

ben an itibariyle katılmış bulunmaktayım foruma. Aynı dertten ben de muzdaribim. 2 gün evel tartıya çıktım ve hayatımın şokunu yaşadım. 2 gün oldu diyet ve spora başlayalı.
2 hafta içerisinde 2 kg hedefi koydum ve başaracağım. Bence sen de kendine güven ve inan. Birçok kişi kilo verebiliyor biz niye veremiyelim:) Sana tavsiyem kendine küçük ve ulaşaılması kolay hedefler koy

Slm arkadaslar bende cok bayan gıbı hamılelıklerden sonra cok kılo aldım 3 tane yavrum var 40 yasına gırcem bır kac gun sonra ve evlılımden sonra cok kılo aldım dugunumde 47 kıloıken sımdı 83 kg 60 olmak ıstıyorum hıc bır zamman sıkı dıyet yapmadım 1 haftadır dıyeteyım ınsallah cabuk pes etmem yaza kadar surdururum 60 kılo olmak ıstıyorumm ; ben fransada yasıyorumm bu kılo problemı esımle aramızı bozuyor benden fazla sorun yapıyor bunuda belı etmekden hıc cekınmıyor bende her kez gıbı guzel kıyafetler almak ıstıyorum buyuk benden kıyafetler sankı koca karı kıyafetlerııı sımdılık bu kadar tskler ılgınız ıcın

Ben 7 Ay önce evlendim ve yaklasik on Kilo almisim ve bunu hic fark etmeden. Dügünden 5 ay sonra ailemi görmeye gittim ve iste o an herkezin bana saskinlikla bakmasi beni cok rahatsiz etti. Ben hep calistigim icin evlenene kadar hic kilo sorunumda olmamisti ve yemek yemegi cok severim.Hayatima hic bukadar komplexe girmemistim o an. Sonra inat edip iki ayda eski kilomdan dahada fazla verdim ve gene karsilarina ciktim. Bu Benim icin cok büyük bir motivasyondu. Zayiflamak Yani Diät yapmak

Slm arkadaslar bende cok bayan gıbı hamılelıklerden sonra cok kılo aldım 3 tane yavrum var 40 yasına gırcem bır kac gun sonra ve evlılımden sonra cok kılo aldım dugunumde 47 kıloıken sımdı 83 kg 60 olmak ıstıyorum hıc bır zamman sıkı dıyet yapmadım 1 haftadır dıyeteyım ınsallah cabuk pes etmem yaza kadar surdururum 60 kılo olmak ıstıyorumm ; ben fransada yasıyorumm bu kılo problemı esımle aramızı bozuyor benden fazla sorun yapıyor bunuda belı etmekden hıc cekınmıyor bende her kez gıbı guzel kıyafetler almak ıstıyorum buyuk benden kıyafetler sankı koca karı kıyafetlerııı sımdılık bu kadar tskler ılgınız ıcın

Diät yapmak Benim icin okadar Zor birseyki su iki aydir hep ac geziyorum Yani cikolatayi normal sekeri kokayi cipsi hic ama hic yemiyorum. Bence zayiflamayi takinti haline getirdigin andan itibaren zayiflarsin. Cünkü takinti olunca her an aklinda oluyor. Haa Buda Güzel birseymi hayirr. Ama sunuda demeliyimki 25 yastan itibaren metabolizma yaasliyor. 35 den sonra dahada 45, 55, 65 v.s Yani hep zayif kalmak istiyorsan ömrünün sonuna kadar dikkat etmelisin. Marifet Zayiflamak degil zayif kalmaktadir bence. Umarim seni vazgecittirmemisimdir :KK66:)) Belki su sira ac kalmaktan depressiona girmisimdir Ondan böyle karamsar konustum ama vallahh cok Zor yaaa;((

Tatl kiriziniz tutuna seker yerine bir iki tane hurma yahutmeyve yiyebilirsiniz. En azindan bunlar sagliklidir. Yeni yilin modalarina bakip durun buda motive Eder sizi

günaydınnn arkadaşlar sibelim günaydınnn epeydir giremiyordum buraya nasıl gidiyor sağlıklı beslenme serüveniniz?benim iyi sanki bu aralar akşam 6 dan sonra pek bişey yemiyorum. sadece sabah 2 dilim ekmek diğer öğünlerde ya 1 ya hiç ,sekeri kestim ,abur cubur yok, normal yemeğimi yiyorum bol su akşam yemeğinin yanında bol salata yapıyorum bir arkadaşımdan duymuştum kırmızı pancar sindirime iyi geldiğini pazardan aldım salatanın içine bir tane rendeliyorum hem sindirime hem boşaltıma iyi geliyo sanki , başka akşam 8buçuk 9 a doğru kazınmaya başlıyorum buna da çare olarak brokoli yada dereotu yiyorum sanki kapanıyor veeeeee bu gün tartıldımm 86.4 .demek ki biraz dikkat edince oluyormuş belki su kaybı ama yine de motive ediyor bu 8 li rakamlardan sıkıldım vallaha pes etmeyelim canlarım

günaydınnn arkadaşlar sibelim günaydınnn epeydir giremiyordum buraya nasıl gidiyor sağlıklı beslenme serüveniniz?benim iyi sanki bu aralar akşam 6 dan sonra pek bişey yemiyorum. sadece sabah 2 dilim ekmek diğer öğünlerde ya 1 ya hiç ,sekeri kestim ,abur cubur yok, normal yemeğimi yiyorum bol su akşam yemeğinin yanında bol salata yapıyorum bir arkadaşımdan duymuştum kırmızı pancar sindirime iyi geldiğini pazardan aldım salatanın içine bir tane rendeliyorum hem sindirime hem boşaltıma iyi geliyo sanki , başka akşam 8buçuk 9 a doğru kazınmaya başlıyorum buna da çare olarak brokoli yada dereotu yiyorum sanki kapanıyor veeeeee bu gün tartıldımm 86.4 .demek ki biraz dikkat edince oluyormuş belki su kaybı ama yine de motive ediyor bu 8 li rakamlardan sıkıldım vallaha pes etmeyelim canlarım

tsk ederimmm zeyca motivasionun icin bugun hava cok guzeldi burda ev baya kalabalikti disarda mangal yaptik onu yedim birazda tatli amma yarin cidiyete geri donuyom persembe diyeteciende randevum var bakalim almismiyim gitmismi benim kantar bozulmus anlayamadim yenisini alcammm oraya gitmeden vermeliyim en azindan 1 kilo sabah 8 de yuruyus var ormanda eltimleee suyuda bol icmeliyimmm arkadaslar pes etmeyelim bizde basaracaz insallah

slm kizlar bizim motivasion 1 ay surdu niye boyle oldu pesmi etik, benim diyet devam ediyor arkadaslar insallah benimle olanlar birakmadi devam ediyor, yaza kadar devam etmeliyiz arkadaslar ben 4 kio verdim 1 ayda
sadece dikat ediyom yediklerime yuruyus yapiyorum 1 saat ben fransada yasiyorum yazin turkiyeye gelcem insallah 10 kilo vermeliyim enaz amma 20 kilo ideal olur, kilom 80 ,60 olmak istiyorummm

X